Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
56
Favori
228.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cin romunda bir sikinti olur mu acaba, global roma gecmek gerekir mi hocam?

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şebekeden kaynaklı 5G olmayabilir.. Gördüğüm kadarıyla turkcell ve turktelekom da var vodafone da yok 🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim operatör türktelekom ve 5g seçeneği var, çözelim şu işi;olan ve olmayanlarda operatör ney?

• DC karartma özelliği ni kullaniyormusnuz geceleri zifiri siyah oluyor gusel oluyor sanki

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Vodafone benim, 5g yok

• Arkadaslar bu gidisle biz baya uzun süre sonra 5.5g diye bir sey uydururuz oyle geceriz. O zamana kadar da telefon sizde kalirsa bakarsiniz var mi yok mu.
    Su anda hic gerekli degil.

Wifi sorunumu cözdüm. 5ghz olarak kullanirsaniz kanal olarak 100'ün üzerinde bir kanal secmek gerekiyor 20mhz ayarinda. Yoksa cekim gücü ve hızı düşüyor eğer bluetooth açıksa. Sacma sapan bir sey.
    EU olab modemlerde de kanal olarak 36-38-42-48 vs olanlar aktif 100 ve üzeri olanlar yasa gereği kapali. Bu sebepten tp-link vr600 modemimle kullanamadim.

Evet musteriyi dinliyor Oneplus ama yazilim.konusunda cok zayiflar malesef. Umarim arayüz olarak saf Androidin dışına çok çıkmazlar çünkü altından kalkabileceklerini düşünmüyorum...

• Vodafone 5g yok

• tugsay T kullanıcısına yanıt
    Bu kanal seçimi nasıl yapılıyor hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: justery

Cin romunda bir sikinti olur mu acaba, global roma gecmek gerekir mi hocam?

TurkTelekomda Volte ve VoWifi olayını nasıl açtırabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Benim operatör türktelekom ve 5g seçeneği var, çözelim şu işi;olan ve olmayanlarda operatör ney?
    TT ve bende 5G var

• quote:

Orijinalden alıntı: tugsay

Arkadaslar bu gidisle biz baya uzun süre sonra 5.5g diye bir sey uydururuz oyle geceriz. O zamana kadar da telefon sizde kalirsa bakarsiniz var mi yok mu.
    Su anda hic gerekli degil.

Wifi sorunumu cözdüm. 5ghz olarak kullanirsaniz kanal olarak 100'ün üzerinde bir kanal secmek gerekiyor 20mhz ayarinda. Yoksa cekim gücü ve hızı düşüyor eğer bluetooth açıksa. Sacma sapan bir sey.
    EU olab modemlerde de kanal olarak 36-38-42-48 vs olanlar aktif 100 ve üzeri olanlar yasa gereği kapali. Bu sebepten tp-link vr600 modemimle kullanamadim.

Evet musteriyi dinliyor Oneplus ama yazilim.konusunda cok zayiflar malesef. Umarim arayüz olarak saf Androidin dışına çok çıkmazlar çünkü altından kalkabileceklerini düşünmüyorum...
    5G yi kullanmak için bakmıyoruz yazışmaları okursanız anlarsınız.. Pil performansı için 5G otomatik şebekeyi 4G ye çeviriyoruz.

• AdminAS kullanıcısına yanıt
    Biliyorum, farkındayım. Pil kullanımını daha iyi hale getirmek için henüz ülkemizde olmayan 5g özelliğini kapatmak işlemini telefonu alır almaz yapmıştım.
    5g gözükmediğini soyleyen arkadaşlar için yazdım yazdıklarımı.

Ama diyorsaniz ki 3g/4g/5g özelliğini aktif etmek pil tüketimini azaltiyor, o zaman haklisiniz derim.
    Ben 3g/4g olarak tutmak daha mantikli diye dusunuyorum.

• XII kullanıcısına yanıt
    Kanal seçimini modem ayarlarindan yapmalisiniz.
    Wireless (Kablosuz) ayar kisminda hem 2,4ghz icin hem de modeminiz 5ghz yayin yapabiliyorsa 5ghz kisminda ayarlarda var.
    5ghz icin 104-105 gibi bir ayar ve 20mhz, hatta mümkünse 802.11ac secerek ayarlayip bir deneyin.

• tugsay T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.Kablonet var bizde 2,4 ve 5 olarak 2 ayrı veriyor.Eve gidince kontrol edeceğim.
  • Arkdaşlar bu arada telefonun pil ömrünü uzatmak için ne yapılabilir.Ekran hz ayarı değiştirmek dışında yapılacak bir işlem var mıdır?
  • XII kullanıcısına yanıt
    Oneplus 8 de bluetooth, wifi ve hücresel açık Galaxy Watch bağlı 8 saat civarı ekran süresi alıyorum ve bunun 1 saati oyun bence mükemmel bir süre sizin cihazınız nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XII

Arkdaşlar bu arada telefonun pil ömrünü uzatmak için ne yapılabilir.Ekran hz ayarı değiştirmek dışında yapılacak bir işlem var mıdır?
    Koyu temalar seçin, uygulamaların ayarlarından arka plan verilerini kapatın ve pili optimize et seçeneğini işaretleyin

• marcoreuss kullanıcısına yanıt
    Bende alıyorum aynı ekran sürelerini aynı kullanımla bendede Huawei Watch Gt2 var

• Merhaba,

Oneplus güncelleme konusunda nasıl? Düzenli bir şekilde geliyor mu? Arayüzün çok güzel olduğu yazıyor her yerde.

Ekran titreşimini azaltma özeliği benim önem verdiğim özelliklerden biri bu arayüzde oda mevcut. Hem akıcı hemde çift simli olduğu için benim baya dikkatimi çeken bir cihaz oldu.

iyi forumlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi6161 -- 31 Ağustos 2020; 21:1:32 >
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Find x2 den sonra memnun kaldınız mı?

Eksi ve artı yönleri olarak değerlendirme şansınız var mı?
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.