Şimdi Ara

★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
17
Favori
54.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arama ses kaydı için ne yapmamız lazım arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    6T Mclaren Edition telefonumu çaldırdım. Tekrar aynı model ya da 7 almak istiyorum.
    Mclaren'a alıştığım için, değiştirmek istemiyorum aslında fakat 7'ninde kamerası oldukça iyi görünüyor.
    İkinci el fiyatlarıda birbirine çok yakın.
    Bu konuda bana fikir verebilir misiniz ?
  • Ali Express den sipariş ettiğim kılıflar geldi sonunda.
    Op7 orjinal kılıfı isteyen olursa 100 TL ye verebilirim, karbon desenli Nilkin kılıf işimi fazlasıyla görür.

★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU]

• hocam link atabilirmisiniz nereden aldınız şuan değilde sonrasında almayı düşünüyorum bu kılıf (orjinal oneplus olan) baya güzeldi görmüştüm kenar kısımlarından ne kadar kapatıyor telefonu acaba deneyebilirmisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 30 Temmuz 2019; 11:31:16 >
  • 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    Op7 orjinal kılıfı satmayı düşündüğüm için güvenlik bandını açamam, Nilkin i taktım kenarları gayet iyi kapatıyor arkasında karbon kaplaması olduğu için biraz kaygan ama genel anlamda premium bir kılıf olduğunu hissettiriyor. Linkleri paylaşıyorum yalnız bu fiyatlara teslim alırken vergi ödeyeceğinizi unutmayın.
    TRY 65.68 | Toplu Fiyatları (ÜRÜN) Orijinal 100% Oneplus 7 Pro Kılıf Oneplus 7 silikon kutu örtüsü resmi Stok Kumtaşı Karbon
    https://s.click.aliexpress.com/e/b43wM2qG

TRY 48.58 50%OFF | Nillkin Sentetik fiber Karbon PP Plastik arka kapak için iPhone X/Xs/Xs Max/Xr kılıf kapak ultra ince için iPhone 5.8 ''/6.5/6.1
    https://s.click.aliexpress.com/e/b5aof8OG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 30 Temmuz 2019; 16:39:24 >

• teşekkürler peki neden satmayı düşünüyorsunuz ?
  • Merhaba arkadaşlar OP 7 almayı düşünüyorum, nerden alabilirim ?
    (güvenilir olmalı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri B -- 30 Temmuz 2019; 15:38:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk linkteki kılıflar oneplus ın orjinal kılıfları mı hocam emin miyiz?

• Lemans kullanıcısına yanıt
    Evet hocam orjinal

• The MasteR T kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelikle geçmiş olsun.

Benim ilk oneplus cihazım bu op7 8/256 kırmızı.6T kullanmadım fakat oneplus ı takip ettiğimden biliyorum.

İşlemci farkı ortada 845 de çok iyi ama daha yenisi varken neden eskisini alasınız?Kamera güncellemelerle 6T nin önüne daha da geçecektir diye düşünüyorum.Bence en önemli noktalardan biri de stereo hoparlör.Gerçekten dinlemesi keyifli ve pubg oynuyorsanız kulaklıksız bile yer yön tayini yapabiliyorsunuz stereo hoparlör sayesinde.Bir de sar değeri olarak 7, 6tden bir tık daha düşüktü sanırım.

Ben 8/256 OP7 almanızı öneriyorum.Siyah olsa siyah alırdım ancak griyi sevmediğimden kırmızı aldım memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Merhaba öncelikle geçmiş olsun.

Benim ilk oneplus cihazım bu op7 8/256 kırmızı.6T kullanmadım fakat oneplus ı takip ettiğimden biliyorum.

İşlemci farkı ortada 845 de çok iyi ama daha yenisi varken neden eskisini alasınız?Kamera güncellemelerle 6T nin önüne daha da geçecektir diye düşünüyorum.Bence en önemli noktalardan biri de stereo hoparlör.Gerçekten dinlemesi keyifli ve pubg oynuyorsanız kulaklıksız bile yer yön tayini yapabiliyorsunuz stereo hoparlör sayesinde.Bir de sar değeri olarak 7, 6tden bir tık daha düşüktü sanırım.

