Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.092
Cevap
28
Favori
118.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JosSeven kullanıcısına yanıt
    Arada şarja takıyorsunuz herhalde?
  • Yok hocam takmadım cok iyi biliyorum özellikle denemek için oranlar neden öyle bilmiyorum ama veriler doğru 2 gün şarja takmadım

• Bende de 256 gb lık a6000 modeli var. Hiç bir pil tasarruf modu açık değil. Aktif olarak devamlı elinizdeyse telefon, mesajlaşma,video,internet sitelerinde,sosyal medyada gezme,1-2 saatte oyun oynama senaryosu üzerine kullanıyorsanız ve 4g açıksa 8-9 saat felan ekran süresi alabiliyorsunuz. Toplamda günü rahat çıkarıyorsunuz. Biraz pasif kullanıyorsanız 2 gün idare eder. Tam tersi telefona aşırı yuk bindiren uygulamalar ve uzun süreli oyun felan oynuyorsanız 5-6 saat ekran süresi alınabiliyor.
  • Oneplus 6 için çalışan gcam var mı?

• Midnight 128GB modeli araniza katildim fakat elime gecmesi icin daha 2-3 hafta var. Kendi sitesinden alacak arkadaslar icin; Ogrenci programi ile %5 veya referans ile 20€/$ indirimle alabilirler.

Boylece kur nedeniyle pasaport kayit ucretini sifirlamislar olurlar.

• Bende Note 8 ile takaslayarak Oneplus 6'ya geçtim. Note 8(Snapdragon)'te ROM, root, kernel vs. desteği neredeyse sıfır olduğu için böyle bir karar aldım. İyi ki de geçmişim. Note 8 her ne kadar elinize aldığınızda daha premium bir cihaz izlenimi verse de Oneplus 6 kesinlikle daha kullanıcı dostu bir telefon. Düşünenlere tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar Mi 8 SE ile Op6 arasındayım aradaki 1000 TL farka değer mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.1.8 sürümü

Ekran parlaklığı otomatikte

%75 4g

%25 wifi

Oyun yok.

Sonuç bu.

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°°

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuftikufti -- 21 Haziran 2018; 16:58:21 >
  • kuftikufti kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç ya... Kimisi sizin gibi alıyor kimisi de iki katınız.

• Arkadaşlar Twitch de 480p görüntü açtığınızda ekran piksel piksel oluyor mu ?

Kontrol edebilecek var mıdır ?

• Arkadaşlar size çok ama çok net bir şey söyleyeyim alınan ekran değerleri hatalı diyecekseniz ki bu nasıl oluyor o zaman. Oneplus 5 de bir ara 11 saat ekran alanlar vardı burada birtakım yazılım hataları mevcut süreyi hatalı gösteriyor. Pilin fiziksel ömrü bile bu süreyi vermesine olanak sağlamıyor. Bir telefonda en fazla ekran süresi nasıl alınır peki ondan bahsedeyim buradaki yazılım hatasını görebilin. Telefonu uçak koduna alarak indirmiş olduğunuz bir filmi telefonunuzda oynatın ekran parlaklığı en kısık şekilde ve sessiz konumda video oynasın dursun bu şekilde dahi 8 9 saat ekran süresini göremezsiniz. Kaldı ki PUBG oynayan mı ararsın mobil ağ kullandım diyen mi ararsın. Ben şimdiye dek çok cihaz değiştirdim tecrübem fazla eğer ben telefonuma güveniyorum o değerleri alırım diyen varsa istediği şeye iddiaya girmeye hazırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaresma_o3 -- 22 Haziran 2018; 2:8:11 >
  • Yani hatalı olduğunu sanmıyorum ama biraz daha güncellenmiş daha uzun süreli gözlemimi söylersem yoğun kullanımda 5 saat civarı ekran süresi alınıyor. Sosyal medya ve internet konusma mesajlasma ağırlıklı bir tablodada 6-8 saat arası ekran süresi almışlığım var.
  • Herkese merhaba!

One Plus 6 8/256 gb midnight black isteyen olursa forum ilanım;

https://forum.donanimhaber.com/satilik-one-plus-6-8-256-gb-midnight-black-sifir--133475029
  • quote:

Orijinalden alıntı: JosSeven

Evet hocam oneplus un kendi sitesinden aldım. Bende Almanya'da ki akrabama kargolattim. Ödemeyi de site üzerinden yaptim Hong Kong merkezli bir şirkete ödendi. Hong Kong dan mı postalaniyor bilmiyorum ama ben sipariş i verdikten 6 gün sonra telefon akrabama ulaşmış.

Bendeki model A6003 4g 4.5g de bir sıkıntı yok hocam
    Edit: Turkcell im

Hocam nasıl sipariş verdiniz ? benimde akrabam var almanyada ona kargolatırım hangi site üzerinden sipariş verdiniz?

• cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Arkadasi bilmiyorum ama ben almanya oneplus uzerinden verdim.

Gecen sene gonderim polonya'dan olmustu. Bu sene ise italya'dan Almanya adresine gonderim yapildi.

Daha detay icin ozelden de yazabilirsiniz.

• Arkadaşlar telefonu aldım haftaya elimde olur.

Görüşlerimi paylaşacağım.

Edit:Mix 2,S8,OP5 kullandim.Kiyaslama yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackWondo -- 22 Haziran 2018; 18:5:55 >
  • cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Hocam direk oneplus un almanya sitesinden aldım akrabama kargolattım

• NILLKIN H PRO Temperli Cam yada farkli bir marka ekran koruyucu kullanan var mi?

Ekran kenarlarinda yapismama sorunu oldugu soyleniyor.

• Telefonu kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.

ios dan geçtiğim için bu telefona sayfalar arası soldan sağa kaydırma işlemini özlüyorum.

Mi telefonlar da yapmış bu özelliği. Mi mix de mesela gördüm arkadaşda.

Nette dolaşırken Soldan sağa kaydırarak bir önceki sayfaya gitme olayı var mı bu telefonda ?

Sağ sol alttan üste çekme İle geri geliyor onda sorun yok...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.