Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.092
Cevap
28
Favori
118.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pc deki flicker FREE gibi. Düşük ışıkta amoled ekran kırpıyor sürekli. Bunu azalttığını iddaa ediyor oneplus bu ayarla. Göz yorulmasın ve sağlığı için iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oneplus a6000 ve a6003 modellerinin her ikisinde de band 20 var mıdır? Çinden alınmış op6 gelecek elime 4g sıkıntısı yaşar mıyım bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar.

• lazye kullanıcısına yanıt
    Var. Bir sıkıntı olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: sadafa1

Var. Bir sıkıntı olmaz
    teşekkür ederim.
  • Herkese merhaba,
    Oneplus 6 128gb global rom yuklu modeli arıyorum, satmak isteyen olursa temiz ve kayıtlı olmak şartı ile p.m den mesaj atarmısınız
  • jackhammer kullanıcısına yanıt
    global rom.olmasa bile uygun fiyata bulursaniz alin. global rom atmak 5 dk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paldov

global rom.olmasa bile uygun fiyata bulursaniz alin. global rom atmak 5 dk.
    vallahi hocam rom atma vs işlerine biraz yabancıyım açıkcası ama tabi internet de araştırınca illa ki bulunur, aslında benim aradıgım malum yollar ile imei atılmış değil ithalatçı garantili olan, bu şekilde olursa güzel olur, yinede teşekkür ederim
  • jackhammer kullanıcısına yanıt
    rom dosyasini telefona indirip guncellestirme menusunden yerel guncellestirmeden dosyayi secip tamam diyorsunuz. bu kadar :)

rica ederim.

• Arkadaşlae grup biraz pasif geldi bana. Bu cihaz için rom root deneyen yok mu yarin bir aksilik olmazsa bu cihazi aliyorum . TR bir rehber olsa fena olmazdi custom rom atma , stock roma nasil donulur,twrp nasil yuklenir gibi. Birde whatsapp veya telegram grubu var mı ? Aldiktan sonra ilk ne yapmam gerekli tavsiye ettiginiz bir şey var mi ? Alacağim cihaz 9.0.7 var.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazye

Arkadaşlae grup biraz pasif geldi bana. Bu cihaz için rom root deneyen yok mu yarin bir aksilik olmazsa bu cihazi aliyorum . TR bir rehber olsa fena olmazdi custom rom atma , stock roma nasil donulur,twrp nasil yuklenir gibi. Birde whatsapp veya telegram grubu var mı ? Aldiktan sonra ilk ne yapmam gerekli tavsiye ettiginiz bir şey var mi ? Alacağim cihaz 9.0.7 var.
    Rom deneyen yok pek. Aldığınızda sim kart takın yeterli. Sorunsuz cihaz güle güle kullanın.

• Hocam ekran için koruyucu ve kilif onerir misiniz cihazi aldim telefon uçak çok temiz şuanda yarin başimiz ağrimasin. TR olursa iyi olur ten kargo gelmiyor ve vergi olayi var yurtiçi önerirseniz çok sevinirim.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://t.me/gcamop6&ved=2ahUKEwjAjeva8PPjAhUOiVwKHZp_BTgQFjAAegQIBBAB&usg=AOvVaw3X9JO5ywqOQnYpv9J1JoIO gcam oneplus 6 telegram grubu. Gcam kurabilirsiniz.
    Ortam ekranı ni açabilirsiniz. Ekran ayarlarının içinde bildirim ekranı diye geçiyor. Full ekran kullanmak için ekran hareketlerini açabilirsiniz.
    Yardımcı uygulamayı hızla etkinlestirin diye diye bir ayar var. Güç tuşuna yarım saniye basılı tutunca Google asistanı açıyor bende. Kullanışlı bir özellik bence.
    Özellikle ekran cami önerisi bende bekliyorum. Üstündeki jelatin biraz eskidi. Hayırlı olsun yeni telefonunuz

• Hepsiburada üzerinde spigen kilif indirimli 50 tl uygun bir fiyat gozume carpti kullanan var midir ?

Ben 6 aydır kullanıyorum çok memnunum. 2 defa çok ters düşürdüm içinden çıkan korur muydu bilmiyorum ama herhangi bir sorun olmadan atlatmamı sağladı.

link nedir?

• 9.0.8 güncellemesi geldi arkadaşlar bilginize gayet beğendim güncellemeyi.

• Galiba 9.0.6'da olan ve sonraki iki güncellemede de değişmeyen bir şey var. Hızlı aramalardaki bazı numaraları oradan arayınca "değerli abonemiz aradığınız numaranın başına 0 ve 3 haneli alan kodu ekleyerek tuşlayınız" uyarısı veriyor. Kişi bilgilerini defalarca düzenledim ama sorun çözülmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: suwar

Galiba 9.0.6'da olan ve sonraki iki güncellemede de değişmeyen bir şey var. Hızlı aramalardaki bazı numaraları oradan arayınca "değerli abonemiz aradığınız numaranın başına 0 ve 3 haneli alan kodu ekleyerek tuşlayınız" uyarısı veriyor. Kişi bilgilerini defalarca düzenledim ama sorun çözülmedi.
    Bu sorunu hiç yaşamadım. Türkiye'de Türk Telekom kullanıyordum. Son 3 aydır Almanya'da 2 farklı hat kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Sizin Operatörünüz nedir?

• Arkadaşlar Almanya’dan bunun uk (İngiltere) versiyonunu getirsem Türkiye’de 4g çekme sorunu yaşarmıyım.

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.