Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yuklemesek mi acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 10 oxygen update üzerinden güncelleme yaptım. 2 gündür kullanıyorum incelemeye gelecek olursak.

-Animasyonlar değişmiş arayüz animasyonu daha seri ama eskisi daha göze hoş geçilere sahipti aşağıdan yukarı kayması.

-Parmak izi daha detaylı okutma gelmiş o yüzden yeniden okuttum parmak izini daha başarılı ama animasyon ölçeğini arttırmışlar parmak dokunduğunuzda teklemeden açıyor ama basma anında saat kayboluyor ve parmak efecti ekran açılsada döngüsünü tamamlıyor yani efect devam ediyor.

-Ayarlar menüsünde dijital denge gelmiş ama dikatli baktığınızda ayarlara girdiğinizde o segme her zaman çıkmıyor çıkıp tekrar girmeniz gerek.

-Kişiselleştirme için ayrı segme açılmış daha detaylı ekran modlarını ayarlıyor gibi gözükse de tek fark üst bildirim panel simgelerine kare damla gibi görünüş gelmiş.

-Çekmece modu yanında ek olarak launcher'da güncelleniyor sistem güncellemesinden sonra çekmece modunu kaldırabiliyorsunuz. Herşey uygulama ekran geçişleri arasında oluyor.

-Klavye daha seri ve kullanışlı bir tık yukarı taşınmış klavye bar geldiği için genel olarak eliniz daha rahat yazıyor.

-Game mode gelmiş oyunları tek bir yerden başlatıcı gibi kullanabiliyorsunuz xaomi ve Huawei gelen uygulama gibi.

-Ekran otomatik parlaklık modunda kararsız çalışıyor gözlemlediğim kadarıyla ama ekran güneş ışığı altında görselliği artmış gibi.

-Ekran ayarları kısmına gelişmiş bölümünden amoled geniş cam seçeneği gelmiş renkler daha canlı ve beyaz daha beyaz oluyor görsel olarak o mode daha iyi ve başarılı geldi bana.

Şimdilik notlarım bunlar yeni birşey yaparken eskini bozma gibi bir dert her inovasyon temelinde risklerden biridir. Güncellemeler ile desteklenerek daha iyi hale gelmeli android 9'dan daha başarılı bulsamda bazı farklılıkları eskiyi aratıyor özellikle arayüz animasyon geçişi. Ucundan dönülmüş açıkçası olmuş mu olmuş ama en kısa zamanda güncelleme almalı ki Oneplus bu konuda güvendiğim firma. Bazı farklılıkları güncelle işlemini uygulama üzerinden indirdiğim için mi diye test ettim gerek YouTube gerek arkadaşın op7 üzerinden aynı animasyon ve görsellik mevcut aynı buglar mevcut şuan için şimdilik bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Karakama K kullanıcısına yanıt
    animasyon derken hocam ?

• Chrome güncellemeyi bi beceremedim. Hayırlısı. Batarya bana iyi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: paldov

yuklemesek mi acaba ?
    Ben geriye 9 a döndüm hocam .

• shunter kullanıcısına yanıt
    o zaman bekleyelim hocam .

• paldov P kullanıcısına yanıt
    Ayarlara girdiğiniz segmeler arası dolaşırken geri veya bir yere girdiğinizde yukarıdan aşağı geri şeklinde bir animasyon efekti mevcuttu şimdi direkt geçiş penceresi şeklinde animasyon var yüklediğiniz zaman anlarsınız hocam muhtemel ince detay çünkü bende yükleyince farkettim.

• Arkadaslar klavyede bosluk var assagisinda sebebi nedir? Android 10 a gectim

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU]

• yyucel kullanıcısına yanıt
    Uygulamadaki yönergeleri takip et romu indir sonra cihazın kendi sistem güncelleme bölümünden sağ üstte 3 nokta tıkla yerel güncelleme seç ve indirdiğin romu işaretle oldu bitti. Sonrasını cihaz kendisi hallediyor zaten.

Hocam bar geldi ek olarak o yüzden standart kaldırdılar klavyeyi

Dostum tam anlayamadim soyledigini fakat sanirim artik bu sekilde olacak galiba. Bu arada genel olarak android 10 cok şık olmuş.

Apple'da olduğu gibi alt çizgi bar gelmiş navigasyon tuş olarak optimizasyonu sağlamak için genelde klavyeyi bar çubuğu kullanılacak şekilde yukarı çekmişler :)

• Şuan sizin yüklediğiniz beta android 10 mu?

• Android 10 şuana kadar gayet iyi. Titreşimde bir bug var fark ettiğim. Parmak izi animasyonu kilit açıldıktan sonra da devam ediyor bu da bir bug sanırım, sevmediğim için animasyonu kapattım. Batarya ömrü bir tık daha iyi şuan bende, resetledim güncellemeden sonra.
  • Merhaba arkadaşlar Android 10 kurmadım daha sebep olarakta pek çok yerde pil tüketimi ile alâkalı bir sürü sıkıntıdan bahsediliyor burada bu sıkıntıyı yaşayanınız varmı veya pil ile alâkalı yaşadığınız tecrübeler nelerdir?Şimdiden teşekkürler

• cHemical.react C kullanıcısına yanıt
    Şuan için bende olumlu yönde pil performansı var.

• Yükleme işinden sonra komple wipe yaptınız mı?

• flash kullanıcısına yanıt
    gitmiyor
  • Yasa yürürlüğe girmiş

Bunu yapmaya gerek varmı peki bir sürü şey okudum bununla alakalı ve iyice karıştı :) sonuç olarak bu muhabbet olmadan önce imei farklı olan bir cihazı kullanıyoruz sizin düşünceleriniz nelerdir?
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.