Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.091
Cevap
28
Favori
118.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mesaj silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savetheplanet -- 4 Eylül 2018; 11:53:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • badcrow B kullanıcısına yanıt
    Mesaj silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savetheplanet -- 4 Eylül 2018; 11:52:57 >
    Mesaj silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savetheplanet -- 4 Eylül 2018; 11:52:19 >
    Mesaj silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savetheplanet -- 4 Eylül 2018; 11:51:12 >
  • Evet bugün aydın Kipa dan beyaz onpl aldım 3900 TL ve alır almaz android open beta 1 olan yazılımı yükledim onplus için resmi ve şuan için gayet stabil hızlı ve sorunsuz arkadaşlar

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°°

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badcrow -- 5 Eylül 2018; 0:23:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5.1.11 sürümünde kamera sorunu yaşayan var mı acaba. Arka kamerada dinamik ışık aralığı biraz kötü gibi. Sürümle mi alakalı bilmiyorum ama Oneplus 5 te bu sorun olmuyor.

Benzer sorun ön kamera içinde geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savetheplanet -- 5 Eylül 2018; 6:40:55 >
  • savetheplanet S kullanıcısına yanıt
    Oneplus forumunda bildirimde bulundum bakalım ne diyecekler.

https://forums.oneplus.com/threads/photo-quality.900332/
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

Evet bugün aydın Kipa dan beyaz onpl aldım 3900 TL ve alır almaz android open beta 1 olan yazılımı yükledim onplus için resmi ve şuan için gayet stabil hızlı ve sorunsuz arkadaşlar

Bende merak ediyorum beta 1 i ama üşeniyorum. :) Sorun var mı hiç?

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    dün yükledigim zamandan bu yana bir sıkıntı olmadı stabil calışıyor
    forum bornovadaki kipaya bir sorun geçen hafta pazartesi günü 1 teşhir 1 tanede stok toplam 2 tane vardı.. duruyor mu bilmem..
  • cihazı bende bugün aldım forumdaki bir arkadaştan. root yaptım ama volteyi bir türlü ayarlayamadım varmıdır fikri olan hat türkcell
  • Ankara'da hiçbir yerde yok telefon , tüm kipalarda bitmiş ne zaman geleceği de belli değilmiş ve geldiğinde de zamlanacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

cihazı bende bugün aldım forumdaki bir arkadaştan. root yaptım ama volteyi bir türlü ayarlayamadım varmıdır fikri olan hat türkcell
    Benim menüde Volte yok sizde var mı?

https://forum.xda-developers.com/oneplus-5t/how-to/guide-volte-vowifi-german-carriers-t3817542

bu konunun 1. maddesini uygulayınca geliyor menüye ilerki mesajlarda açabilenlerde olmuş türkiyeden ama ben yapamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

https://forum.xda-developers.com/oneplus-5t/how-to/guide-volte-vowifi-german-carriers-t3817542

bu konunun 1. maddesini uygulayınca geliyor menüye ilerki mesajlarda açabilenlerde olmuş türkiyeden ama ben yapamadım.
    Efsaneymiş :)

Özet geçeyim

*#800# yapıyoruz. Açılan menüden Oneplus Logkit --> Function Switch --> enable VoLTE + VoWifi switch

yaparak hem Volte yi hemde VoWifi yi açabilirsiniz. VoWifi TurkTelekom da yok şu anda diğer operatörlerde kullanabilirsiniz.

yaptım ama gelmedi. şimdi android 9 u yükledim birde onda deneyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Efsaneymiş :)

Özet geçeyim

*#800# yapıyoruz. Açılan menüden Oneplus Logkit --> Function Switch --> enable VoLTE + VoWifi switch

yaparak hem Volte yi hemde VoWifi yi açabilirsiniz. VoWifi TurkTelekom da yok şu anda diğer operatörlerde kullanabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Volte aktif ettim ama malesef volte gelmiyor turk Telekom

Volte aktif etmeniz gerekiyor sms ile ama bunu Volte destekleyen başka marka bir cihazla yapmalısınız. Yani simi çıkarıp başka bir Volte destekli telefondan 5555 e VOLTE yazıp mesaj gönderin.

Volte aktif samsung s9 Plus kullanıyordum onda aktif olarak calışıyordu hocam suan android pie kullanıyorum oneplus 6 belki ondan olabilir baska bir arkadaş 8.1 deneyip yaparsa calışırsa belli olur

• quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

Volte aktif samsung s9 Plus kullanıyordum onda aktif olarak calışıyordu hocam suan android pie kullanıyorum oneplus 6 belki ondan olabilir baska bir arkadaş 8.1 deneyip yaparsa calışırsa belli olur
    Ben açtım ama yarın deneyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.