Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.318
Cevap
58
Favori
181.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    . Oneplus 7Tde Oyunlarda bariz gerileme var. Android 10 da kardeşimle Minecraft oynarken ping nedir bilmezdim ama android 11 den sonra ping başladı. Valla şuan redmj note 8 pro beni tokatlıyor. Oyun oynayanlar biraz beklemeli.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Yanlız değilsin.

• Telefonu değişecek olsanız ne alırdınız beyler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    mi 10t pro alacağım ama tek hat kayıt olduğu için kararsızım

• yk2548 kullanıcısına yanıt

Değişecek olsam karar vermek zor olur benim için keşke OnePlus çizgisini hiç bozmasaydı macera aramaya gerek kalmazdı.

Alamazdım. Şöyle bi fiyatlara baktım da ne olmuş fiyatlar öyle ya yurtdışı cihaz almaya kalksam Google Pixel'lerden birisini alırdım. Yeni model çıkaracaklardı en son.

• Orası ayrı bir etken zaten hocam o fiyatları gördükçe daha bi gözüm gibi bakıyorum telefona.

• Geçen gün arkadaşıma mi 10t pro yurtdışı aldık kamera olsun stabilite olsun ezer geçer oneplusu emin olun. xiaomi her geçen gün kendini geliştirirken Oneplus eksiye doğru ilerliyor .

• hukukbey kullanıcısına yanıt
    Yanına bir Google pixel 5 koysan oda ezilir. Xiaomi donanımda iyi işler yapıyor ama yazılım 👎 Bu yüzden oneplus tercih ettik zaten ama oda son zamanlarda kötüleşti. Benim için Google veya iPhone'dan başka bir tercih kalmadı.

• 7t den önce xiaominin birçok modelini (mi5s mi6 mi8) kullandım eu rom ile hepsi oneplustan daha iyiydi. tek hat kayıt yüzünden oneplus 7t aldım çift hat için ama çok yavan bir sistemi var. tekrar xiaomiye dönmek istiyorum ama tr cihazı olmak zorunda çift hat aktif olması için fiyatlarda ortada. iphone geçeceğim en son sistem olur hiç bana göre değil her kullandığım uygulamaya ücret ödeyemem bolca var :)

• yk2548 kullanıcısına yanıt
    iPhone'da her uygulamaya ücret ödendiği bence abartı tamam ücretli uygulamalar var Android'de olduğu gibi ama kullanmadan da tam olarak bilemeyiz. Fiyatlarda malum aynen :)

• merhaba arkadaşlar mate 20 X yada honor note 10 gibi 7 ve üzeri ekranlı phablet modeller neden çıkmaz artık anlamıyorum. var da ben gözden kaçırmışsam bilgilendirebilir misiniz. herkese iyi forumlar dilerim. esen kalın.

• İnstagramda sorun yasayan var mi benden baska?
    Devamli kapaniyor kendiliğinden.

• MertAndc M kullanıcısına yanıt
    Instagram çöktü hocam genel

• quote:

Orijinalden alıntı: hukukbey

Instagram çöktü hocam genel

Anladım,teşekkürler.

• Xiaomi Black Shark 3 Pro, ZTE Axon 20 5G, S20 Ultra cihazları phablet sınıfına girer sanırım çok büyük ekranlılar.

• Beyler 7t pro var bitane, 4000 tl diyor bir yıllık cihaz. Herhangi bir sorunu yok temiz. Nediyorsunuz alınır mı? Yazılımsal sorunu var mı cihazın şuan kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

• Amazon’da 7t pro 256 7bin alınır mı sizce

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Dostum yurtdışından neden almıyorsun TR pazarından alınmaz zannımca.

• Yeni güncelleme geldi. İnşallah wifi sorunu da düzeltilmiştir. Sürekli wifi kopması yaşıyordum

System
    • Update to OxygenOS 11 version
    • Fresh new UI visual design brings you a more comfortable experience with various optimizations of details
    • Optimize the stability of some third-party applications and improve the experience
    • Updated Android security patch to 2021.03
    • Updated GMS package to 2021.01
    • Since this is the upgrade of Android 11 version with many new features, the upgrade time may be longer. Please wait for the completion of the upgrade

Camera
    • Updated the camera UI and optimized some of the function paths to offer more convenient operation
    • Newly added HEVC codec to reduce video storage size seamlessly, capture and shoot more without compromising on quality
    • Newly added access to a third-party app to share the picture by pressing and holding it in preview
    • Newly added the quick access to recording mode by pressing and holding the shutter button and by sliding the button, you can easily zoom in or zoom out
    • Newly added the playback display in Time-lapse mode to show the actual filming time

Ambient Display
    • Newly added Insight clock style, a joint creation with Parsons School of Design. It will change according to the phone usage data (To set: Settings > Customization > Clock on ambient display)
    • Newly added Canvas feature that can automatically draw a wireframe picture based on a lock screen photo on your phone (Path: Settings - Customization - Wallpaper - Canvas - Choose photo preview and it can be generated automatically)

Dark Mode
    • Added the shortcut key for Dark Mode, pull down the quick setting to enable
    • Supporting automatically turn on feature & customize time range (Path: Settings - Display - Dark Mode - Turn on automatically - Automatically enable from sunset to sunrise/Custom time range)

Game Space
    • Newly added gaming tools box for convenient switches of Fnatic mode. You can now choose three ways of notifications: text-only, heads up and block, just for your immersive gaming experience
    • Newly added quick reply feature in a small window for Instagram, WhatsApp and Telegram (Enable it by swiping down from upper right/left corners of the screen in gaming mode)
    • Newly added mis-touch prevention feature. Enable it, swipe down from the top of the screen, click and the notification bar will pop out

Shelf
    • Newly shelf interface design, the interface is clearer
    • Added weather widget, animation effect smarter

Gallery
    • Supporting Story function, automatically form weekly videos with photos and video in storage
    • Optimize the loading speed of the gallery, and the image preview is faster

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.