Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben hâlâ üzerindeki jelatinle kullanıyorum, 3 ay oldu

Bu kalktığında hiçbir şey yapmayacağım. S9 plus ı 1 buçuk senedir korumasız kullanıyorum kılcal çizikler dışında sıkıntı yok.

Bu arada 2. Yöntemle volte vowi açıldı. Turkcell faturalı hat

★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Passenger kullanıcısına yanıt
    hocam One plus Türkiye de gördüğüm kişi misiniz yoksa 😂 Erdoğan 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10.0.3 gelmiş.

ne hızlı güncelleme alıyoruz be :) samsung kullananlar ocakta değilde, aralıkta android 10 aldıklarına seviniyorlar :)
  • Hocam hangi 2. Yöntem yaptınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: SelmanTatarOğlu

hocam One plus Türkiye de gördüğüm kişi misiniz yoksa 😂 Erdoğan 👍
    Yessss
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Bende bi aksilik olmazsa İnşallah 5 yil kullandigim samsung note 3 ten One Plus 7 pro 8/256 ya geçmiş olucam.Yolda geliyor..
    Hayırlı olsun kardeşim. Gerçekten mükemmel telefon. Kullanmaya doyamıyorum, hayran kalıyorum...
  • mehmetius kullanıcısına yanıt
    Bu konunun ilk mesajındaki ikinci yöntem. PC ye program indirmek gerekiyor. Ayrıca Google a da op7 pro volte açma yazarak oradan çıkan bir sitede de anlatım var aslında ondan da yararlandım o biraz daha ayrıntılı.

• Teşekkürler evde bir deneyeyim

• şu likit uv zımbırtısı dışında cam bulamıyor muyuz ekran için arkadaşlar. herkes mi o üzerinde gelen jeltinle kullanıyor?
  • peşimist kullanıcısına yanıt
    Bende çok aradım hocam en son başka telefonların P30 Samsung gibi kavisli ekranlara sahip olan telefonları denedik bulamadık bazıları çok küçük kalıyor bazıları hiç olmuyor. O yuzden AliExpress den aldım ama ekran yanlardan kalktı şuan çok kötü şekilde kullanıyorum. CoverBros diye Bi cam var alan var sa memnun ise bende almak istiyorum Facebook da

• Arkadaşlar Op7 Pro için 10.0.3 geldi güncelleme yaptım 88 mb yeni olduğu için anlayamadım daha önce indirip kuran varmı ne gibi değişim mevcut?
    ★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: peşimist

şu likit uv zımbırtısı dışında cam bulamıyor muyuz ekran için arkadaşlar. herkes mi o üzerinde gelen jeltinle kullanıyor?
    Ben sıvıyı uyguladım. Tam oturdu sabaha kadar bekledim yaklaşık 10 saat kurumaya bıraktım fakat sabh orjinal şefaf koruyucu kabını takınca altlardan hava aldı. Şu an öyle kullanıyorum

• mehmetius kullanıcısına yanıt
    Yapabildiniz mi?

• SelmanTatarOğlu kullanıcısına yanıt
    Bana daha gelmedi ama notları okudum. Değişiklik yok. Güvenlik yaması güncellenmiş ve çeşitli buglar düzeltilmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: SelmanTatarOğlu

Teşekkür ederim hocam
    Ddukkanlarda bulman imkansız çoğu telefoncu bile bilmiyor telefonu. Aliexpress de çok bekletir diye bulaşmak istemiyorum

Kılıf ile ekran koruyucu aldım 43 günde geldi ekstra 14 TL de veri ödedim

• quote:

Orijinalden alıntı: murax_545

Ben sıvıyı uyguladım. Tam oturdu sabaha kadar bekledim yaklaşık 10 saat kurumaya bıraktım fakat sabh orjinal şefaf koruyucu kabını takınca altlardan hava aldı. Şu an öyle kullanıyorum

Alıntıları Göster
    Çok mu kötü duruyo şuan ? Sıvı koruyucu oluyor mu aşınır mi ?

Ben Izmirde Cankayadaki telefonculari buyuk dukkan ve toptancilara baktim hocbirinde yoktu yalniz bi tek dukkani soylediler hepsi o da telefix.Oraya gittim onlarda bi tek seffaf kaplama yapabileceklerini soylediler bende onu yaptirdim..tum telefon icin 150 ekrani arka kivrimlarin sonuna kadar kaplarsa da 100 tl dediler..2.secenegi 75 tl den yaptirdim 2-3 gun kilifi cikarip takma iyice yapissin dedi..Ve kilifi cok sik cikarip takmamayi tavsiye etti..Ekran kavisli oldugu icin cok zor bulunuyormus anlamis olduk..ustunde gelen cok dandikti zaten jelatinden halice..

• Forumdan Baveran nickli arkadastan bu arada son derece guvenilir bir arkadas baya ilgili alakali..Mardinde kendisi bi iletisime gecin kendisiyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaronx -- 12 Aralık 2019; 21:57:42 >
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.