Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.092
Cevap
28
Favori
118.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myonur

İYİ BAYRAMLAR Arkadaşlar

Uzun süreli olarak kullandığım mi5 mi6 ve mi8 den sonra

2 gün önce bursa korupark kipadan 3699 tl ye ritzy garantili olarak beğenerek aldığım oneplus 6 mi 8 e göre çok daha hızlı ve kamera kalitesi çok daha iyi

Ayrıca sade arabirimi ve 8 gbyte ram a sahip olması artıları
    Hocam kipalarda oneplus 6 satılıyor mu? Fiyatı çok uygun geldide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: myonur

İYİ BAYRAMLAR Arkadaşlar

Uzun süreli olarak kullandığım mi5 mi6 ve mi8 den sonra

2 gün önce bursa korupark kipadan 3699 tl ye ritzy garantili olarak beğenerek aldığım oneplus 6 mi 8 e göre çok daha hızlı ve kamera kalitesi çok daha iyi

Ayrıca sade arabirimi ve 8 gbyte ram a sahip olması artıları
    merhaba, korupark kipa'da stok durumu nasıldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeranadam

merhaba, korupark kipa'da stok durumu nasıldı?

Alıntıları Göster
    Şu anda hiçbir Kipa'da yok.

• likteki cihaz elimden su gibi akip gitti tutamadim :((((

https://www.ebay.com/itm/OnePlus-6-256GB-Midnight-Black-Unlocked/302855003212
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Şu anda hiçbir Kipa'da yok.

Alıntıları Göster
    Sakarya kipada var

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

Sakarya kipada var

Alıntıları Göster
    Siyah renk var mı hocam fiyat 3.700 mü?

• Delta garantili satis varmi arkadaşlar ritzy firmaya pek olumlu şeyler duymadım

• bertan19051905 B kullanıcısına yanıt
    Mavi mat kaplamayı gittigidiyor'dan mı aldınız? Ayrıca kaplamayı uygulamak kolay mı tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Siyah renk var mı hocam fiyat 3.700 mü?

Alıntıları Göster
    Sanıyorum bir yerde buldum. 1 adet kalmış yarın gidiyorum almaya. Mi 8 ise eşime vereceğim. Yazılım sorunları var Cihazın umarım o da düzelir kısa zamanda.

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Zahmet olmazsa ikisini biraz inceleyip fikir verirmisiniz hocam hayirli olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

Zahmet olmazsa ikisini biraz inceleyip fikir verirmisiniz hocam hayirli olsun.
    Yoldayım şu anda 3 gibi almış olurum diye düşünüyorum Oneplus'ı karşılaştırma yaparım.

Edit: Gideceğim Kipa'da 2 adet olduğu bilgisini aldım. İsteyen varsa alıp kendisine kargo yaparım.

Xiaomi mi 8 hakkında fikirlerimi yazayım. Donanım malum iyi zaten. Oneplus 2 den mi 8 e geçtiğim için şarj hızı çok iyi geldi bana. Pek oyun oynamam video net vs ile 5.5 saat ekran süresi alıyorum mi 8 de. Gelelim yazılıma GPS sorunu var cihazın birde her program için izinleri ayarlamanız lazım yoksa bildirimlerde sorun oluyor. Yüz tanıma ve parmak izi okuma iyi çalışıyor. Birde BL kilidi olayı varki mantık dışı bir durum. Kısacası ben çok ısınamadım. Bunu 1 haftadır kullanıyorum ya eşime vereceğim ya da satacağım.

Oneplus 6 yı 7 saattir kullanıyorum. Ilk izlenimler hoparlör daha iyi, daha sağlam duruyor ve yazılımsal sorun gözlemlemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 26 Ağustos 2018; 23:6:57 >

• Arkadaşlar telefonun kutusundan çıkan kılıfı kullanıyorum fakat telefonu kaba gösteriyor. İnce, şık bir kılıf öneriniz var mı?

• runorunoruno kullanıcısına yanıt
    Evet gittigidiyordan aldım uygulaması kolay arkada kamera flaş ve parmak izini hizalayıp yapıştırın gitsin yanlar filan hizalanıyor ancak köşeleri iyi yapamamışlar kılıf takarsan üstüne bir de kesin köşeler kötü oluyor hoparlör deliklerini filan hizalamak da zor bu yüzden makasla üst ve alt kısmını kestim daha güzel oldu bence

• quote:

Yoldayım şu anda 3 gibi almış olurum diye düşünüyorum Oneplus'ı karşılaştırma yaparım.

Edit: Gideceğim Kipa'da 2 adet olduğu bilgisini aldım. İsteyen varsa alıp kendisine kargo yaparım.

Xiaomi mi 8 hakkında fikirlerimi yazayım. Donanım malum iyi zaten. Oneplus 2 den mi 8 e geçtiğim için şarj hızı çok iyi geldi bana. Pek oyun oynamam video net vs ile 5.5 saat ekran süresi alıyorum mi 8 de. Gelelim yazılıma GPS sorunu var cihazın birde her program için izinleri ayarlamanız lazım yoksa bildirimlerde sorun oluyor. Yüz tanıma ve parmak izi okuma iyi çalışıyor. Birde BL kilidi olayı varki mantık dışı bir durum. Kısacası ben çok ısınamadım. Bunu 1 haftadır kullanıyorum ya eşime vereceğim ya da satacağım.

Oneplus 6 yı 7 saattir kullanıyorum. Ilk izlenimler hoparlör daha iyi, daha sağlam duruyor ve yazılımsal sorun gözlemlemedim.

Alıntıları Göster
    Hangi kipa alabildiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

Hangi kipa alabildiniz mi

Alıntıları Göster
    Yalova Kipa'dan aldım. Ritzy Garantili. Son 1 tane kaldı teşhir ama ürün cam içinde duruyor yani ulu orta kurcalanmıyor. Düşünen varsa bakabilir.

• quote:

Yalova Kipa'dan aldım. Ritzy Garantili. Son 1 tane kaldı teşhir ama ürün cam içinde duruyor yani ulu orta kurcalanmıyor. Düşünen varsa bakabilir.

Alıntıları Göster
    izmitte migrosta sordurmuştum yalova kipada var demişti onu da siz almışsınız :) güle güle kullanın. Bize nasip olmadı :)
  • fiyatları uçmuş durumda artık. Bu sebeple ekim gibi çıkacak one plus 6T yi beklerim. Garantisi ne olduğu belli olmayan bir telefona 4500 bandı para vermek, param olsa bile saçmalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbskc

izmitte migrosta sordurmuştum yalova kipada var demişti onu da siz almışsınız :) güle güle kullanın. Bize nasip olmadı :)

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. 1 gün önceden ayırtmıştım bende zor oldu ama buldum. Sakarya'da da olduğu söyleniyor size yakın galiba isterseniz bir bakın.

• quote:

Teşekkürler. 1 gün önceden ayırtmıştım bende zor oldu ama buldum. Sakarya'da da olduğu söyleniyor size yakın galiba isterseniz bir bakın.

Alıntıları Göster
    Dün sadece yalova kipada var dediler. Birde bursada varmış. Şehir dışındayım iş için. Artık pes ettim :) Bilindik bir siteye gelirse alırım doğru bir fiyattan tabi. Gerçekten güzel bir telefon. 4 5 sene arkanıza bakmayın derim. 8 gb ramle 5 sene tık demez. Daha amiral gemileri gelmedi 8 gb ramle.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.