Şimdi Ara

OnePlus 7 kablosuz şarj özelliğine sahip olmayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günümüzde kablosuz şarjı destekleyen akıllı telefonların sayısı giderek artıyor. Fakat ne yazık ki OnePlus telefonlarda henüz bu özellik yok ve görünüşe bakılırsa 2019'da da durum değişmeyecek. Çünkü OnePlus CEO'su Pete Lau bu yıl çıkaracakları telefonun kablosuz olarak şarj edilemeyeceğini onayladı.

Ayrıca Bkz.Meizu Note 9'un kamera performansını gösteren ilk örnek fotoğraf yayınlandı
    Lau, CNET'e verdiği röportajda "OnePlus şarj konusunda en iyilerden biri. Kablosuz şarj beklentileri karşılamakta yetersiz." dedi. Şu anda OnePlus zaten telefonlarında hızlı şarj teknolojisi sunuyor ancak Lau'nun kablosuz şarjı "yetersiz" olarak nitelemesinin bir nedeni var elbette. Bu da kablosuz şarjın, kabloluya kıyasla daha yavaş olması.

Kendi kablosuz şarj teknolojisini geliştiriyor

Bununla birlikte, Lau'nun mevcut kablosuz şarj teknolojisini küçümseyen söylemleri Çinli şirketin kablosuz şarjı tamamen es geçeceği anlamına gelmiyor. Deneyimli yönetici şirketin daha fazla güç sağlayabilecek bir kablosuz şarj teknolojisi üzerinde çalıştığını belirtti. Ancak Lau ne zaman hazır olacağına dair bir tarih vermedi.

Tüm bu bilgiler ışığında OnePlus 7'nin kablosuz şarj desteğine sahip olmayacağını ve büyük olasılıkla bu özellik için OnePlus fanlarının 2020'ye kadar beklemeleri gerekeceğini söyleyebiliriz

• iyi de kablosuz şarj şu an kablosuz şarj değil ki zaten. telefonu aparata koyuyorsun aparatı kabloyla fişe takıyorsun. yanii şarj ederken bile kullanamıyorsun telefonu. ama kablolu şarjda en azından eline alıp bakma hatta oyun falan oynama şansın bile var. yani havadan elektrik iletimi bulunmadığı sürece kablosuz şarj aslında saçma ve gereksiz bi uygulama. ve kabloluya göre daha ilkel ve kullanışsız bi angarya.
  • Yavaş deyip de koymamak saçmalık. Sen yavaş mavaş koy, hızlısını yapınca onu da koyarsın ileride yeni modellere. Bahane mi şimdi bu?

• ozmenakif kullanıcısına yanıt
    Apple gibi bu firma hazır olmadan koymaz. Koyarsa tam koyar adam akıllı çalışır. Yavaş sarj olursa zaten esprisi kalmaz kimse kullanmaz. Kafede otururken şarj eder o kadar. Kafede otururkende elinden telefon düşen görmedim ama neyse.

• Geçen sene de aynısını söylemişti... Demek ki OnePlus 8'de de olmayacak.

Hahahah yazık ya.

• Acaba burada yorum yapanlardan kaçı bu teknolojiyi adam akıllı kullandı. Hem daha fazla güç harcayan hem de kullanışsız bir teknoloji cep telefonları için. Görüntüden başka bir şey değil.

• "en hızlı kablosuz şarj bizde" diyecek konuma gelmeden oneplus bunu koymaz,keza gerekte yok. kılıfın içine takılan 5 dolarlık aparat zaten yavaşda olsa şarjı yapıyor.

• Deneyimleyen varsa söylesin. Kablosuz şarj kullanışlı mı? Ben akşamdan akşama şarja takan biri olarak kablolu kablosuz olmuş önemsemiyorum.

• milyonların aklında ki tek soru.. NEDEN ?
  • En doğrusunu yapmışlar. Ne kullandım ne de kullanan gördüm. İllaki isteyen küçücük azınlık için kablosuz şarj özelliği olan yüz farklı telefon modelinden birini seçebilir.

• iyi de kablosuz şarj şu an kablosuz şarj değil ki zaten. telefonu aparata koyuyorsun aparatı kabloyla fişe takıyorsun. yanii şarj ederken bile kullanamıyorsun telefonu. ama kablolu şarjda en azından eline alıp bakma hatta oyun falan oynama şansın bile var. yani havadan elektrik iletimi bulunmadığı sürece kablosuz şarj aslında saçma ve gereksiz bi uygulama. ve kabloluya göre daha ilkel ve kullanışsız bi angarya.
  • kablosuz şarj desteği sunan araçlarda yolculuk sırasında belki ihtiyaç olursa olur yoksa aramadım şimdiye kadar. Eski telefonumda vardı bu özellik ama gereksinim duymadım.

• daha yeniler
  • bayjkartal kullanıcısına yanıt
    yeni otomobillerde var kablosuz şarj yeri. Teli oraya koyunca doluyor. YEni yeni daha yani..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.