Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende olmuyordu hiç öyle birşey vardır bir ayarı onun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • one plus 8t de gözüm var 8t nin ayrı konusunu bulamadığımdan buraya yazıyorum kullananlar memnun mu şuanda güvenilir tedarikçi önerebilecek var mı ?
  • Arkadaşlar widevine lisansı L1'den L3'e düşen var mı aranızda? Ayrıca Ekim ayında gelen güncellemeyi yapmamaya diretiyordum burada okuduklarımdan dolayı fakat widevine sorunundan dolayı güncellemeyi yaptım ve yazı stilini değiştirmiş sanırım oneplus. Üstteki bildirim barında saat fontu kalın olmuş ve genel olarak yazılar normalden daha kalın gözüküyor, eski hali çok daha hoşuma gidiyordu. Eskisine alıştığım için şu anki halinden iğrendiğim bile söylenebilir. Lakin şu anda önceliğim widevine lisansı netflix ve primevideo'da hd bile izleyemiyorum nasıl illet bir olay bu.

• MPT-76 kullanıcısına yanıt

L1-L3 lisansı nedir tam olarak

• MPT-76 kullanıcısına yanıt

En son güncelleme yüklü L1 bende , gerçi bende hiç L3 e düşmedi.

• Mertccc M kullanıcısına yanıt
    Google servisleriyle ilgili bir şey diyebilirim kısaca. Netflixten 480p üzeri izlemeni sağlayan servis lisansı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koksalbaba53

one plus 8t de gözüm var 8t nin ayrı konusunu bulamadığımdan buraya yazıyorum kullananlar memnun mu şuanda güvenilir tedarikçi önerebilecek var mı ?
    Emin Yilmazdan alabilirsiniz
  • Japonya kullanıcısına yanıt

Forumda hasan var oneplus ikinci el bölümünde, eminden çok daha uygun fiyata satıyor ve dürüst satıcı onu tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Forumda hasan var oneplus ikinci el bölümünde, eminden çok daha uygun fiyata satıyor ve dürüst satıcı onu tavsiye ederim

Ben hasan falan bilmem. Forumdan 100 lerce kişiye cihaz aldık. Eşim dostum herkes aldı bir sorun olmadı onu savunurum. Geçip mesajımı alintilayip tanımadığım insanları yazmazsaniz sevinirim
  • Eminden bende cihaz aldım zamanında evet kendisi dürüst bir satıcı ama piyasadan daha yüksek fiyata satıyor, Bravo 100 lerce kişiye piyasadan daha yüksek fiyata ürün aldirttigin için bir de iyi birşeymis gibi anlatıyor.

• Japonya kullanıcısına yanıt

Sen yüzlerce kişiye aldırmış olabilirsin dostum ama burada kalkıpta tanımadığın insanlar hakkında da bilgi sahibi olmadan yorum yapma.Hasan Güleryüz gayet dürüst ve çok iyi bir satıcı kar oranı da gayet düşük diğer satıcılara göre ki avrupa ciahzlarında bile. Ayrıca bu kişi de emin ol yüzlerce kişiye satış yapmış yani sen tanımıyorsun diye başkalarıda tanımayacak değiller kim daha uyguna veriyorsa ondan almak her zaman daha mantıklı dürüst satıcılar arasında.

• 8T Almak isteyenler için birkaç satıcı verebilirim hepsinden ürün aldım ,

Emin Yılmaz 8/128 4900 + 50 gri renk + 70 kutu toplam = 5020 TL
    Hasan Güleryüz 8/128 Gri full kutu 4750 TL
    Ahmet mardin 8/128 gri full kutu 4750 ( stok sormak lazım bazen stoksuz çalışıyor)

• Anlamsız tipleri konuya bulaştırmayın arkadaşlar, bulanık oluyor duru sular 

Adamı neredeyse kesecek alıntıladı diye 

• quote:

Orijinalden alıntı: regasoft

Sen yüzlerce kişiye aldırmış olabilirsin dostum ama burada kalkıpta tanımadığın insanlar hakkında da bilgi sahibi olmadan yorum yapma.Hasan Güleryüz gayet dürüst ve çok iyi bir satıcı kar oranı da gayet düşük diğer satıcılara göre ki avrupa ciahzlarında bile. Ayrıca bu kişi de emin ol yüzlerce kişiye satış yapmış yani sen tanımıyorsun diye başkalarıda tanımayacak değiller kim daha uyguna veriyorsa ondan almak her zaman daha mantıklı dürüst satıcılar arasında.

Bu işler de mesele uyguna cihaz almak değil. Aldığın cihaz zaten garantisiz. Üstelik 5.5 6 lira para verdiğin bir cihaz. Sonrasinda sana en iyi desteği kim sunuyor ona bakman lazım. Ben emin yılmazdan alım öncesi ve sonrası şikayetçi olan tek bir kişiye rastlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Japonya -- 8 Aralık 2020; 7:3:46 >
  • Arkadaşlar 11.0.2.2.IN11AA sürümü için volteyi aşağıdaki bağlantıda anlatılan yöntemlerle etkinleştirdim. Bu sürümde pdc ye bağlantı olmuyordu normalde sorunu çözmüşler https://forum.miuiturkiye.net/konu/android-11-10-oneplus-modelleri-icin-volte-vowifi-aktif-etme-rootsuz.76667//

• bitti bitiyordan oneplus 8 pro alan var mı garantisinde imei de si sorun var mı , telefonu aldıktan sonra sıkıntı yaşamak istemiyorum bu kayıtsız garantisiz cihazları alıpta

• Kesn K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için. Şimdilik denemeyeceğim. Benim için şuan aciliyeti yok ama yeni bir güncellemden sonra yaptığınız bu işlemlerin iptal olup olmadığınıda buraya yazarsanız sevinirim. Genelde her güncellemede bu ayarlar bozuluyor.
  • 8t ve 8 pro arasında kaldım çok kararsız durumdayım bütçem 8 pro için yeterli fakat aralarında kullanım olarak çok fark ediyor mu ?
  • One plus 8t kullanıyorum yeni güncell3m3 geldi one pluslardada güncellemed2n sonra teli sıfırlamak gerek mi düzgün kurulum için
  • Arkadaşlar bu ürünü kesinlikle öneriyorum, 2 yapıştırdığım da da hava boşluğu kaldı ve ekran dokunmatik hissiyatını azalttı. Yukarıda paylaşılmıştı bende ona güvenip aldım sonuç hüsran. Aslında edge ekran lı telefon almamak lazım
    n11.com'dan Dafoni OnePlus 8 Pro Tempered Glass Full Cam Ekran Koruyucu seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/dafoni-oneplus-8-pro-tempered-glass-full-cam-ekran-koruyucu-P447921741

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 8 Aralık 2020; 16:51:16 >
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.