Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Always On Display (Sürekli Açık Ekran) ile ilgili sosyal medya forum vb. yerlerde gezerken çok fazla bu konudan bahsedildiğine rastladım. Alacak, kullanan veya Always On Display olmamasına takılan arkadaşlar için telefondaki kapalı ekran durumundan bahsedecek olursak;

1. Tek dokunmayla Always on Display i görebiliyorsunuz.
    2. Her dokunduğumda görmek istemiyorum derseniz çift tıklamayla uyandırıp aynı şekilde tuşlara basmadan çift tık ile kapatabiliyorsunuz.
    3. Bunların dışında telefon masadayken kaldırdığınızda otomatik Always On Display ekranı geliyor.
    4. Eğer telefon masada değilde elinizde ise aşağı tarafa bakan ekranı yukarıya doğru kendinize çevirdiğiniz andada hiç bir tık yada düğme kullanmadan Always On Display ekranına ulaşabiliyorsunuz.
    5. İsteğe bağlı olarak şarj olurken ekran koruyucu Always On Display ayarlanabiliyor. (Ki ben bunu saymıyorum bile)

Bu şekilde daha fazla pil ömrünüde tüketmemiş oluyor telefon. Sonuç olarak bunun bir eksiklik olmadığını zaten kendi içerisinde bize bu imkanları sunduğunu görebiliyoruz. Saygılar.

• eduham E kullanıcısına yanıt
    Hocam Huawei colorband 2 ile kullanıyorum memnunum

★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU] ★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: NOREMORSE

Galeriye girip fotoyu paylaş dediğimde yuvarlak dönüp duruyor ve gönderme seçeneği gelmiyor takılıp kalıyor. Defalarca denedim aynı. Var mı benzer sorun yaşayan? 7 pro ve 10.0.1
    Paylaş dediğinizde Aşağıdan çıkan şeridi yukarıya doğru sürükleyiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 7 Pro kullanıyorum, 10.0.2 sürümünü yükledikten sonra kulaklığımı takıyorum ama görmüyor, telefonu kapatıp açmam gerekiyor, oneplus plus Bullets type-c kulaklık kullanıyorum, wipe cache yaptım güncelleme sonrasında, sorun nedir bilgisi olan var mı acaba?

• Arkadaşlar malum kayıtlı one plus cihazlarınızda starbucks uygulamasıını deneyen oldu mu?

• OguzhanMR O kullanıcısına yanıt
    3 aydır kullanıyorum bi sıkıntı yok zaten cihazda root olmadığından bankacılık netflix gibi uygulamalardada sıkıntı çıkmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • One plus 7 pro 8/256 almak istiyorum?

• Merhaba arkadaşlar...Almanyadan getirtmeyi düşündüğüm Avrupa(global) versiyon 7 pro yada 7T pro cihazı Türkiye de kullanabilmem için pasaport kaydı dışında ekstra bir yazılım, ayar vs. yapılıyor mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: izzetege1453

Merhaba arkadaşlar...Almanyadan getirtmeyi düşündüğüm Avrupa(global) versiyon 7 pro yada 7T pro cihazı Türkiye de kullanabilmem için pasaport kaydı dışında ekstra bir yazılım, ayar vs. yapılıyor mu acaba?
    Yapılmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • izzetege1453 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam pasaport kaydı yapacaksanız 3 yıl satamayacaksınız da bari op7t pro alın ya da macleren alın o hakkınızı op7 proya harcamayın bence.Avrupa sürüm olduğu için zaten oxygen os ile gelecek birşey yapmanıza gerek yok.

• izzetege1453 İ kullanıcısına yanıt
    Evet de diğer arkadaşlar niye hayır demiş onu anlamadım?
  • Lemans kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

Teşekkürler

Ha birde imei numara çakıliyormus, bu nedir acaba. .Sıkıntılı bir durumudur?

• Ha bir de imei numara çakıliyormus, bu nedir? Sıkıntılı bir durummudur?

• Merhaba
    Cihaza İstanbul'da IMEI atabilecek bildiğiniz yer varsa yazarmisiniz?
    Oneplus 7 pro

• Arkadaşlar cam ve kılıf bulamadım hala bir de kulaklık dönüştürücü gerekiyor bugün Huawei nin orjinal dönüştürücüsu için 50 TL istediler ses kalitesini düşürmeyecek bir dönüştürücü var mıdır ?

• Arkadaşlar cihazım satılık oneplus 7 pro 8-256 3 aylık cihaz,kılıf ve ekran koruyucu olmadan dokunmadım, kozmetik olarak kusursuz nokta sıkıntı bulan olursa bedavaya veririm, acil para ihtiyacım var o yüzden 3600 tl ye veriyorum. imei atılmadı henüz yani orijinal imei. Kafanıza takılacak hiçbirşey yok o yüzden. İlgilenenler özelden msj atabilir.

• Arkadaşlar merhaba. Yurtdışından oneplus 7 pro getirmeyi düşünüyorum.
    8 - 256 GB yeterli midir yoksa almışken 12 - 256 GB mi al dersiniz? Yaklaşık 70 - 80 euro fark var.. Bir sorun yaşamazsam telefonu 3-4 yıl kullanırım..
    Bir de imei atılmasında zaman önemli midir? Yani hemen alır almaz mı atılmalı, yoksa 4 er aylık süre ( iki sim için 8 ay yapıyor) dolsa da cihaz kapansa ve sonra imei yazma işlemi yapılsa bir sıkıntı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendis biri -- 9 Aralık 2019; 15:24:57 >
  • peşimist kullanıcısına yanıt
    https://www.spigen.com.tr/kategori/oneplus
  • 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.