Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.092
Cevap
28
Favori
118.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi kulaklık hocam o bluetooth dediğiniz ? 69$ olan mı ? Sitesinde herhangi bir bilgi yok.
  • Htc 10 kullanıyorum iki yıldır. Artık emekli olma vakti geldi htc nin diğer arkadaşların dediği gibi 3000 bandına gelirse ilk alanlardan biride ben olacağım. Benide eklerseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6T nin ne farkı olur bundan?

• Merak ettim de,trye geleceklerde 6 tane kap olacak mi yoksa sadece telefonun olduğu küçük kutu mu gelecek

• Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    O basın kiti. Sadece silikon kılıf olur.

• Kulaklığı almaktan vazgeçtim, siparişi verdim.
    °°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°°
  • 1nvdr 1 kullanıcısına yanıt
    Teslimat süreci vs nasıl ilerliyor?

• Cheset C kullanıcısına yanıt
    Ben arkadaşım ile getirtiyorum. Onun adresine kargolattım.
  • 3000 bin tl de hayal oldu bu kurlar ile yazık ki yazık, oneplus gibi bütçe dostu amiral gemiler bile bu ülkede lüks oldu, bu durumda kimin emeği varsa......

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

OnePlus 6'yi New York'da herhangi bir elektronik magazasindan,telefon dukkanindan vs. fiziksel olarak alma sansimiz var midir ? Yoksa sadece internet siparisi uzerinden mi alinabiliyor ? Yalnizca 1 gun kalinacagi icin internet siparisi cok imkan dahilinde degil ne yazik ki.

Bu konu hakkinda yardimci olabilecek birisi varsa cok memnun olurum.Tesekkurler simdiden.

• 128+8 mirror black alındı almanyadan 660 dolar cekilmis kartımdan 3100 tl ye geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende cuma sipariş vermiştim, cumartesi günü geldi. Az ônce twrp yükledim, root attim ve titaniumdan kullandigim uygulamalari geri yukledim. 6/64 mirror black.
    °°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°°

Merak ettiginiz birseyler varsa test edebilirim yada bilgi verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesahin -- 28 Mayıs 2018; 13:25:23 >
  • Türkiye toprakların da bunu almak hayal sanırım. Birşey soracam İnternetten sipariş etsek balkan ülkelerine kargo yapma şansları oluyor mu. Bilgisi olan vs var mı?

• Bu yaz işe girip çalışırsam kesinlikle alacağım canavar olur kendisi , fakat giremezsem benim için sadece bir hayalden ibaret olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: mesahin

Bende cuma sipariş vermiştim, cumartesi günü geldi. Az ônce twrp yükledim, root attim ve titaniumdan kullandigim uygulamalari geri yukledim. 6/64 mirror black.

Merak ettiginiz birseyler varsa test edebilirim yada bilgi verebilirim.
    Hocam hayırlı uğurlu olsun. Benim merak ettiğim şarj durumu nasıl? Eski telefonunuzla kıyaslarsanız sevinirim. Geçişlerde lag var mı yani anlık frame atlamaları filan? Bir de gece çekim performansı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: JosSeven

128+8 mirror black alındı almanyadan 660 dolar cekilmis kartımdan 3100 tl ye geldi
    Şarj aleti Avrupa uyumlu mu?
    İçinden kulaklık çıkıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berden -- 29 Mayıs 2018; 8:49:33 >
  • berden kullanıcısına yanıt
    Daha elime ulaşmadı hocam, ulaşınca bilgilendiririm

• berden kullanıcısına yanıt
    Almanya icinden resmi yollardan alinmissa (yani cin sayfalarindan degil), sarj adaptörü avrupa uyumlu olur kesin olarak.
    Normalde kutu icinden kulaklik cikmiyor. Telefonu kendi sayfasindan alinca (oneplus.net) hediye bluetooth kulaklik veriyorlardi ama hala devam ediyormu ve arkadas nereden almis onu bilmedigim icin birsey diyemeyecegim. Orjinal kutusunda kulaklik yok, sadece sarj kablosu ve adaptörü cikiyor.
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler,
    sarj durumu eskisine göre kesinlikle daha iyi ( op3 kullaniyordum 2 senelik oldu), eskisinin pilide yavastan gitmeye baslamistir artik. Dün sabah ilk sarjini yaptim, hala kullaniyorum su anda ve %55 falan dolu daha yani iki günü kesinlikle cikarir gibi duruyor.
    Hiz olarak cok fark var hersey yag gibi normal gecislerde hic birsey hissedilmiyor yani bir takilma falan görmedim. Sayfa acislari falanda eskisine göre cok daha hizli.
    Bir kac tane gündüz ve oda ici cekim falan yaptim ama gece cekimi yapmadim daha belki bu aksam bir bakarim. Kamera uygulamasinda pro modu var orda cok sey SLR makinalar gibi ayarlanabiliyor(iso, ewb.. ) elinizde sakinse, düzgün ayarlarla gece de iyi birseyler cikar gibi geliyor. Bakalim biraz deneyecegim artik.
  • Kulaklık sadece yapılan etkinliklere katılan kişilere internet sitesinden aldıkları zaman hediye veriliyormuş. Öyle herkese bedava gibi bir durum yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.