Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bizzat kendi elimle hasangüleryüzle beraber kac tane cihaz denedim her ay üretimine ayrı ayrı baktım hepsinde var o problem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Robert Neville kullanıcısına yanıt

Hocam sana pm neden atılmıyor bana sen atmayı denermisin yada numaranı verirmisin bana

• Abi boşuna değişmeyen tüm yabancı formlarda ,5 kez değiştiren adamda bile var bu problemler ve bence muhtemelen yazılımsal

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Abi boşuna değişmeyen tüm yabancı formlarda ,5 kez değiştiren adamda bile var bu problemler ve bence muhtemelen yazılımsal
    Yazılımsal olsa her cihazda farklı olacağını düşünmüyorum. YouTube’da sıkıntısız cihazlar da gördüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsun'da aynı şekilde çözümlenmiş .kalibrasyon proble.i gibi duruyor.ilk edge ekranlarda red tint ve green tint problemi vardı samsunglarda kiminin üst sağ köşe kiminin alt sol kiminin orta baya uzun bir süre sonra güncellemeyle giderilmişti

• Beyler ayarlar ekran görüş rahatlığı açık olan kapatıp yeşil ekran durumuna bı baksın bende tamamen gitti kapatınca

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt

Kardesim nerden nasıl kapatılacagını yazarak paylasım yaparsan daha faydalı olursun şahsım adına ben öyle yapıyorum ki bazen bizlere basit gelen işlemler baskalarına cok zor gelebiliyor mesela suan bana oldugu gibi nasıl kapatcam söylermisin öyle bir secenek bulamadım hic bir ayarda acaba android 11 le gelen bi secenek mi benimki suan 10 cihaz degistirdigim icin 11 e güncellemedim ve senin dedigin secenek yok detaylı yardımcı olurmusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turgut0676 -- 2 Kasım 2020; 1:23:18 >
  • Ben biraz heyecan yaptım sanır.Android 10 da varmıydı emin değilim ben samsungda 3 temel renk ayarından yeşil olanı kısmayı tavsiye etmişler ben bunu ararken Ayarlar ekran ve az aşağıda görüş kolaylığını farkettim önce tonları biraz oynadım sonrada kapattım .kapatınca bendeki ortadan gelip yukarıya ve aşağıya yayılan o yeşillik kalmadı

Ayarlar Ekran 7 . Satırda görüş rahatlığı kapatın deneyin

Cok tesekkür ederim yine kontrol ettim bende o ayar yok 11 e güncelledigim zaman bakarım artık uzun bi süre güncellemeyi düsünmüyorum sadece kapatmamız lazım dimi tonlarla oynadım derken ona gerek varmı kapatsak yeterli olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turgut0676 -- 2 Kasım 2020; 8:16:11 >
  • Kapatınca yeterli tonları kısıncada oluyor ama kapatmak kesin çözüm gibi

Tamam güncelledigim zaman kontrol ederim tekrar saol Dc karartma moduda kesin çözüm yesil ekran siyah bar sorununa oda ayarlarda sadece etkinlestiriyosun bide öyle dene ne sorun kalıyo ne bisey

• Dc karartma özelliği ayarlar>yardımcı programlar>OnePlus labaratuar ın içinde denemek istiyene. Ekran sorunu günlük kullanımı etkilemiyor çok dert etmeyin bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzZyLLa -- 2 Kasım 2020; 11:49:46 >
  • quote:

Samsun'da aynı şekilde çözümlenmiş .kalibrasyon proble.i gibi duruyor.ilk edge ekranlarda red tint ve green tint problemi vardı samsunglarda kiminin üst sağ köşe kiminin alt sol kiminin orta baya uzun bir süre sonra güncellemeyle giderilmişti
    Olabilir zaten beni rahatsız eden yeşil ekran değil, black bar. İzi kalır diye korkuyorum.

En düşük parlaklıkta olan bir durum zannetmiyorum ki izi kalsın .Cihaz okadar iyimi 2 kusurlada kabul ettim ama birini çözdüğüm için mitluyum

• quote:

En düşük parlaklıkta olan bir durum zannetmiyorum ki izi kalsın .Cihaz okadar iyimi 2 kusurlada kabul ettim ama birini çözdüğüm için mitluyum

Neyse artık cihaz değişime gitti zaten. Sonuçlansın bakacağım duruma göre.

• Merhaba arkadaşlar benim 8 pro için iade kabul edildi. Sizce 8 prodan devam etmek mi mantıklı yoksa farklı bir önerisi olan var mı?

Para durumun iyiyse xiaomi mi 10 ultra alınabilir. Özelliklerini incele istersen.

• quote:

Orijinalden alıntı: OzZyLLa

Para durumun iyiyse xiaomi mi 10 ultra alınabilir. Özelliklerini incele istersen.
    Xiaomi’yi yurtdışı olarak kullanmak çok sıkıntılı bence. O yüzden Xiaomi’ye uzağım. 8t’ye baktım o da fena durmuyor, galiba 8t ve 8 pro arasında tercih yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Neville -- 3 Kasım 2020; 20:23:5 >
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.