Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.092
Cevap
28
Favori
118.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bütün soruları cevaplayım hepsiburada üzerinden 6/64gb modelini satın aldım(A6000) şu anda da bu cihazdan yazıyorum.

Turkcell kullanıyorum lte bandında hiç sorun yok gayet hızlı bir şekilde kullanıyorum.

Garanti belgesinde global bilişim olduğu yazıyor.

Oxygen OS var içinde

İçerikte hiç bir sorun yok google servisleri tamamen aktif

Yeni aldım 2 binden fazla foto 60 civarında video olan eski telefonumdan kullandığım uygulamaları yükleme ve giriş yapma dahil kayıtlar smsler vs bunları da aktardım 1 saat civarında sürdü ve hiç bilgisayar kullanmadım kendi programları hallediyor her şeyi.

Hevesle kullanıp sürekli bir şeyleri kurcalamama rağmen ilk tam şarjımda 8 saat ekran süresi aldım. Başka sorusu olanlar yazabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bertan19051905 B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun telefonunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetius

Hayırlı olsun telefonunuz
    Sağolun hocam ALLAH daha iyilerini nasip etsin inşallah

Bir de yazmayı unutmuşum 8 saat ekran süresini Wifi + mobil veri(LTE) hep açık gps hep açık bluetooth hep açık otomatik ekran parlaklığında aldım ve dediğim gibi yeni almanın hevesiyle baya her şeyini inceledim.

• sanal tuşları gizleme özelliği var mı ?
  • uyumlu şarj cihazı çıkıyor mu ?

Ekran güneş altında net mi?

Zil sesi duyuluyor mu hoperlörü nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bertan19051905

Bir de yazmayı unutmuşum 8 saat ekran süresini Wifi + mobil veri(LTE) hep açık gps hep açık bluetooth hep açık otomatik ekran parlaklığında aldım ve dediğim gibi yeni almanın hevesiyle baya her şeyini inceledim.

Alıntıları Göster
    Isınma nasıl cihazda ?

Kamera tatmin eder mi?
  • quote:

Alıntıları Göster
    birde unuttum. Kutusu nasıl ? Herhangi bir garanti bandı var mı kutuda. Nelere dikkat edelim
  • Sanal tuşları gizleme özelliği var gesture ile kontrol ediyorum ben de

Çentik gizleme özelliği de var gizleyince hiç belli olmuyor çentik

Uyumlu şarj cihazı değil çin prizine uygun geliyor dönüştürücü yollamışlar yanında onunla kullanıyorum şarj baya hızlı oluyor bu arada

Güneşin altında gayet net ekranı parlaklığı da çok iyi

Hoparlör stereo olmasa da sesi gayet yeterli yükseklikte ve kalitesi de iyi stereoyu aramadım

Çok zorlarsam fazla olmasa da her telefon kadar ısınıyor tabi havalar da oldukça sıcak derece bakmadım bunlarla ilgili karşılaştırma videolarını izlemenizi tavsiye ederim günlük kullanımda ısınma yok

Kamera gayet güzel özellikle ön kamera çok çok iyi

Kutusu nasıl derken anlamadım bi unbox videosu izleyin derim kulaklık yok kendinden ekran filmli geliyor ve kutuda bi adet kılıf var garanti bandı yok

Dikkat edeceğiniz şey kutuyu açarken nolur nolmaz video çekin internetten alışveriş yapıyorsunuz sonuçta

Bu arada unbox videolarında tanıtım kutusu gidiyomuş bize sadece telefon olan beyaz kutu geliyor. İçeriğini yukarıda yazdım

• quote:

Sanal tuşları gizleme özelliği var gesture ile kontrol ediyorum ben de

Çentik gizleme özelliği de var gizleyince hiç belli olmuyor çentik

Uyumlu şarj cihazı değil çin prizine uygun geliyor dönüştürücü yollamışlar yanında onunla kullanıyorum şarj baya hızlı oluyor bu arada

Güneşin altında gayet net ekranı parlaklığı da çok iyi

Hoparlör stereo olmasa da sesi gayet yeterli yükseklikte ve kalitesi de iyi stereoyu aramadım

Çok zorlarsam fazla olmasa da her telefon kadar ısınıyor tabi havalar da oldukça sıcak derece bakmadım bunlarla ilgili karşılaştırma videolarını izlemenizi tavsiye ederim günlük kullanımda ısınma yok

Kamera gayet güzel özellikle ön kamera çok çok iyi

Kutusu nasıl derken anlamadım bi unbox videosu izleyin derim kulaklık yok kendinden ekran filmli geliyor ve kutuda bi adet kılıf var garanti bandı yok

Dikkat edeceğiniz şey kutuyu açarken nolur nolmaz video çekin internetten alışveriş yapıyorsunuz sonuçta

Bu arada unbox videolarında tanıtım kutusu gidiyomuş bize sadece telefon olan beyaz kutu geliyor. İçeriğini yukarıda yazdım
    bilgiler için çok teşekkürler.

