Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.318
Cevap
58
Favori
181.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vyndra

Arkadaşlar Volte ve VoWifi ayarlarını nasıl yapıyoruz acaba? Daha önceden yapmış birisi yardımcı olabilir mi?
    Hocam ilk olarak bu uygulamayı telefonuna kurman lazım;https://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/onepluslogkit/onepluslogkit-1-0-release/onepluslogkit-1-0-2-android-apk-download/download/

sonra arama bölümüne gelip, *#800# yazıcaksınız > Oneplus Logkit > Function Switch menüsüne girip VOLTE Switch + VoWifi Switch iki seçeneğide işaretleyip telefonu aç kapat yaparak altif hale getirebilirsiniz. Az önce tarafımdan denende ve başarılı bir şekilde gerçekleşti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hialp H kullanıcısına yanıt
    Bu yöntemde bende function switch içerisinde volte bölümleri çıkmıyor.Sanırım bilgisayar ile yapılan methodu denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hialp

Ben bir akrabama aldırdım hocam 2550 ye geldiğini söyledi. Oranın akşam vaktinde alabilmiş, eğer sabah gidebilseydim 2400 2450 ye gelirdi kur sabah ile akşam çok fazla dalgalanıyor burada dedi. Biraz geç gördüm kusura bakmayın.
    Estağfurullah bu 7T pro fiyatı mı hocam ?
  • Hayır hocam 7t fiyatı istersen oneplus un kendi sitesine girip ülke olarak çini seçip oradan fiyatlara bakabilir, googledan kolaylıkla çin yuanını tlye çevire bilirsin.

• Suudi Arabistanda 2724 sar aldım. 4180 TL. 7t pro. Uzun süredir düşündüğüm bir telefondu. Hızı ve diğer özellikleri beni tatmin etti. Bu fiyata p30 pro da vardı ama Huawei ve ABD gerilimi yüzünden Huawei telefon almadım.

| OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepolmez -- 6 Aralık 2019; 15:4:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Teşekkür ederim hocam. Akşam bilgisayara geçince deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Hocam kullandığınız icon pack nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: recepolmez

Suudi Arabistanda 2724 sar aldım. 4180 TL. 7t pro. Uzun süredir düşündüğüm bir telefondu. Hızı ve diğer özellikleri beni tatmin etti. Bu fiyata p30 pro da vardı ama Huawei ve ABD gerilimi yüzünden Huawei telefon almadım.

arabistan dönüşü vergi iadesi alınıyor mu ?
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Yani o konuyu bilmiyorum. Ben burada yaşıyorum. Nasip olursa 5 sene sonra döneceğim.

• recepolmez R kullanıcısına yanıt
    Tmmdır, Bu arada 7T kaça alınabiliyor?
  • ender E kullanıcısına yanıt
    | OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

Mclaren Edition 3099 Sar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepolmez -- 6 Aralık 2019; 16:8:5 >
    Hocam umreye gidip gelen birisi cihazı tedarik edip getirebilir mi ?

• Getirebilir, vergiden önce her çeşit telefon gidiyordu burdan. Ben amazonun partneri souq.com sitesinden aldım. En geç bir hafta içinde adrese teslim yapıyor. Otelden birilerine ücreti verip sipariş ettirebilir, extra ve jarir gibi teknoloji mağazalarına sorulabilir. Veya Mekkedeki telefon satanlara sormak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepolmez -- 6 Aralık 2019; 20:10:34 >
    Anladım hocam, direk elden alabileceği bir yer bulsam daha kolay , kargo Vs sıkıntı olur muhtemelen
    Önce gidecek bi kimse bulmam lazım
    Teşekkür ederim

• Mekkede telefoncular var. Onlara sormak en iyisi. Şimdilik nette en uygun sadece souq.com da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepolmez -- 6 Aralık 2019; 20:19:44 >
    Tekrar teşekkür ederim

• 2. El satmak isteyen varsa alabilirim 7T 128 veya 256 farketmez

• Merhaba, telefona ne sıklıkla güncelleme geliyor? Youtubedaki videolarda 6t ve 7 ye göre parmak izi okuyucusunun biraz daha yavaş çalıştığını farkettim bu konuda ne düşünüyorsunuz son güncellemelerle (geldiyse) durum nedir acaba?

Hocam aktif oldu çok teşekkür ederim Dosyayı silsem sonrasında bir sıkıntı olur mu?
  • Grupta kullanıcılardan ses çıkmıyor genelde hem alcakların yorumu var 🤔

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.