Ben 8/256 OP7 almanızı öneriyorum.Siyah olsa siyah alırdım ancak griyi sevmediğimden kırmızı aldım memnunum.
    Merhaba dostum.
    Öncelikle çok teşekkür ederim.
    Bende senin gibi düşünmeye başladım bugün biraz daha karşılaştırma yapınca. Bu akşam şişli'de 3200 liraya satan bir telefoncu var sahibinden'de gördüm ilanı.
    Gidip kırmızı 8/256'lık modeli inceleyeceğim.
    Sonrasında tekrar bilgi veririm.

Fikir ve deneyimini paylaştığın için çok teşekkür ederim.

• arkadaşlar ekran koruyucu olarak öneriniz var mı bir ürün sert cam takınca parmak izi çalışıyor mu biliyormusunuz bir de izmirden alacaksaniz aldığım kişinin nosunu yollarım dm yollayın bana bu forumdan bir arkadaş yolladı aldım şimdilik sorun yok konuşursunuz...
  • jumbooo kullanıcısına yanıt
    Bunu sipariş ettim ama henüz gelmedi gelince yazarım.

TRY 14.07 41%OFF | HOPELF 6D Cam Oneplus 7 Pro 6 6 T 5 T Ekran Koruyucu Bir Artı 7 Pro Koruyucu Cam oneplus 6 için T 5 T 5 6 Temperli Cam
    https://s.click.aliexpress.com/e/Rj1nvwY

• Emre9110 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Arkadaşlar merhaba,
    Mclaren 6T'den sonra ben 8/256'lık Kırmızı model ile aranıza katılmış oldum.
    Kadıköy Çarşı İletişim'den cihazı aldım. 3200 TL, sıfır üründü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The MasteR -- 31 Temmuz 2019; 9:30:21 >
  • The MasteR T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, donanım ve görünüş olarak 6t ile 7 yakın cihazlar olduğu için en büyük farkı sanırım hoparlörde hissetmişsindir.

• teşekkür ederim bakayım bende size gelince yazarsanız nasıl olduğunu sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKA_33

Hayırlı olsun, donanım ve görünüş olarak 6t ile 7 yakın cihazlar olduğu için en büyük farkı sanırım hoparlörde hissetmişsindir.
    Teşekkür ederim.
    Evet dediğin gibi en büyük fark hoparlörde hemen hissettiriyor kendini. Gayet doyurucu müzik zevki veriyor.
    Kamerası ve parmak izi okuyucu 6T'ye göre daha güzel. Belki parmak izinde kullanılan donanım aynıdır ama film fabrika çıkışlı olduğu için daha iyi algılıyor olabilir.
    Kılıftanmı bilmiyorum ama 6t'y göre biraz daha hafif geldi sanki. Mclaren'in kılıfıda çok kabaydı.

Birde 6T'de renkler biraz daha canlıydı sanki, bilemedim. Buda belki ayarlar ile ilgili olabilir.

Ama aralarında büyük bir fark yok. Ekran olayına alışmam gerek sadece ve Mclaren warp charge olurken çok ısınıyordu, bunda ısınma görmedim.
    Son olarak, ahize kısmı tam ortada değilde biraz ekranın sağında kalıyor sanırım. Buna alışmak birazcık zamanımı alacak :)

Kulaklık dönüştürücü, ekran koruyucu ve kılıf sipariş vermiştim, GEÇEN BAYRAM. Hala ürünler gelecek...
    Şu üründen sipariş vermiştim, merakta ediyordum müzik kalitesini ama gelmedi henüz.
    https://tr.aliexpress.com/item/32853581172.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7a2f4c4d1e6AGS
    Türkiyeden alıp dönüştürücü önerebilecek var mı ?

Elimdeki idarelik dönüştürücüde bozuldugu için almam gerekiyor mecbur.
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-usb-c-kulaklik-jack-donusturucu-kablo-p-HBV000007ZC0P
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/type-c-2-in-1-kulaklik-sarj-giris-adaptor-coklayici-463578038

Şu ikisinden birini kullanan var mı ?
    Xiaomi'nin fiyatı gayet uygun gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The MasteR -- 31 Temmuz 2019; 11:59:11 >

• Hayırlı olsun, ne karar gümrük ödedin

• -Mergen- kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, iki kılıfa toplam 32 TL gümrük ödedim.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.