Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakalım elimden geldiğince bende bütün olasılıkları deneyeceğim. Taktım ben bu probleme gerekirse modem değiştirilebiliyosa superonlinedan talepde edebilirim duruma göre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cift whatsapp icin hangi çözümü kullaniyorsunuz arkadaslar, kullanisli mi deger mi?
    bir de takvim uygulamasini sevmedim, aylik gorunumde kocaman bir cetvel, bakmasi bile zor geldi bana, onerdiginiz takvim uygulamasi var mi?

• dr_orhan D kullanıcısına yanıt

Çift whatsapp için kendi içindeki ayarlardan kullanabiliyorsun extra birşey yüklemeğe gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERMAN -- 26 Ekim 2020; 17:59:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme geri falan alınmamış yerinde duruyor bende
    ★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

• Beyler samsung one ui kullanıp bu cihaza geçen var mı aranızda arayüz çok boş gelmiyor değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Beyler samsung one ui kullanıp bu cihaza geçen var mı aranızda arayüz çok boş gelmiyor değil mi

android 11 in ara yüzü samsunga çok benziyor zaten yabancılık çekmezsiniz. pişmanda olmazsınız merak etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hako7445 -- 26 Ekim 2020; 19:37:59 >
  • Çok tşkr ederim

• hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Evet bende de görünüyor şuan güncelleme siz güncellediniz mi peki nasıl performansı geçelimmi. Ne dersin.

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    Bu arada telefon çok güzel. Sorun yaşıyorum ama yinede vazgeçmem bu cihazdan buda ayrı bir konu

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Beyler samsung one ui kullanıp bu cihaza geçen var mı aranızda arayüz çok boş gelmiyor değil mi

S10 Plus'tan OnePlus 7T'ye geçmiştim hocam. OnePlus'a geçince biraz afalladım. Arayüz kullanımında Samsung alışkanlığınız varsa OnePlus sizi açmaz. Tabiki OnePlus arayüzünde de güzel özellikler var ama çok daha sade gelir size. Samsung arayüzü kadar doyurucu bir arayüze sahip değil. Ama arayüzdeki hız OnePlus ta çok daha iyi durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: OzZyLLa

Evet bende de görünüyor şuan güncelleme siz güncellediniz mi peki nasıl performansı geçelimmi. Ne dersin.

ben bir çok kere güncelledim geri döndüm tekrar güncelledim takılıyorum öyle bir orda bir burda, geri dönüşlerimin hiç biri problem gördüğümden değil bunu belirteyim android 11 de söylendiği kadar problem de görmedim, 1 tık şarjı daha az gidiyor olabilir. görsel olarak gerçekten çok iyi günlük kullanıma engel hiç bir durum yok.

• Eski bir Note 3 kullanıcısı olarak telefon artık ömrünü doldurduğu için Iphone 6 Plus'a geçtim.(Ne geçiş ama dimi =) Arayüz değişikliği iyi geldi fakat telefonun ağır çalışması bazen can sıkıcı olabiliyor. Yeni bir telefon alacağım ve şu an iPhone 11 ile OnePlus 8 Pro arasında kaldım. OnePlus dışında farklı bir Android telefon düşünmüyorum ama Türkiye'de "Bittibitiyor" adlı satıcı hariç internette farklı bir satıcı bulamadım. O satıcı da bana çok güven vermediği için siz değerli OnePlus 8 Pro kullanıcılarından kullanmakta olduğunuz telefonları nereden ve nasıl edindiğinizi öğrenmek isterim. Selamlar...

• Kommissar Yuri K kullanıcısına yanıt

Dostum hasangüleryüz den aldı çoğunluk ve kesinlike sonuna kadar kefilim kendisine.Çok dürüst ve güvenilir bir satıcı.

https://forum.donanimhaber.com/kutulu-kapali-kutu-global-versiyon-oneplus-8-serisi-uygun-fiyat-tum-oneplus-8-serisi-8-8-pro--141577554

Buradan ulaşabilirsin.

• Bende bugün aldım adam gibi adam kendisi

• Beyler benim cihaz geldi green tint yok gibi ama bu blackbar olayı google chromda hafif var gibi .bide screen test prolari yukledim gri ekranda en kısık ısıkta black bar filan gözükmüyor birtek chromda var acaba chromla mı alakalı

Telefon üretim tarihini yazarmısın kutunun arkasında olan 2023 modelimi ve üretim hangi ay söylermisin

• Turgut0676 T kullanıcısına yanıt

2023 modeli ve 28 eylul 2020 uretimi yazio

Eylül ayı üretminde siyah var ve yesil ekran olmaması lazım panel degisikligine gittiler diye biliyorum cihaz mavimiydi

• Cihaz yeşil olan normalde hiçbir test programında gride filan yok sadece Google cromda dda ışığı kisinca siyah bir bar gözüküyor yeşil ekran hatası yok zaten.

Ve Hasan Güleryüz e cidden tşkr ederim bukadar hızlı ve bukadar sorunsuz olduğu için gelen cihaz kapalı kutu ve 1 ay önce üretilen bir cihaz

• Arkadaşlar elinde fazladan ekran koruyucu (film şeklinde) olan varsa PM atabilir mi? Aliexpressten aldım ancak malum gelmesi birkaç haftayı bulur.

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.