Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.319
Cevap
58
Favori
181.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ne olduğu hakkında fikrim yok :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • herze H kullanıcısına yanıt
    whatsapp ve instagramda hiç bir sıkıntı yaşamadım. bilginiz olsun.
  • hukukbey kullanıcısına yanıt
    https://forum.xda-developers.com/7t-pro/how-to/op7tpro-unbrick-tool-to-restore-device-t4002909/page14

https://forum.xda-developers.com/oneplus-7t/how-to/op7t-unbrick-tool-to-restore-device-to-t3994835/amp/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexusian -- 10 Haziran 2020; 18:6:32 >

ayarlar-pil-pil optimizasyonu-sağüst üçnokta-- gelişmiş optimizasyon---uyku bekleme optimizasyonu tiki pasif yapın gülegüle kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MGM Barut -- 12 Haziran 2020; 12:53:24 >
  • MGM Barut M kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanamadım :) Hiç etkisi olmuyor şu an öyle zaten ..

• aliexpress'de markamız 7t kılıfını kampanyaya sokmuş. geçenlerde bir arkadaş soruyordu...

hatta orj bluetooth kulaklık da indirime girmiş...

#Aliexpress TRY 69.77 28%OFF | 100% Original OnePlus Bamper Case For OnePlus 7T Sandstone/Silicon/Karbon Genuine Protective Case Back Skin Cover Case
    https://tr.aliexpress.com/item/4000238483796.html?mb=X23QJd98E9ywMD1&srcSns=Copy&tid=white_backgroup_101&tt=sns_Copy&image=Ufa7febeab60c4b3d88c596c4a6fcb188a.jpg&aff_request_id=c989b683dcc647388a61f2893c5079ed-1591983999706-01076-_BOQaao&spreadType=socialShare&aff_platform=default&sk=_BOQaao&aff_trace_key=c989b683dcc647388a61f2893c5079ed-1591983999706-01076-_BOQaao&businessType=ProductDetail&templateId=white_backgroup_101&title=TRY+69.77++28%25OFF+%7C+100%25+Original+OnePlus+Bamper+Case+For+OnePlus+7T+Sandstone%2FSilicon%2FKarbon+Genuine+Protective+Case+Back+Skin+Cover+Case&platform=AE&terminal_id=664cba155b3b48b797258ad784bc8cd3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatugur -- 12 Haziran 2020; 20:48:47 >

• ferhatugur kullanıcısına yanıt
    Kıbrıs'ta orijinal satılıyor bize neden gelmez anlamıyorum ya

• Oneplus 7T Pro cihaz arıyorum.
    Satan arkadaşlar özelden ulaşabilirsiniz.

• https://www.donanimhaber.com/oneplus-pods-icin-geri-sayim-basladi--122670
    Kulaklık güzel takım yapmak isteyenler için birebir gelirse almayı düşünüyorum

• Herkese iygunler
    Oxygen uptader uygulamasında aygıtı ve güncelleme metodunu ne olarak seçmeliyim kullandığım model 7t

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba gcam konusunda aklima taklilan bişey var zannedersem gcam kameraların üçünü de kullanmıyor bunun için magisk modülü gördüm malum sitede modulu yükleyip kullanan varmıdır birde root için bootloader kilidi var mı bizim cihazlarda benimki yurt dışı 7t hd1900

• Benim güncelleme hala 10.0.9 yeni guncelleme almayan varmı yoksa hala benim gibi bekleyen varmı merak ettim cihazım 7 t

• fatih2137 F kullanıcısına yanıt
    Oxygen updater ile güncelle bakalım

• Arkadaşlar Selamün Aleyküm .
    Gece özellikle ışıksız ortamlarda kamera veya video performansı nasıl ?
    Benim kameraya toz dolduğu için sanırım acayip pixelli ve bulanık çıkıyor rica etsem bi kaç örnek atabilir misiniz karşılaştırma amacı ile ..
    Eğer sorun varsa gidip temizlettirmeyi düşünüyorum.

Kameranıza nasıl toz doldu

• Hocam çok çok ufak kamera altına darbe aldı (toplu iğne ucu kadar) alttan sıkıştırmış sanırım kamera camı bombe almış aradan toz giriyor.

ah be, içim gitti. :(

• nexusian kullanıcısına yanıt
    hocam ama hallolur bence çok sıkıntılı bişey değildir umarım . Camı söküp darbeyi düzleştirip camı tekrar yapıştırmakla olur diye düşünüyorum

• iyi akşamlar Doğubank dan 7t aldım IMEI numarasını kontrol ettiğimde kayıt dışı diyo satan adam kapanmaya karşı garantili dedi ama şimdi ne yapmam lazım telefon kapanır mi

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.