Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.318
Cevap
58
Favori
181.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Enpara ve garanti sorunsuz kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alikara86 A kullanıcısına yanıt
    Hava durumu widgetinin adı nedir hocam?

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ediyorum. İlk boşluğumda deneyeceğim. Size de zahmet verdim kusura bakmayın.

• paldov P kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam teşekkür ediyorum, sabahtan beri nedir bu diye düşünüyorum 😊😊

Arkadaşlar Garanti bankası Bonus Flash programı kullanan var mı? 7T Pro da mobil ödeme çalışmıyor neden acaba? Nfc aktif ama program telefonunuz mobil ödeme için uygun değildir diyor, 7 pro da böyle bir sıkıntı yoktu???

• Selamlar,
    Bir arkadaşım Avrupadan hediye 7t pro getirdi, Kocaeli de cihazın ime durumunu halledebileceğim bir telefoncu varmıdır?
    Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

• merhaba arkadaşlar
    samsung s10+ kullanıyorum daha önce onplus 5 ve 5t kullanmıştım,s10+ dan 7t ye geçilir mi?değer mi sizce?
    7t diyorum çünkü pop up kamera sevmiyorum
  • Ekran kapalıyken bir kere dokunduğumuzda always on display gibi çıkan ekran şu an çıkmıyor ayarlarda bulamadım nerdeydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • azzr A kullanıcısına yanıt
    Maddi bir durum yoksa ortada geçmeyin bence hocam.2-3 aya OP8 ler tanıtılır muhtemelen delikli ekranla gelecek onlar da.Bataryada iyileştirmeler bekliyorum 8 serisinde.Bence bekleyin.S10+ da kötü cihaz değil.

• Ayarlar - ekran - ortam ekranı

• Lemans kullanıcısına yanıt
    | OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) bu şekilde fakat tek dokunuşla açılmıyor

• google'ın turkiye'den cikacagi konusuluyor. uretilmis olan cihazlari etkiler mi ?
  • Reason kullanıcısına yanıt
    Cevabınız çok faydalı oldu teşekkürler. Siz cihazı Nereden temin ettiniz acaba? 7 pro yada 7t pro yu güvenerek alabileceğim bir satıcı onerirmisiniz?

• izzetege1453 İ kullanıcısına yanıt
    Facebook ta emin yılmaz var

• Arkadaslar 7t pro cihaza izmirde veya bursada imei attirabilecegim guvenilir bi tanidik var mi?

• izzetege1453 İ kullanıcısına yanıt
    Satın alma konusunda buradaki arkadaşların referanslarına güvenebilirsiniz. Ben Yıllardır alışverişim olan telefoncu arkadaşımın sayesinde aldım. Birkaç cihaz getirmişti, birini aldım..

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Hocam yaptım fakat vowifi simgesi gözükse de arama yapamıyorum. Uçak modunda olmayıp normal vowifi göründüğünde bile arama yaptırmıyor. Sanırım benim hattım vowifi özelliğine kapalı tam bilemedim neden kaynaklandığını ya da bir sıkıntı var ben çözemedim.
  • Cümletten selamlar. Geçtiğimiz günlerde 7T Pro Mclaren Edition Avrupa modelini aldım ancak şuan Almanya'da arkadaşımda. Arkadaşım da Türk. Perşembe günü gelirken yanında getirecek ancak gümrük vs gibi baş ağrıtacak şeyler yaşamamak için ne yapılmasını önerirsiniz?

Kutusundan çıkarmak şart mı? Kutuyu el bagajına koyup uçakta yanında getirecek. Deneyimlemiş olan var mı?
  • y.emrecicek Y kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim bir adet telefon getiriyorsa kimse vergi falan sormuyor. Zaten burada kullanmak için kayıt ettirmek zorundasın diye düşünülüyor. Ama adetli varsa satıcı olarak taşıdığın düşünülüyor ve vergi kesiliyor direk.
  • Yeni güncelleme geldi 7t

| OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

• | OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.