Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar, kırmızı ok ile işaretledigim kısayolu yukarıya nasıl taşıayabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hukukbey kullanıcısına yanıt
    Araştırdım baktım ama bi türlü bulamadım bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi akşamlar yaklaşık 2 ay kadar önce One Plus 7 Pro aldım, bu akşam telefonun ekranı açılmıyor. yardımcı olabilecek var mı? arama olduğunda ses var ama ekran olmadığı için cvp veremiyorum. bildirim kilitli ekranda görünüyor
    one plus 7 pro ekran sorunu: telefonun bataryası var ama ekran açılmıyor. parmak izi okuyucu parmak izini okuyor. sonrasında ekran yok. telefon çalıyor ama ekran olmadığı için cevap veremiyorum. bildirim geldiğinde ekranda görünüyor ama açamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat Oral

Herkese iyi akşamlar yaklaşık 2 ay kadar önce One Plus 7 Pro aldım, bu akşam telefonun ekranı açılmıyor. yardımcı olabilecek var mı? arama olduğunda ses var ama ekran olmadığı için cvp veremiyorum. bildirim kilitli ekranda görünüyor
    one plus 7 pro ekran sorunu: telefonun bataryası var ama ekran açılmıyor. parmak izi okuyucu parmak izini okuyor. sonrasında ekran yok. telefon çalıyor ama ekran olmadığı için cevap veremiyorum. bildirim geldiğinde ekranda görünüyor ama açamıyorum.
    Yazılımsal bir sıkıntı gibi. Wipe cache yapmayı denediniz mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    wipe cache nasıl yapılıyor?
  • Arkadaşlar merhaba. Bende aranıza katıldım. Sormak istediğim bir şey var. Bazı fotoları gizli koleksiyona attım. Şimdi görüntüleyemiyorum. Nasıl görüntüleyeceğiz acaba.

• dedenet D kullanıcısına yanıt
    reklam engelleme yapabildiniz mi hocam?
  • egitimsart29 E kullanıcısına yanıt
    Galeriye girince sağ üstte üç nokta var ona bas ordan da gizli koleksiyon

• Arkadaşlar telefonun bilinmeyen özelliklerini kendimizce keşfettiğimiz veyahut pek bilinmeyen yönlerini burada sırasıyla herkes paylaşabilir mi ? Yeni gelen veya kullanmayı çözememiş arkadaşlara yardımı dokunur hem . Ne dersiniz ?

• Arkadaşlar merhaba, vodafone için VoLTE ilk sayfada verilen 1. yöntemle aktif hale geliyor. VoWiFi için ise 2. yöntemi uygulamak gerekiyor fakat küçük bir değişiklik yapmak lazım. "Telefonica_UK_Commercial a sağ tıklayıp SetSelectedConfig Sub0 and Sub1 için aktif edin." Burada 'Telefonica_UK_Commercial' yerine 'India-VoLTE-Vodafone' üzerinde söylenen işlemleri yapmak lazım. VoWiFi'yi bu şekilde aktif ettim. Faydası olur umarım ilgilenenler için.
  • marseltalon M kullanıcısına yanıt
    Daha cok kullanarak

• kaantalha K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. Onu biliyorum. Da boş çıkıyor. Neyse bi uğraşayım, bi şekilde hallederim inşallah.

• EryiğitOguz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• WhatsApp grubunun davet linkini biri atabilir mi?

• Arkadaşlar selamlar bu güncelleme olayı geç mi alıyor ? Aylık güncellemeler almıyor mu acaba ?

• Whatsapp grubunun davet linkini biri atabikir mi?

• Arkadaşlar merhaba, bir arkadaştan oneplus 7 pro alarak yıllardır merak ettiğim markayı denemek istiyorum. Xiaomi telefon kullanıyorum ve Miuiye çok alışkınım. Aosp tabanlı romlara çok ısınamıyorum. Miui'deki oyun hızlandırıcı uygulaması, bildirimlerin her detayını ayarlama, arayüz vs artıları seviyorum. Siz Oneplus kullanıcısına olarak bu konularda sıkıntı çekiyor musunuz? Xiaomi telefonuma aosp rom kuruduğumda performansı bariz artıyor fakat mesela uygulama çekmecesini özel olarak düzenlememe bile izin vermiyordu.

Özellikle daha önce miui kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

• DRK Sigorta kullanıcısına yanıt
    kesinlikle tavsiye etmem,bende binbir hevesle op7 pro aldım,telefona hiç lafım yok halen mükemmel ötesi bir telefon ama bende aosp romları ve arayüzleri sevemedim miui çok sevdigim bir rom ve arayüzdür,bir ara tele miui da kurdum çogunlukla öyle kullandım ama olmadı arada diger stok romlara döndüm durdum,sonuç şimdi op7 pro duruyor,1200 tl ye redmi note 8 aldım onu kullanıyorum
  • rootlamıştım all in one tool ile. açılışta takılı kaldı ben de fastboot moduna aldım fastboot stock romu kurmak için fakat ondan önce bootloaderi lock tuşuna basarak lock ladım yani kilitledim. Dolayısı ile sistem açılmıyor ki tekrar geliştirici seçeneklerinden oem kilit açmayı ve hata ayıklamayı açayım. Bunlar olmadığı için de fastboot romu atamıyorum. EDL moda da geçmiyor lütfen yardım üstatlar
  • Murat Oral M kullanıcısına yanıt
    Daha az önce yaptım rahatlatıyor cihazı.
    Kapatın teli
    Ses kısma ve power a basın
    Oneplus logosunu görene kadar tutun

Logo gelir gelmez 1 sn sonra aynı anda elinizi çekin

Telefonu açmak için kullandığınız pin kodu yazın

Karşınıza 2 Çin birde İngilizce çıkacak

English e tıklayın

Sonra wibe cache diye bi bölüm var içerisine girince wibe cache deyin ok deyin işlem bitince about deyin
    Bukadar

• 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.