Şimdi Ara

★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
17
Favori
54.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodofone yanımda uygulamasına girenmiyorum.Başka var mı giremeyen.
  • sirinmustafa S kullanıcısına yanıt
    +1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirinmustafa S kullanıcısına yanıt
    6t kullaniyorum ve ayni sorun bende de var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamünaleyküm arkadaşlar,
    OnePlus 7 almayı düşünüyorum ve şuan araştırma aşamasındayım. WhatsApp grubunuz varsa beni de dahil ederseniz sevinirim. 543 834 00 10

• quote:

Orijinalden alıntı: genix

Selamünaleyküm arkadaşlar,
    OnePlus 7 almayı düşünüyorum ve şuan araştırma aşamasındayım. WhatsApp grubunuz varsa beni de dahil ederseniz sevinirim. 543 834 00 10
    Soruların var ise yardımcı olalım buradan. Ben bize ait bir WhatsApp grubumuz yok diye biliyorum.

• Garantili mi9 lite ile OnePlus 7 arasında kalmıştım OnePlus 7 almaya karar verdim kat kat iyi bir cihaz. Sahibinden de birkaç bayiden sıfırını buldum acaba nereden almalıyım fikri olan var mı? Ve cihaz nasıl 6.41 inç çok büyük duruyor mu şuan Lenovo P2 kullanıyorum 5.5 inç ekranı var zorluk çeker miyim? Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yEmreozc

Soruların var ise yardımcı olalım buradan. Ben bize ait bir WhatsApp grubumuz yok diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Eyvallah kardeşim,
    Benim bulunduğum Aksaray ilinde bu telefonu satan yok. Dolayısıyla internet üzerinden sahibinden.com üzerinden bulabiliyorum sadece. Şahsen pek güven vermiyor, görmüyor sadece sana söylenilen ve gördüklerinle yetinmek zorunda kalıyorsun. Fiyatını 3 bin TL istiyorlar. Piyasası bu mu? Garantisi olmayan bir cihazı görmeden alırken kafada ne gibi sorular olursa şuan bende onlarla boğuşuyorum açıkçası..

• quote:

Orijinalden alıntı: genix

Eyvallah kardeşim,
    Benim bulunduğum Aksaray ilinde bu telefonu satan yok. Dolayısıyla internet üzerinden sahibinden.com üzerinden bulabiliyorum sadece. Şahsen pek güven vermiyor, görmüyor sadece sana söylenilen ve gördüklerinle yetinmek zorunda kalıyorsun. Fiyatını 3 bin TL istiyorlar. Piyasası bu mu? Garantisi olmayan bir cihazı görmeden alırken kafada ne gibi sorular olursa şuan bende onlarla boğuşuyorum açıkçası..

Alıntıları Göster
    Ben zamanında 3700e almıştım. Suan piyasasını maalesef bilmiyorum ama fiyatı düşmüştür tabii ki. Görüp almanız taraftarıyım. Kadıköy de çarşı iletişim var ben oradan aldım görerek. 256gb rom 12gb ram modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: yEmreozc

Ben zamanında 3700e almıştım. Suan piyasasını maalesef bilmiyorum ama fiyatı düşmüştür tabii ki. Görüp almanız taraftarıyım. Kadıköy de çarşı iletişim var ben oradan aldım görerek. 256gb rom 12gb ram modeli

Alıntıları Göster
    Malesef görerek almak gibi bir şansım yok bu çok üzücü İstanbulda olsaydım bir kaç dükkandan birini seçme gibi bir şansım olabilirdi. Güvenilir bir mağazadan satın alan ve tavsiyesi olan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genix -- 30 Aralık 2019; 0:25:44 >
  • Sahibinden de denk geldiğim Bahariye mobile den cihaz alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A6A3859BE

Sahibinden de denk geldiğim Bahariye mobile den cihaz alan var mı?
    Bende merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kadiraybar

Bende merak ediyorum

Alıntıları Göster
    Almak için Kadıköy de ki yerlerine gitmiştim. Temiz bir esnaf ilgili idi, elinde istediğim model yoktu çarşı iletişime yönlendirmisti hemen karşısındaki oradan aldım.

• ben iki sefer telefon aldım kendisinden...hiç bir sorun yaşamadım..dürüst esnaf..
  • Merhaba. Deneyimleme şansınız oldu mu bilmiyorum ama en azından belki araştırmış olan vardır. 7t bu cihazdan çok mı üstün bir cihaz aradaki fiyat farkına değer mi? İşlemcisi 7t nin plus sadece bildiğim kadarıyla. Yardımcı olur musunuz

• LeThauS kullanıcısına yanıt
    İşlemci,ekran ve ram (7 6gb ram 7t 8gb ram) minik farklar var bence 7 de alınsa sıkıntı olacağını sanmıyorum.

• Merhaba. Oneplus 7 ve üstü telefonlarının batarya değişimi varmıdir

• benim 7 rami 8 gb rom 256 gb çok memnunum
  • Kaç TL vermiştiniz?

• 3200 tl ye almıştım ben. 7t pro için satmayı düşünüyorum şu aralar
  • Anladım bende 7 almayı düşünüyorum sağolun.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.