Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.092
Cevap
28
Favori
118.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 6000 modelinin 4.5g uyumlu olduğundan bahsedilmişti yerel bir inceleme videosunda sizin 6003 modelinde 4.5g uyumluluğunda bir sorun yokmu şuanda?

birde almanyadan demişsiniz one plus'ın kendi sitesinden mi aldınız?

sormamdaki sebep şu ki ben cihazı internetten alıp romanyaya göndereceğim akrabada gelirken getirecek vergi doğmaması adına avrupa birliğinde olan bir ülkeden çıkması lazım gönderinin.one plus'ın sitesinde chatten yazışmamda hong kong'dan kargolanacağı söylendi ürünün.
  • cahit.as kullanıcısına yanıt
    Evet hocam oneplus un kendi sitesinden aldım. Bende Almanya'da ki akrabama kargolattim. Ödemeyi de site üzerinden yaptim Hong Kong merkezli bir şirkete ödendi. Hong Kong dan mı postalaniyor bilmiyorum ama ben sipariş i verdikten 6 gün sonra telefon akrabama ulaşmış.

Bendeki model A6003 4g 4.5g de bir sıkıntı yok hocam
    Edit: Turkcell im

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°°

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JosSeven -- 12 Haziran 2018; 23:40:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JosSeven kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için çok teşekkür ederim hocam dediğiniz gibi bağlantıda sorun yok xda ve op forumda konular vardı 6000 ve 6003 farkları ile ilgili ordada band aralıklarının farklı olduğunu okumuştum kabaca ama tekrar bir gözden geçireyim

Son birşey daha öğrenmek istiyorum sizden herhangi bir vergi ödemişlermi acaba kargoyu teslim alırken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahit.as

Cevaplar için çok teşekkür ederim hocam dediğiniz gibi bağlantıda sorun yok xda ve op forumda konular vardı 6000 ve 6003 farkları ile ilgili ordada band aralıklarının farklı olduğunu okumuştum kabaca ama tekrar bir gözden geçireyim

Son birşey daha öğrenmek istiyorum sizden herhangi bir vergi ödemişlermi acaba kargoyu teslim alırken.
    Sanmıyorum hocam ödemeyi ben kredi kartıyla yaptım, böyle birsey olsa belirtirlerdi

• Pil değerleri:

Cihazı satın almak isteyen arkadaşlara yardımcı olur umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JosSeven -- 13 Haziran 2018; 19:50:45 >

• Hocam isterseniz ilk sayfaya ekleyebilirsiniz.

• Önceki pil ekran performansında 9 saat değerini aldım. Ek olarak, 6003 modeli mevcut ve turktelekom çalışmaktadır. 20 bandı her iki modelde de mevcut. Oneplus yetkililerine sordum iki modelde de 20bandı destekleniyor. Teknoseyir oneplus6 incelemesinde 6003 modelinin Türkiye'de 4.5g desteklemediği gibi bir zırvalık ortaya atıldı. Yok böyle bir durum. Her iki model de 4.5 destekliyor arkadaşlar.

Not: facebook, twitter ve instagram kullanmıyorum. Spotify, mail ve internette dolaşma.
  • berden kullanıcısına yanıt
    Şayet kendi sitesinden sipariş verirseniz, Türkiye uyumlu şarj cihazı çıkıyor.
  • Benim aldiğim 6003 modeli ben Amerika’da olduğum için global model gönderdiler 579 dollara geldi, eğer hızlı kargo isterseniz 20 yada 30 dollar ekliyorlar. ama tabiki Türkiye’ye gönderdiğim İçin onada ayrı bir ücret verdim ve cihaz elime ulaştıktan sonra detaylı inceleme yapmadim neyse ama cihazları kısada olsa görmek incelemek güzel :) daha önce kısa süre Oneplus one kullandiğim için biliyorum Oneplus 6 xiaomi mi modellerinden daha güzel bence sistem olarak . Ben burda Sprint kullandiğim için mi8,oneplus6,vivo gibi cihazlar kullanamiyorum apple ile yolla devam ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknokaptan -- 15 Haziran 2018; 6:25:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gnykspr G kullanıcısına yanıt
    Aldığınız Ekran süreleri çok iyi gerçekten

One Plus'ın kendi sitesinden alıp hangi ülkeye gönderdiniz cihazı.vergi durumu oluştumu sizde acaba?

birde @JosSeven ve @gnykspr hocam sipariş verirken ödemenizi dolar olarak mı euro olarak mı yaptınız ?
    one plus sitesinin sağ üstündeki bayrak işaretinden göndereceğim ülke romanyayı seçince fiyatlandırma euro oluyor haliyle.
    Bu seferde pek bir avantajı kalmıyor fiyat olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cahit.as -- 15 Haziran 2018; 6:43:42 >
  • Arkadaşlar öncelikle cihazı alanlara hayırlı olsun ben de yakın zaman içerisinde op6 almayı düşünüyorum. Mate 10 cihazımı sattım pro mu alsam op6 mı alsam bilemedim. Op6 pili beni tedirgin etti. Bir de yazılım yönünde op6 nin baya geride kaldığını düşünüyorum. Sağlık uygulamaları yok adım sayar yok. En son oneplus 3t kullanirken ses kaydedici bile yoktu 5te eklendi mi hatırlamıyorum. Yukarida sarj degerlerini paylasan arkadaslara bir ipucu vereyim sarjinizi o kadar dusurmeyin lityum polimer pilleri yuzde 15 in altina dusurmek pil omrunu ciddi anlamda azaltmak anlamina geliyor.

Pil degeri paylasan arkadaslar rica ediyorum ekran yazan yere tiklayarak atsin degerleri tam gorelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaresma_o3 -- 16 Haziran 2018; 11:21:42 >
  • Quaresma_o3 kullanıcısına yanıt
    mate 10 'u neden sattınız? Yani eksik olan neydi, ona göre cevap verelim.

Sağlık uygulamalarını çok önemsemezdim açıkçası. Adım sayar için miband benzeri saatler daha iyi.
  • HSeldon H kullanıcısına yanıt
    Mate 10 mukemmel bir cihaz hicbir eksik yonu yok neredeyse. Sorun ben de farkli cihaz kullanmak istedim sadece op6 da genis ekran oldugu icin cezbetti ama sarj durumu dusunduruyor.

• teknokaptan kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Sprint ile neden kullanılamıyor hocam

• cahit.as kullanıcısına yanıt
    Euro üzerinden aldım hscb kredi kartımla ama karttan 660 küsür dolar cekildi yaklasık 570 euro yani

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Sprint CDMA diye bir sistem kullanıyor ve Oneplus şirketi onla anlaşma yapmadığı İçin ( henüz ) desteklemiyor o yüzden kullanamiyorum.oneplus GSM kullanıyor ve GSM kullanan T.Mobile Ve ATT var ama onlarda aylık 80 dolar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Quaresma_o3 kullanıcısına yanıt
    Sağlık uygulamalarını kaç kişi kullanıyor acaba 3 parti uygulamalar var yeterli bence boşa sadece şarjı emiyor diyebilirim.
    8sa 38dk ekran süresi gerçek mi ya? Çok iyi... Ekran seçeneğine girince başka birşey yazmıyor değil mi?
  • Yazmıyor hocam, biraz pasif kullandım gecen gün 22 saat bekleme 11 saat 35 dakika ekran süresi verdi %1 şarjım vardı

Yok artık... Bu değerler gerçekse oneplus6 mükkemmel bir seçim olur. Başka arkadaşlarda ekran görüntülerini atarlarsa sevinirim...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.