Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar warp şarj çalışmamaya başladı. Neden olabilir acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volte için set serial ve full port açma aşamasında engineer moddan atıyor. var mı bunun çözümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinensar34

OnePlus telefonlar için root ya da dongle (umt) gerekmeden imei tamiri için ayrıntılı konu açsam sıkıntı çıkar mı forum içerisinde? Sağa sola para vermeyin imei attırmak için.
    Merhaba Hüseyin bey,

Konu açmasanız bile bana özelden nasıl yapılacağını tarif edebilir misiniz? Bir tane imei sorunlu bende?

Yada nasıl yapıldığını bana özelden altacak yada link verecek biri var mı?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egitimsart29

Arkadaşlar warp şarj çalışmamaya başladı. Neden olabilir acaba.
    Merhabalar kablo değiştirip dener misiniz? Kablodan kaynaklı sorun oluyor bazen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

https://www.hepsiburada.com/oneplus-7t-pro-256-gb-oneplus-turkiye-garantili-p-HBV00000TOMQM?magaza=Hepsiburada
    Hocam yurtdısı cihazı arıyorum. Garantili telefon kullanmıyorum uzun süredir. Fiyat açısından avantajlı oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, 7 Pro 8-256 Mavi renk cihazımı satıyorum ilgilenen arkadaşlar varsa bana ulaşabilir.

İstanbul içi elden satıyorum, cihazımda herhangi bir çizilme, darbe vs. yoktur, orjinal warp şarj aleti yanındadır. Kutulu ve çift hat kullanılabilir durumdadır.

Yanında biri Spigen olmak üzere 4 kapak ve yedek cam filmi ile verilecektir.

Fiyatım 4.250 TL dir, takas düşünmemekteyim.

İyi forumlar dilerim herkese.

• BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazımı satıyorum, detaylarını üstteki mesajda paylaştım dilerseniz ulaşabilirsiniz.

• Merhaba Arkadaslar;

Bu ay sonunda Amerika dan Turkiye ye gelecegim, isteyenlere One Plus serisi telefonlar getirebilirim. Gecen sene gelirken forumdan 5 arkadasa Oneplus 7pro getirmistim, eski mesajlarda bulabilirsiniz.Telefonlari direkt OnePlus in USA sitesinden aliyorum.

OnePlus 7 Pro 8 GB RAM + 256 GB Storage = $610

OnePlus 7 Pro 12 GB RAM + 256 GB Storage = $660

Oneplus 8 8 GB RAM + 128 GB Storage = $760

OnePlus 8 12 GB RAM + 256 GB Storage= $860

OnePlus 8 Pro 8 GB RAM + 128 GB Storage = $960

OnePlus 8 Pro 12 GB RAM + 256 GB Storage = $1060

Dusunen arkadaslar PM den bana ulasabilir.
  • Arkadaşlar cihazımın üstündeki cam filmi gün ışığında çok parlıyor, mat ve kırılmaz özellikli cam filmi nereden alabilirim internette var ama bilemedim ince gibi geldiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnePlus 7 pro için beta 16 güncellemesini yaptım. Şarj süresi ve stabilite çok iyi.

• Merhabalar Herkese

Bende OnePlus 7 Pro 12/256 kullanıcısıyım. Cihazımı kanadadan almıştım. İlgilenen olursa satabilirim.

> Cihazım kayıtsız bugünden itibaren 120 günden az kayıt süresi vardır.
    > Çizik ve ezilme asgari düzeydedir.
    > Özel yine Kanadadan alınma D-Brand serisisi deri görünüm yapıştırma kılıfı hediye verilcektir.
  • 1 yıldır Oneplus 7 pro kullanıyorum ve bugüne kadar bir çok ekran koruyucu aldım denedim ve çoğu hayal kırıklığıydı.Ama şimdi bu ürünü buldum ve zaten markayı bilen bilir.Hala koruyucu arayan var ise gözü kapalı alsın derim.
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/nillkin-3d-ds-max-oneplus-7t-pro-ekran-koruyucu-temperli-cam-P425570499

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regasoft -- 18 Temmuz 2020; 15:59:42 >
  • huseyinensar34 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konu açmasanız bile özelden bilgilendirirseniz memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sefiluzman

OnePlus 7 pro için beta 16 güncellemesini yaptım. Şarj süresi ve stabilite çok iyi.
    Bu beta güncellemeleri nasıl yüklüyoruz hocam şuan 10.0.1 var ve sistem güncel diyoe(İngiltere cihazı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bir iki haftadır 7t arıyorum ancak bulamadım daha sonra Facebook gruplarının birinde sıfır 7 pro gördüm 6-128'lik sizce aralarında çok fark var mı iki telefonun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Neville -- 20 Temmuz 2020; 14:15:22 >
  • 10.3.3 güncellemesi geri mi çekildi acaba? Ben güncellemedim, eskiden çıkıyordu. Şimdi yok. Bilgisi olan var mı?
  • anl_clk A kullanıcısına yanıt
    Oxygen updater ile indirip (ana klasöre zip olarak indirir) sonrasında sistem>sistem güncelleme>sağ üstteki ayar düğmesine tiklayip yerel yükseltme> indirdiğiniz dosyayi seçiyoruz. Yükleme sonrası sistem yeniden başlar. Herhangi dosya kaybı yaşanmıyor. Oldukça kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Robert Neville

Merhaba arkadaşlar bir iki haftadır 7t arıyorum ancak bulamadım daha sonra Facebook gruplarının birinde sıfır 7 pro gördüm 6-128'lik sizce aralarında çok fark var mı iki telefonun?
    Çok fark yok. 7 pro alıp geçebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Çok fark yok. 7 pro alıp geçebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    7t de buldum kafam karıştı. 7t 8-256/7 pro 6-128

• Robert Neville kullanıcısına yanıt
    Yerinde olsam 7pro alırdım

• 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.