Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
3.318
Cevap
58
Favori
181.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba kullanicilar olan sizlere danismak isterim.
    Kamerası ortalamanin uzerinde iyi, stabil çalışan, ara sira oyun da oynanacak bir telefon arıyorum ve 7t yada huawei p30 düşünüyorum.
    7t yurt disi cihazi p30 ise sıfır garantili bir cihaz arak alabilirim.
    7t nin malum yoldan kaydi nfc sisteminde bankacilik uygulamalarinda soruna sebep olurmu ?Yada bu yolla kayit olduğunda baska sıkıntılar oluyormu?
    7t yi ne kadar tavsiye ediyorsunuz?
    Bilgi sahibi arkadaslarin bilgisine ihtiyac var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Çentiksiz ekran ve kamera kalitesi en yüksek telefon olarak One plus 7T 'ye alternatif nedir? İkinci el almayı düşüyorum. One PLus 7T Pro ikinci el 6000 civarında. Çentikli 7T 4500Tl civarında Kronik bir sorunu yoksa alacağım varsa mecburen garantili Xiaomi 9T çentiksiz alacağım. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozbi -- 4 Temmuz 2020; 13:39:18 >
  • mate123 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam hoşgeldiniz.
    Kamera konusunda p30 ile karşılaştırma yapamayacağım maalesef deneyimlemedim . İnternette karşılaştırmaları vardır oradan bakarsınız .
    Oyun konusunda kesinlikle tatmin edici ve gayet akıcı .
    Onun dışında Ekran kalitesi muazzam .
    Bankacılık hesaplarında herhangi bir sorun yok şahsen yaşamadım.
    (7T Pro kullanıyorum ) saygılar..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hosbulduk teşekkür ederim bilgi için

• Hocam bende 7T alarak aranıza katıldım lakin farkettiğim bir şey var bu kronik bir problem herhalde gri tonlamalarda örneğin chrome veya YouTube'da koyu tema gri bu alanlarda karanlık ortamda ışık değeri yüzde 10-30 arası yeşilimsi fon oluşuyor bu green tint dedikleri yabancı forumda hemen hemen her 7T de mevcut sizlerde de böyle bir durum var mı denediniz mi?

• Karakama K kullanıcısına yanıt
    Başıma öyle birşey gelmedi tarayıcı edge kullanıyorum. YouTube da da başıma gelmedi. Ama bazı cihazlarda olabiliyormuş internette vardı.

• Arkadaşlar merhaba .
    Galeride bütün fotoğrafları isimlendirip şematik hâlâ getirdim , format attıcağım için bilgisayara fotoğrafları atmak istiyorum lakin Dcım klasöründe benim isimlendirdiğim fotoğrafları bulamıyorum isimlendirdiklerim dosya konumunda isimleri yok yani :) Nasıl bulabilirim acaba

• Malum sitede 5.500 tl ye inmiş fiyatı. 6000 tl den satıyorlardı.

• Oneplus 8 PRO 900 dolar, hepsiburada'da satıcı hepsiburada oneplus 7t pro 8GB! 8000 TL.

ÖH be kardeşim, el insaf.. silkelemenin bile adabı olur, bunlar artık direk sokuyor.

bunlar kim?

kayıt harcını ve diğer vergileri putursuzca insanına acımadan arttıran hulocu hükümmet,
    fiyat pahalığını devlete yığarım diyip ürünlerini pahalı veren 1+,
    ulan herkes silkeliyor, en büyük satış sitesiyim deyip müşteriye bir şeyler kaldıran turuncumsu şey.

aklı ve mantığı olan!: vergileri, firma çakallıklarını gördüğü halde bu telefonları alan net MALDIR. Parası varsa da net maldır hatta o parayı nasıl kazandı lütfen açıklasın?

Abi kafayı yiyorum ve şu şarkıyı sizlere hediye ediyorum. Söyle sevgili OrkunDK'cım: (GIC YALAYAN, VERGİLERE SES ÇIKARMAYAN, HALKIN SOYULMASINA İZİN VEREN, GÖZÜ KAPALI KARA AMPÜLE BASAN KÖRLERE GELSİN)

GENÇLİK BOMBA GİBİ GELİYOR, BOMBAAAAA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA-DH -- 7 Temmuz 2020; 7:45:4 >

• Yurt dışı malum şekilde kayıt edilmiş 7t almayı düşünüyorum dostlarim. Sifir alacağım alirken dikkat etmem gereken bir şey var mi? Bir de bu malum kayıtın bir dezavantajı var midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Yurt dışı malum şekilde kayıt edilmiş 7t almayı düşünüyorum dostlarim. Sifir alacağım alirken dikkat etmem gereken bir şey var mi? Bir de bu malum kayıtın bir dezavantajı var midir?
    hocam olay ne bilmiyorum, malum kayıt nedir? çok gizliyse özel mesaj alabilir miyim?

• HA-DH kullanıcısına yanıt
    Pasaportsuz imei kaydı demek istemiştim hocam :)

• Arkadaşlar merhaba, 7 Pro 8-256 Mavi renk cihazımı satıyorum ilgilenen arkadaşlar varsa bana ulaşabilir.

İstanbul içi elden satıyorum, cihazımda herhangi bir çizilme, darbe vs. yoktur, orjinal warp şarj aleti yanındadır. Kutulu ve çift hat kullanılabilir durımdadır.

Yanında biri Spigen olmak üzere 4 kapak ve yedek cam filmi ile verilecektir.

Fiyatım 4.250 TL dir, takas düşünmemekteyim.

İyi forumlar dilerim herkese.

• Arkadaşlar bugün itibariyle 30 cmlik yerden düşürmem ile beraber telefonumun cami kırılmış bulunmakta :( bişi olmamıştır diye düşünurken camın catladigini görünce şok oldum :( iç ekranda herhangi bir problem yok dış cam çatladı sadece ama yine de moralim çok bozuldu. Daha önce başına gelen arkadaş var mı acaba ya da bilgisi olan fiyat ve yer bulabilme anlamında çok makbule geçer.

| OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

• khan143 kullanıcısına yanıt
    Artık TR distribütörü olduğu için değişimini yaparlar diye düşünüyorum.
    Ama sağlam bir masraf çıkaracaklardır.
    Geçmiş olsun .
    Geçmiş olsun fiyat bilgisi alınca burda paylaşırsanız aynı durumda olanlar için iyi olur

• Koca İzmir'de oneplus 7t satan telefoncu bulamadım şaka gibi. Izmirde gözükenler bile güneydoğudan getirttigi için üç gün termin veriyor.

• Ne yazık ki sadece camı değiştiren bir yer bulamadım. Değiştiren komple ekran ile değiştiriyor o da 1750 tl gibi uçuk bir rakam. Aliexpressten 900 tl ye alıp bende değiştirebilirim diye düşünüyorum bir yandan. Cam değiştiren yer olsa sıkıntı yok çünkü on cam 50 tl imiş. Bilginiz olsun.

• 7T'yi kılıfsız kullananlar var mı? silikon kılıf sinirimi bozuyor. Kumaş yapısı olan bir kılıf aldım oda sıkmaya başladı acaba kılıfı çıkarsam mı diye düşünüyorum.
    cok gecmis olsun.
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.