Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
56
Favori
228.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Birkaç sayfa geride anlatım yapılan konunun linki paylaşıldı hocam oraya bakın isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzZyLLa

Merhaba arkadaşlar. Benim bir sorunum var. Bu konuyu çözmek içim sizinde yardım etmeniz gerekiyor. Bendeki cihaz oneplus 8 pro ın2020 os 10. 5. 13 IN11AA sürümü güncelleme vardı yapmadım. Bugünde geri çekmişler 11 versiyonunu zaten neyse konu wifi ağıyla ilgili benim telefonda wifi ağından düşme sorunu var modem superonline hem 5ghz hemde 2.4 ghz destekliyor 5g de bağlantı bluetooth ile kullanıldığında nete giremiyor ! İşareti ile bağlantı yok hatası veriyor bluetooth u kapayıncada verimli olmuyor. 2.4 ghz ile kullanımda pek sıkıntı olmuyor ama ondada ağdaki cihazlar aktif kullanıldığında düşme yaşanabiliyor. Bu donanımsalmı yazılımsalmı olduğunu anlamak için sizinde test yapmanızı istiyorum. Hem 5g ye bağlanıp hem bluetooth u açıp bi cihaza bağlayıp test edebilirmisiniz acaba. Bu arada modem arayüzünden her konfügrasyonu denedim bierşey farketmedi.

Kardeş aynı problemden muzdaribiz. Bu sadece oenPlus'a özgü bir sorun değil Benim daha önceki telefonumda da o oldu Superonline'ın kullandığı modem olan hg255s e özgü bir sorun. Devamlı wifi den düşüyor ve tekrar bağlanıyor. Bazı Android cihazlarda hiç sorun olmuyor. Sizin ki de aynı sorun sanırsam;başka modemler le deneyin mesela komşunızda arkadaşınızda;farklı marka modemler yani...

Düzeltme : Bluetooth la beraber kullnımda sorun varsa ondan haberim yok, benimki direk 5ghz den düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 26 Ekim 2020; 13:38:42 >

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Aklıma bu durumda geldi ama one plusın kendi forum sayfasında aynı problemi yaşayan başka ülkedeki insanlar var onlarda çözememiş sorunu sadece modem mi, telefon mu onuda anlamak istiyorum aslında ona göre aldığım yere geri versemmi vermesemmi diye tereddütte kaldım. buraya yazma ihtiyacı duydum. Başka bir yerde deneme şansım olmadı burada dillendirmek istedim bu sorunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzZyLLa -- 26 Ekim 2020; 13:42:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Aklıma bu durumda geldi ama one plusın kendi forum sayfasında aynı problemi yaşayan başka ülkedeki insanlar var onlarda çözememiş sorunu sadece modem mi, telefon mu onuda anlamak istiyorum aslında ona göre aldığım yere geri versemmi vermesemmi diye tereddütte kaldım. buraya yazma ihtiyacı duydum. Başka bir yerde deneme şansım olmadı burada dillendirmek istedim bu sorunu.

Hocam yinede tam emin değilim;benim telefonun en azından başka modemlerde sorun yaşamıyor (çoğunlukla yani, bazıları niyeyse uyumsuz) siz emin olmak için yani telefonla ilgili bir sorun varmı onu anlamak için başka yerlerde wifiyi deneyin

• Microsonic temperli cam aldım ve tam oturmadı kenarlar, sonra ufak bir toz derken çıkarırken kırıldı.
    128 lira çöp oldu, düz ekran olsa muadili bir şeyler takarım. Bir daha asla kavisli ekran saçmalığına bulasmam.

Anladım hocam en kısa zamanda başka bir modemle denemeye çalışacağım. Bluetooth konusuda var tabi bunun içinde. Siz ve diğer kullanan arkadaşlarda deneyebilir ve yazarsa daha iyi bir sonuçta çıkarabiliriz buradan.

