Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vakifbank uygulamasi android 10 ile çalışmıyor ama imei ile ilgili bi durum değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barlas

@dicanio Whatsapp'ın güncel beta sürümünü kullanarak çözdüm ben bu problemi.

Dilersen deneyebilirsin, https://www.apkmirror.com/apk/whatsapp-inc/whatsapp/whatsapp-2-19-340-release/whatsapp-messenger-2-19-340-android-apk-download//

Simdi yükledim kardeşim çok teşekkür ederim
    Umarim sorun çözülür çok rahatsız etmişti gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: peşimist

Söylediğiniz sıkıntıların hiç birini yaşamıyorum hangi durumdasınız
    Whatsapp sorunu devam ediyor
    Telefonu kapatıp acıyorum kısa süreliğine düzeliyor.
    Yurtdisi bağlantılı işim olduğu için cok kullanıyorum whatsapp valla telefonu samsungla değiştirmeyi bile düşündüm.
    Barlas arkadas bir whatsappp link göndermiş yükledim bakalim insallah toparlar yarin bilgi veririm.
    Instagrama gelince maalesef sorun aynı
    Yabancı forumlarda da herkes şikayetçi

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    yapma hocam ya android yazılımlardan ve telefonlardan nerede ise hepsinden kullandım sony ler hariç,htc,samsung,huawei,meizu,oppo,ce hatta iphone çok bilinenleri yazıyorum valla bazılarının adını bile unuttum ve hali ile bunların yazılımlarını kullandım lewa os dahil ,cyanogen den tut aklına gelebilecek her şekil aosp romu kullandım mokee dahil olmak üzere ve hiç bir rom miui nin yerini tutmadı tutmuyorda

niyetim kim iyi kim kötü ,tu kaka tartışması degil ,bana göre ios ile başedebilecek bir yazılım
    siz neden begenmediniz sadece onu merak ettim
  • mudur1998 kullanıcısına yanıt
    one plus kullandığım telefonlarda xda da olup da kurulabilen hiç bir rom kalmamıştır. hep miui rom da sabit olmuşumdur. tabi op3 op3t de özellikle miuipro rom vardı iki üç tane gweliştirici rom vardı stabil ve güzel çalışıyordu. 10 gün demen yeni çalışmaları olurdu.. yüz tanıma xiaomilerden daha hızlı çalışıyordu. oxygen os da normal yüz tanıma uygulaması yokken. smartisian rom, flyme, color os experience , daha niceleri . coloros rom olsa op7 proya onu da kullanmayı isterim. şimdi oxygen os 10.02 renovate _ice ile kurulu bakalım.
  • Arkadaşlar 7 plustan geçicem ve banka uygulamaları konusu benim için önemli, bi arkadaş one plus 7 android 10 ile vakıfbank çalışmıyor demiş, peki qnb finansbank çalışıyor mu ? One plusa geçicem vakıfbank uygulamasından vazgeçmeye bile razıyım bari biri qnb finansbank çalışıyor desin.

• Bu vpn ayarlarını yapan varmı. Hangi ayarları girmemiz lazım?
    ★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: dicanio

Whatsapp sorunu devam ediyor
    Telefonu kapatıp acıyorum kısa süreliğine düzeliyor.
    Yurtdisi bağlantılı işim olduğu için cok kullanıyorum whatsapp valla telefonu samsungla değiştirmeyi bile düşündüm.
    Barlas arkadas bir whatsappp link göndermiş yükledim bakalim insallah toparlar yarin bilgi veririm.
    Instagrama gelince maalesef sorun aynı
    Yabancı forumlarda da herkes şikayetçi

Alıntıları Göster
    2.19.330 sürümü yüklü bende whatsapp için. android de 10.0.2 var herhangi bir sorunum olmadı umarım yüklediğiniz uygulama ile ortadan kalkar. uygulama izinleri ile alakalı sorun yok değil mi kontrol ettiğinizde?

• Merhaba arkadaşlar. Kendi üzerinde gelen şeffaf kılıf çok kaba duruyor. Kibar duran kılıf varmı. Bu kılıf tan kullanan varmı?

https://www.hepsiburada.com/cep-telefonu-kiliflari-c-16102

★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]

• OguzhanMR O kullanıcısına yanıt
    Evet finans bank mobil uygulaması ve en para uygulaması sorunsuz çalışıyor bende bu cihazdan kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ButtHead

Evet finans bank mobil uygulaması ve en para uygulaması sorunsuz çalışıyor bende bu cihazdan kullanıyorum
    Hadi ya teşekürler hocam içim rahatladı...😀

• quote:

Orijinalden alıntı: OguzhanMR

Hadi ya teşekürler hocam içim rahatladı...😀

Alıntıları Göster
    Ben de 7tpro ile Yapı Kredi mobil ödemeyi sorunsuz kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: murax_545

Merhaba arkadaşlar. Kendi üzerinde gelen şeffaf kılıf çok kaba duruyor. Kibar duran kılıf varmı. Bu kılıf tan kullanan varmı?

https://www.hepsiburada.com/cep-telefonu-kiliflari-c-16102

kilif guzelde o para asiri fazla.

• Beyler bilgi sahibi biri bir sey desin lutfen yarin verecegim siparisi. 7t pro da 7 pro gibi imei repair yapiliyor mu ayni kolaylikta ve sorunsuz bir sekilde

• vizjerei V kullanıcısına yanıt
    evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murax_545

Bu vpn ayarlarını yapan varmı. Hangi ayarları girmemiz lazım?
    Aynen ya VPN ayarlarını yapan varsa vizede söylesin yapalım

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.