Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ButtHead

Aynen ya VPN ayarlarını yapan varsa vizede söylesin yapalım

Alıntıları Göster
    +1
  • Kendi üzerinde gelen ekran koruyucu yalan oldu benimde.Haricen alan oldu mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C81E767DF

Kendi üzerinde gelen ekran koruyucu yalan oldu benimde.Haricen alan oldu mu acaba?
    https://www.akilliphone.com/incele/oneplus-7-pro-full-uv-liquid-uv-isik-3d-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-102374 ben bunu sipariş ettim hocam henüz gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murax_545

https://www.akilliphone.com/incele/oneplus-7-pro-full-uv-liquid-uv-isik-3d-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-102374 ben bunu sipariş ettim hocam henüz gelmedi.

Alıntıları Göster
    Gelince bilgi verirseniz bende alayım hocam.Teşekkürler.

• Az önce Oxygen OS 10.0.2.gm21aa güncellemesi geldi 166 mb. Kullanan varmı? 10.0.1 den geçmeye değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murax_545 M kullanıcısına yanıt
    Bana da şimdi geldi İnternetim az. ama olur görürsem indirip haber ederim şuan iş yerindeyim 16 24 vardiyası olmazsa gece yüklerim haber ederim saygılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben bu ürünün aynısını AliExpress den aldım uygulamada sorun yaşamadım gayet güzel oldu fakat 4 gün sonra yanlar açılmaya başladı şuan açık halde kullanıyorum umarım sizde sorun olmaz saygılar

Kurdum hocam yarın salla kazana kaldık artık şuan fark edilir Bi ayar vs Bi değişiklşk görmedim lakin benim çift hat takılı ikisinde de İnternet kullanıyorum Sim 1 türksel Sim 2 Vodafone Sim 1 İnterneti açtığımda 2 ye değiştirebiliyor um fakat 2 den 1 e İnternet değiştirici yi alamıyorum önceki sürümde de böyle idi düzelmedi

• Ben de kurdum ama volte ve vowifi gitti, şu an ikisi de aktif değil

• Merhaba arkadaşlar çift Sim de Sim 1 turkcell Sim 2 Vodafone takılı veri katını değiştir seçeneği bende şuan hiç işlem yapmaz oldu iki Sim de de İnternet paketim var çekmediği yerlerde türksel e geçmek istiyorum fakat bunu yapamıyorum sebebi nedir bilen yardımcı olabilecek varmı saygılar

★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]

• ButtHead kullanıcısına yanıt
    Vpn sağlam değilse bütün dataların bilgilerin şifrelerin gider. Güvenilir vpn servisleri ücretli olur ücretsizlerin çoğu sıkıntılı

• Oneplus 7 Pro kadrajından Oneplus 7 Pro.

Kız arkadaşım iphone kullanıcısı, benim cihazımı fazlasıyla beğeniyordu ve o da almak istedi, 7 plusdan geçti, ona tek sorunun(daha doğrusu farkın) sosyal medya optimizasyonu olduğunu söyledim, yani oneplusun kamerası iphonedan ne kadar iyi olsa da snapchatte, instagram kamerasında o iyiliğini gösteremiyor ios'daki gibi... Bunu söyledim ve karşılaştırdık aşırı fark olmadığını söyledi ve android dünyasına oneplus ile geçiş yaptı.

Birde şöyle bir detay dikkatimi çekti, cihazları farklı satıcılardan aldık. Benim cihazımda slikon kılıfın şarj kısmında kapak tarzı bir detay vardı, bunda yok, ve şarj aletlerimiz farklı boyda, sanırım birisi global cihaz diğeri çin..

donanımda(lte bandları da dahil) bir farklılık var mı? yani global cihaza eu romu kursam vs stabil olmayan bir durum olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkuşgibi -- 29 Kasım 2019; 16:53:57 >

• Merhabalar. Ürünü yeni aldım bende.
    Ve uzun yıllar sonra ilk defa Xiaomi den bu markaya geçiyorum yani çok yabancıyım.
    op7pro_02_beta_6 yüklü şuan acaba betadan çıkabilir miyim?
    Volte ayarlarını maalesef yapamadım. Oneplus log kit uygulaması işime yaramadı.
    10.0.1 indirip yüklemek istedim cihaz bu sürüm daha eski diye uyarı verip yüklemedi.
    Sürekli açık ekranı bir türlü açamıyorum ne yaparsam kapanıyor.
    Miui de olan antivirüs ve cihaz bakımı programlarını bir türlü bulamadım.
    Umarım yardımcı olursunuz.
  • Dadaloglu1907 D kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın
    miui daki bakım programları one plus telefonlarda yoktur google playden benzer programlar kullanabilirsiniz ancak ne kadar etkili olurlar bilemem çünkü kullanmadım
    volte ayarlarını telin bu hali ile yapmak çok zor ,başarabilen varmı bilmiyorum ,bu nedenle hem stabil sürüme geçmek hemde eger aşina iseniz ve gerçekten biliyorsanız ,önce telefonunuzu oem unlock etmelisiniz daha sonra twrp ile ota sürümünden yada fastboot rom denilen diger romlar ile ,stabil sürümleri yükleyebilirsiniz ,ancak volte yine açılmıyacaktır bu nedenle volte açan diger yardımcı romlara geçmeniz gerekirki buda dedigim gibi telefonu unlock edip daha sonra twrp ve magisk yükleyip yapabilirsiniz ,çünkü o romlar magisk modelleri olarak çalışıyorlar
    romla ilgili çeşitli bug lar olabilir en iyisi yedeginizi alın ve teli hiç olmazsa bir kez sifirlayın sanırım sürekli açık ekran düzelecektir

• arkadaşlar akşam abd'den op7 proyu sonunda aldım. 6. seneye girmeden oneplusone ile ayrılacağız artık.malum imei işi için istanbul içinde kimse var mı ve telegram grubu gibi birşey var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C81E767DF

Gelince bilgi verirseniz bende alayım hocam.Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Uyguladım güzel oldu ama kılıf takınca yanlardan baskı yediğinden sanırım hava aldı

• az fanboylukta ben yapayım ,kızmayın oneplus7 pro sen halen dünyanın en iyisisin,senin üzerine gül koklanmaz(bu sebeble hanıma da aynısından almıştım),
  • Ben oxygen updater ile kurmuştum 10.0.2 gm21aa yi 1 2 hafta oluyor. Özellikle şarj konusunda şiddetle tavsiye ederim eğer rom kullanamayan varsa

• 6t den ayrılarak :)) 7 proya geçiş yaptım. volteyi uzun uğraşlar sonunda aktif ettim.
    stok kılıf dışında önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

6t den ayrılarak :)) 7 proya geçiş yaptım. volteyi uzun uğraşlar sonunda aktif ettim.
    stok kılıf dışında önerisi olan var mı?
    Şu uğraşlarından adım adım bahsetsene biraz .

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.