Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.318
Cevap
58
Favori
181.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihaz bulmak zor malum durumlardan dolayı ama iletişime geçin yardımcı olcaktır . Bende ondan aldım ismim erhan ankaradan derseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imei konusunda yardımcı olabilecek var mı malum corona olaylarından dolayı şehir dışına çıkamıyorum ve cihazın 60 gün süresi kaldığını söylüyor mesajda yardımcı olur musunuz?
  • Cherokee C kullanıcısına yanıt
    Ben cihazımı Hasan Bahar dan aldım hocam
  • 7t pro hatasiz ankara elden satılık fiyat 4400 ilgilenenler dm atsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyn2228 -- 31 Mart 2020; 14:20:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam Facebook gruplarında uzaktan bağlantı ile yapanlar vardı. Bildiğim kadarıyla oneplus cihazlara box olmadan yapılamıyor ama uzaktan yapıyoruz diyorlardı. Bir araştırın isterseniz. Bende henüz uyarı çıkmadı ama şu durumda uyarı çıkmış olsa o şekilde denerdim sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 23 Mart 2020; 16:57:15 >
  • gs01 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam deneyeceğim.
  • Lemans kullanıcısına yanıt
    hava derecesinin başındaki bu kırmızı renk bazen beyaz bazen kırmızı oluyor neye göre değişiyor acaba bilen var mı?
  • zahidow Z kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam haloldu
  • khan143 kullanıcısına yanıt
    Marka isminden dolayı one 1 demek ya hani :) adamlar 1 sayısında kırmızı yapmış

• hsyn2228 kullanıcısına yanıt
    forumdaki sayfayı yenilemişler. cihazını seçtiğinde seni indirme sayfasına yönlendiriyor. versiyon seçmeye gerek kalmamış
  • arkadaşlar sahibinden'de TR garantili cihaz satılıyor... oneplus ne zaman resmi olarak TR'ye geldi haberi olan var mı?
    ocak ayında realme geldikten sonra oneplus da gelir deniyordu ama sonra bu forumda bir arkadaş op yetkilisi ile konuşmasını paylaşmıştı gelmeyeceğine dair.
  • buferhn kullanıcısına yanıt
    teşekkürler :D
  • ferhatugur kullanıcısına yanıt
    Satan firma şahsi olarak ürünü resmi yollardan ithal etmiş olabilir. Oneplus firmasının ülkeye gelmemiş olması, başka firmaların ürünü ithal edemeyeceği anlamına gelmez. Buna en güzel örnek oneplus 5t yi ben ithalatçı garantili olarak almıştım hepsiburadadan. O zaman da oneplus Türkiyede yoktu ama hepsiburada ithal etmişti :) büyük ihtimal bahsettiğiniz firmada az bir ürün ithal etti, teknik servisliğinide başka firma ile anlaşmadıysa kendisi yapacaktır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 24 Mart 2020; 15:14:12 >
  • Merhaba beyler,

Uzun bir dönemdir samsung note serisi kullanan biriyim şuan da note9 kullanicisiyim bu arada one plus 7t pro mclaren serisini çok beğeniyorum bu telefonu önerirmisiniz birde sahibinden sitesinde birsatıcıda gördüm sıfır urun adi altında 5800 tl gibi bir rakama satmakta ama güvenmekte zorluk çekiyorum:) kuzenler iletişim adlı firma buradan bu arkadaştan alışveriş eden varsa bilgilendirirse cok sevinirim.

• 7t kullanan arkadaşlar hang kılıfları kullanıyorlar acaba? Ben bir iki tane aldım ama pek randıman elde edemedim :)

ali'den nillkin kılıf almıştım, bir süre onu kullandım ama sonra bıraktım. ön-arka hydro gel koruyucu uyguladım, kılıfsız kullanıyorum

ince kılıf isteyenlere ;https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/microcase-oneplus-7t-frameless-serisi-rubber-kilif-P395043051
    Spigen kullanıyorum bence en iyisi

• mami5357 kullanıcısına yanıt
    Kendi orjinal içinden çıkan kılıfa göre kalınlığı ne durumda ?

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.