Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.319
Cevap
58
Favori
181.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nova sanırm uygulama, orası en sık uygulamalar için hocam. Istatisliklere göre en çok kullandığınız uygulamalar sıralanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • khan143 kullanıcısına yanıt
    Peki ben taşıyabiliyor muyum, yoksa zamanla kendisimi eklicek en sık kullandiklarimi, teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • khan143 kullanıcısına yanıt
    7T için konuşuyorum maalesef çıkmıyor. Pro ya da Mclaren sürümlerinde çıkıyor mu bilmiyorum.
  • Cihaz geldi arkadaşlar genel kontrol ediyorum. Yeşil ekran sorunu nedir donanımsal mı yazılımsal mı? Nasıl kontrol edebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vowifi de sms gönderip alabilen var mı? Videoyu izleyerek arkadaşın telefona yaptık vowifi oldu sıkıntısız bir şekilde uçak modunda aramaları alıyor ve yapıyor. Yalnız sms çalışmıyor. Sizde de durum böyle mi?
  • bu abartısı ama direk farkedersiniz hocam

| OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan143 -- 19 Mart 2020; 10:59:50 >
  • hocam o ekrana nasıl ulaşabilirim karanlık modu bulamadım , ayrıca arızalı olduğu ilk günden belli oluyor mu sonradan mı ortaya çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk günden belli oluyor hocam ama tabi bu abartısı arkadaşında dediği gibi :) bende de var bu sorun ama kırmızı değil bendeki. Gri fontlu yerlerde ekranın alt ve üstünde renk biraz daha açılıyor gibi bende. Ama sadece gri renklerde ve ekran ışığı kısıkken oluyor o yüzden dert etmedim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 19 Mart 2020; 12:49:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs01

İlk günden belli oluyor hocam ama tabi bu abartısı arkadaşında dediği gibi :) bende de var bu sorun ama kırmızı değil bendeki. Gri fontlu yerlerde ekranın alt ve üstünde renk biraz daha açılıyor gibi bende. Ama sadece gri renklerde ve ekran ışığı kısıkken oluyor o yüzden dert etmedim ben.
    Her telefonda var mı bu sorun yoksa bazılarında mı çıkıyor?

• Arkadaşlar,
    Oneplus 7t mi yoksa Samsung S10 mu?
    Bu iki üründen birini Tekno Mehmetten almayı düşünüyorum.
    İki ürüne de objektif yaklaşabilen kişiler yorum yapabilirse çok seviniyorum.
  • jazzer kullanıcısına yanıt
    https://forums.oneplus.com/threads/oxygen-os-open-beta-1-for-the-oneplus-7t-and-oneplus-7t-pro.1199654/

bu sayfadan cihazına uygun versiyonu indirip sistem güncellemesi sayfasında sağ üst üç noktaya tıklayıp yerel güncelleme ile dosyası seçmen gerekiyor.

not: indirdiğin dosyanın uzantısında .jar varsa onu silmen gerekiyor.

• Elimde Sıfır Buzlu Gümüş (Frosted Silver) rengi Oneplus 7t var. Satılıktır.
  • gs01 G kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam.. kamera konusunda bana çok tat vermedi. önkamera özellikle yapay duruyor fotoğraf.

• DeadLiftt kullanıcısına yanıt
    Evet telefon bulunmuyor gerçekten hiçbir yerde stokta yok... Cevap için çok teşekkür ederim bu arada emeğinize sağlık.
  • Curimo kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam elimden geldiğince

• Doğrudur hocam ön kamerayı neredeyse hiç kullanmam arka kamera ise işim düştükçe kullanırım o yüzden pek anlamam kameradan :) ama genel olarak beni memnun eden bir cihaz oldu :)

• Cherokee C kullanıcısına yanıt
    Samsung pişmanlıktır hocam. Sadece bunu söylemek istiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cherokee

Arkadaşlar,
    Oneplus 7t mi yoksa Samsung S10 mu?
    Bu iki üründen birini Tekno Mehmetten almayı düşünüyorum.
    İki ürüne de objektif yaklaşabilen kişiler yorum yapabilirse çok seviniyorum.
    Kesinlikle one plus şöyle söyleyim size apple neyse android de one plus o :) o kadar net

• gs01 G kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam bence ön kamera yazılım konusunda sıkıntıları var umarım güncelleme ile düzelir

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.