Kullandıkça deneyimlerinizi yazın lütfen.

İthalatçı garantili olduğu için riske girsem mi girmesem mi bilemiyorum. Hiç ithalatçı garantili almadım.

En çok düşündüren tamir gerektiği zaman nasıl olacak acaba. Maddi durumum çok iyi olsa umursamam da sonuçta maaşlı insanlarız.

4 5 sene kullanmak istiyorum.

• Rica ederim paylaşırım tabi ki.

Haklısınız hocam önceki telefonumu 5 seneden fazla kullanmış biri olarak bunu da 4-5 sene civarı kullanmayı düşünüyorum. İthalatçı garantili almamın sebebi en azından karşımda bi muhatap bulabilmek için oldu tüketici mahkemeleri gibi yerlere başvurabilirim en azından bir yandan düşürsem kırsam etsem zaten garanti dışı cihaz. Kronik bir sorun görünmüyor cihazda yazılımsal sorun olursa oneplus hızlı destek veren bir firma ben bu konuda içim rahat aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbskc

bilgiler için çok teşekkürler.

Kullandıkça deneyimlerinizi yazın lütfen.

İthalatçı garantili olduğu için riske girsem mi girmesem mi bilemiyorum. Hiç ithalatçı garantili almadım.

En çok düşündüren tamir gerektiği zaman nasıl olacak acaba. Maddi durumum çok iyi olsa umursamam da sonuçta maaşlı insanlarız.

4 5 sene kullanmak istiyorum.

Alıntıları Göster
    garanti işi çok sallantılı. daha küçük servislere yönlendiriyorlar, onlardan da çok şikayet var.

• Merhaba arkadaşlar. 1 haftadır birçok şey denedim ama yapamadım. OnePlus 6 için root yapmadan OxygenOS nasıl kurulur? Elimde son sürüm HydrogenOS yüklü model var. Uzak doğudan alınmış. Ben TR desteği olan OxygenOS versiyonuna geçmek istiyorum. Telefona root yapmadan bu mümkün mü?

Teşekkürler.
  • Gezen Tavuk G kullanıcısına yanıt
    Kendi sitesinden global sürümü indirip telefona atın , güncelleme bölümünden telefona attığınız romu göstererek kurabilirsiniz

• quote:

Kendi sitesinden global sürümü indirip telefona atın , güncelleme bölümünden telefona attığınız romu göstererek kurabilirsiniz
    Onu denedim ama "Daha eski sürüme geçiş yapamazsınız" diyor. OxygenOS'a yeni güncelleme gelmesini bekleyip bu dediğinizi yapacağım o zaman? Bu kadar basit mi gerçekten?

Bootloader kilidi kaldıracaksınız diyenler filan vardı. Vazgeçip İngilizce kullanmaya karar vermiştim artık.

Hocam YouTube videoları var ,aynı sürüm olsa da yapılıyor diye biliyorum

• quote:

Hocam YouTube videoları var ,aynı sürüm olsa da yapılıyor diye biliyorum
    Mümkünse link atabilir misiniz? Ben neden beceremiyorum bir türlü çözemedim.

Ama Hidrojenden Oksijene geçmek için dediğiniz yöntem yeterli değil mi? Beklerim yeni güncellemeyi o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gezen Tavuk -- 2 Ağustos 2018; 11:5:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    https://www.youtube.com/watch?v=QMqEsSp_Zq4 linkten 7.55 dakkidan sonra bakabilirsin
    global link de galiba bu :https://downloads.oneplus.com/devices/oneplus-6/
  • quote:

https://www.youtube.com/watch?v=QMqEsSp_Zq4 linkten 7.55 dakkidan sonra bakabilirsin
    global link de galiba bu :https://downloads.oneplus.com/devices/oneplus-6/
    Teşekkürler bi' deneyeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pek alan yok sanırım konuda hareket sıfır. Nedense herkes mi 8 bakıyor. Mi 8 daha mı iyi ? İncelemelerde ben fark göremedim ama. mi ve one plus bilgim çok kısıtlı o yüzden birşeye karar veremiyorum.
  • quote:

Rica ederim paylaşırım tabi ki.

Haklısınız hocam önceki telefonumu 5 seneden fazla kullanmış biri olarak bunu da 4-5 sene civarı kullanmayı düşünüyorum. İthalatçı garantili almamın sebebi en azından karşımda bi muhatap bulabilmek için oldu tüketici mahkemeleri gibi yerlere başvurabilirim en azından bir yandan düşürsem kırsam etsem zaten garanti dışı cihaz. Kronik bir sorun görünmüyor cihazda yazılımsal sorun olursa oneplus hızlı destek veren bir firma ben bu konuda içim rahat aldım
    cihazla 2. gün nasıl gidiyor :)

millette bir xiaomi mi 8 hastalığı var inanılmaz kararsız kaldım ya. Ne yapsam bilemiyorum. Nedir bu mi 8 i özel kılan daha mı iyi bu mi 8 ?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.