• Hasan beyden siparişi gectim hayatımda ilk yurtdışı telefonum
    Umarım pişman olmam ve hatasız bir cihaz olur.Samsungun arayüzüne çok alışmıs biri olarak zorlanırmıyim beyler birde ilk aldığımda yapmam gereken birşey var mı

• quote:

Anladım hocam en kısa zamanda başka bir modemle denemeye çalışacağım. Bluetooth konusuda var tabi bunun içinde. Siz ve diğer kullanan arkadaşlarda deneyebilir ve yazarsa daha iyi bir sonuçta çıkarabiliriz buradan.

Aynen hocam normalde 200 mbps hızında netim var ama telefonda arada bir kopma olduğu için keyif alamıyorum

Huwaienin wifi 6 modemi turkcell 200 mps hız bende de var s10 plus 5g kopuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Huwaienin wifi 6 modemi turkcell 200 mps hız bende de var s10 plus 5g kopuyor

Benim modem Huawei HG255s ve 5ghz - 2,4ghz hızları ayrı veriyor. Sizdeki de mi aynı router hocam. Bu modelin kronik sorunu herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 26 Ekim 2020; 14:39:9 >
  • O modemin 5g kapsamı berbat kardeşim ben zte ye geçince dünya varmış dedim.sen en iyisi m hizmetlerini ara wifi 6 li huwailer geldi oda gerci ara ara kopuyor zte iste getirsinler derin nefes al

• quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Kemal

Microsonic temperli cam aldım ve tam oturmadı kenarlar, sonra ufak bir toz derken çıkarırken kırıldı.
    128 lira çöp oldu, düz ekran olsa muadili bir şeyler takarım. Bir daha asla kavisli ekran saçmalığına bulasmam.

Katılıyorum size bende hiç sevmiyorum kavisli ekranı, ama maalesef çoğu üst model sanki çok önemliymiş gibi kavisli yapıyor ekranı. Bu ara Samsung çok azalttı kavisi o daha iyi ama hiç olmasa keşke

Bendeki modem zte marka bu arada demekki başka bir sorun var gibi gözüküyor. Yazılımsal değil gibi.

• Zafer Kemal kullanıcısına yanıt
    Aynı durum benim başıma da geldi o yüzden biz yandık diğer arkadaşlar yanmasın Hepsiburada'dan microsonic adlı Satıcıdan asla oneplus 8 pro kırılmaz cam almayın. 10 liralık camı 120 liraya satıyorlar.

• 8 pro kullananlara sorum olacak; haptic touch benzeri 8 proda mevcutmuş.Titreşim hassasiyeti nasıl?

• Biraz daha erken haberdar etseydiniz keşke, birkaç sayfa geride ekrana tam oturan sorunsuz cam tavsiyesi istenmiş ve bunu önermiş başka bir arkadas çok üstüne düşünmedim aldım.
    En mantıklı seçenek fabrika çıkışlı takılan film kullanmak cizildikce degistirilir.

• OzZyLLa kullanıcısına yanıt

Zte de de kopma oluyordu ama huwaie 1m sonra kopmaya başlarken zte 3 4 m kullandırıyordu

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    Aslında konu sadece mesafe de değil tek başınada kopuyor başka cihazlar bağlıykende kopuyor en sıkıntılı olanıda bluetooth cihaza bağlandığımda 5ghz da iken hiç bağlanmıyor hatta bazen wifi listesinden düşüyor o derece. 2.4 ghz e aldığmda ise yine bluetooth da denk gelirse bağlantı sorunları oluşuyor "!" işareti yine çıkıyor. Evdeki diğer cihazlar sıkıntısız bağlanıyor. Tvboxdan tv izlerken diğer cihazlar yavaş olsa bile bağlanırken, one plus yine bağlantıyı kesiyor yoğun kullanıldığı için wifi. Bu problem canımı gerçekten sıktı yeni bir yamayla güncelleme ile düzeltirlermi oda muallak bakalım biraz daha beklemek gerekecek galiba.

• Ya bu samsungda mobil sebekeyi tercih e5 diye bir özellik varsi kapatinca bir nebze duzeldi bi bamin benim telefonu bugün siparis ettim yrn gelsin ben size bakar söylerim

• quote:

Bendeki modem zte marka bu arada demekki başka bir sorun var gibi gözüküyor. Yazılımsal değil gibi.

Hımm anladım, yinede başka yerlerde de deneyin hocam

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.