Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
227.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Halen Android 10 dayım, Android 11 artık olgunlaştımı gecilebilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

Arkadaşlar Halen Android 10 dayım, Android 11 artık olgunlaştımı gecilebilir mi ?

Bende 10 dayım:) Korkumdan güncelleme yapmadım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Japonya kullanıcısına yanıt

Aldığım 8 proyu sorunsuz iade aldı ve 3 aylık garanti verip arkasında duran bir satıcı hasangüleryüz.Kaldı ki beni her konuda doğru yönlendirdi .Bu reklam değil hemde gerçek

• Bende birşey söyleyeyim kimseyi tanımam burada açıkçası ama hepimiz çoluk çocuk değiliz herkes işinde gücünde olan insanlar burada @__Nikolaus__ arkadaşımıza verilen yanıtı beğenmedim bu şekilde cevap verilmesi yanlış bu kadar sert tepki verilmesini doğru bulmadım

• Koksalbaba53 kullanıcısına yanıt

Hocam 8t için deneyimlerinizi paylaşır mısınız eksi ve artı yönlerini.

8t için ana konu açılmamış maalesef

• Mertccc M kullanıcısına yanıt
    Ben mi note 10 lite dan geçtim o cihaza göre ve genel şuanlık kullanımıma göre eksi artıları şöyle ;
    Artılar: +Hafiflik ve incelik
    +120 hz muzzam bişey yani işlemci sanki çok daha iyi bi işlemci gibi hissettiriyo normal kullanımda akıcılık muazzam
    +65 watt şarj çok hızlı şarj ediyo
    +Amoled panel gayet başarılı renkler doygun
    +Kameralar kısa kullanıma göre gayet başarılı fakat iphoneların renkleri doğru vermesi olayı çoğu androiddeki gibi bundada yok
    +Çoğu insan değinmemiş ama ben haptic titreşim motorunu beğendim baya kullanım hissiyatını güçlendiriyo öyle yavan bi titreşim vermiyo
    +air pods kullanıyorum xiaomide sesler kötüydü bu da iphoneda nasılsa öyle ona çok sevindim
    +Parmak izi tarama ekrandan parmak izi taramaların çoğundwn hızlı şak diye açılıyo
    +Arka kapak parmak izi tutmuyo
    Eksileri:
    -Kavisli ekrandan geçtiğim için düz ekrana tam alışamadım
    -Sanki şarj note 10 lite a göre hızlı bitiyo kısa kullanımda tam anlayamadım
    -Oxygen Os miui dan sorna çok sade geldi ama akıcılıktan dolayı çok aramadım miui çok ağırdı
    Çok kısa süredir kullandığımdan sadece bu kadar yorum yapabiliyorum aklıma gelenler bunlar.

Ben özellikle düz ekran arıyordum. Peki kamera kötü mü yani renk doygunluğu açısından. Bende iphone kullanıyorum senelerdir kamera konusunda gerçek renkleri verdiği için memnundum. Evde huaweinin bazı modellerini kullananlar var sanki yağlı boya ile çizilmiş gibi renklere çok müdehale ediyor yapay zeka fotoğraf kısmında. Doğru renkleri tam vermiyor sanırım android kısmı.

hoparlör seviyesi nasıl yani dışa verdiği ses yüksekliği özellikle telefon çaldığında ses yüksekliği nasıl

bu arada hayırlı olsun güle güle kullanın

• Mertccc M kullanıcısına yanıt
    Kamera yazdığım gibi ses gayet başarılı stereo hoparlör işini gayet iyi yapıyor yükseklik bayağı fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Aldığım 8 proyu sorunsuz iade aldı ve 3 aylık garanti verip arkasında duran bir satıcı hasangüleryüz.Kaldı ki beni her konuda doğru yönlendirdi .Bu reklam değil hemde gerçek

Pro 12/256 alcamda bu dediginiz isimlerin istanbulda dukkani varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Koksalbaba53

one plus 8t de gözüm var 8t nin ayrı konusunu bulamadığımdan buraya yazıyorum kullananlar memnun mu şuanda güvenilir tedarikçi önerebilecek var mı ?

Nerden buluyoruz bu arkadasi

• yaralitim Y kullanıcısına yanıt

Face de Teknoess grubu var . Orada Emin Yılmaz var İstanbulda işyeri olan ..N11 de falan satışı da mevcut.

• 256 gb lık alanın %63 ünü kullanıyorum. Biraz fazla mı ne:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 10 Aralık 2020; 12:9:48 >
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt

Baya kullanmışsın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Baya kullanmışsın hocam

Toplam 162 gb  145 tane uygulama dışında çoğunluğu çektiğim fotoğraf ve videolar. Bizim çocukların görüntüleri dolu   Sen naptın hocam telefondan memnunmusun şimdilik? Benim 8 pro ya ekran koruyucu dayandıramıyorum, geçen hafta 5 aydır üstünde olan cam çıktı;sonra aynısından 2 tane camı yapamayıp araya verdim:) üstüne dafoni aldım berbat çıktı hep boşluk kaldı onuda çıkardım. Şimdilik lensun un dandik ekran koruyucusunu taktırdım oda sadece çizilmelere karşı korur dedi telefoncu. İlk taktırdığım ve üstünde en az 5 ay duran daha sağlam gözüken sıvı yapıştırıcılı camdan sipariş ettim tekrar. Keşke artık amiral gemisi telefonlar şu edge ekran saçmalığından vazveçse artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 10 Aralık 2020; 12:51:53 >
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt

Olsun ya 256 GB kolay kolay dolmaz :) daha biraz daha yerin var 145 uygulama baya yüklemişsin düzgün ekran koruyucu bulmak zor açıkçası evet edge olayı nı bende sevmiyorum şimdi X3 Nfc aldım memnunum şu anlık 9 proyu bekliyorum çıksın alıcam Oneplus gerçekten yazılım stabil olarak çok çok iyi tekrar dönücem bende

Hocam peki kafama takılan bir soru var. Bu telefonlarda parça desteği veya teknik destek nasıl oluyor? Yani cihazın bir yeri kırılsa çizilse veya değiştirilmek istense yedek parçaya nasıl ulaşım yapabiliyoruz? Bu benim kafamı kurcalıyor sürekli.

• Parçası zor bulunuyor çok dikkatli kullanmak gerek kılıf ekran korucu vs eksik etmeden kullanılmazsa sıkıntı yaşatabilir

ne kadar almak istesemde bu benim vazgeçmeme sebep oluyor :(

Peki bu problem oneplus 8pro'larda da geçerli midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysal -- 10 Aralık 2020; 17:24:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Olsun ya 256 GB kolay kolay dolmaz :) daha biraz daha yerin var 145 uygulama baya yüklemişsin düzgün ekran koruyucu bulmak zor açıkçası evet edge olayı nı bende sevmiyorum şimdi X3 Nfc aldım memnunum şu anlık 9 proyu bekliyorum çıksın alıcam Oneplus gerçekten yazılım stabil olarak çok çok iyi tekrar dönücem bende

Hayırlısı olsun hocam:) oneplus ı bende sevdim

• ender E kullanıcısına yanıt

Kesinlikle geçebilirsiniz.

Kapanan programlar falan kalmadı öyle eskisi gibi. sadece whatsapp üzerinde küçük bir emoji sorunu var gördüğüm o kadar.

Ayrıca pil optimizasyonundan da bahsediyorlar fakat ben anlamadım farkı.

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.