Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.092
Cevap
28
Favori
118.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • usta eline sağlık telefon açıldı bu komutları girdikten sonra twrpye geçmedi direk 0 kurulum başladı 2 gündür bakmadığım konu yk bu kadar basit miymiş :D
  • oxygen os 10.3.3 gelmiş onuda kurdum ama telefonum çekiyor gözüküyor arama yapamıyorum uçak moduna alıp kpayınca arama yapabiliyorum mobil veriyi açınca internet vs sorunsuz ama böyle bir durum var sizin de başınıza böyle birşey geldi mi
  • qcn bozuk olabilir kardeşim. Temiz bir kurulum ile rom kurup tekrar denemen lazım eğer sorun devam ediyorsa qcn yenilenmesi lazım
  • Son sürümü indirip bootladerden kurulum yapmam lazım dimi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Recoverye girince şifre istiyor forget pasword diyince uyarı çıkıyor okey verirsem herşeyi Siliyor yanlış bilmiyorsam cihazın imei kaydını da silmez dimi

• Nowhere.Man kullanıcısına yanıt
    kurulum aşamasını anlatabilir misin cihazım şuan twrp kurulu ve magisk kurulu .samsung cihazlara bunları yapmak daha kolauy bocalıyorum o yüzden :D
    Sybaria rom kurulumu yaptım oxygen OS 10.3.3 üstüne durum hala aynı interneti sorunsuz kullanıyorum çekim de sorunsuz ama aradıklarında ulaşılamıyor veya 10 saniye sonra çalmaya başlıyor ben ararken de böyle durum

• Hocam custom romdan medet beklemek aynı modem ve firmware dosyaları ile zaten imkansız yapmanız gereken msm download tooldan oos 10.3.2 veya oos 10.3.3 flaşlamak veya fastboottan da flaşlayabilirsiniz. Eğer syberia rom kurduysanız zaten bootloader kilidiniz açık ve verileriniz daha önce den sıfırlanmış demektir.

Diğer bir konuya gelirsek eğer sorununuz devam ederse dediğim yoldan başka bişey sorununu çözmez. Ayrıca cihazı yeni mi aldınız ikinci el mi aldınız aldığınızda böyle bir problem var mıydı yazılım attıktan sonra (güncelleme vs....) mı oldu gibi sorulara cevap verirseniz ben ve forumdaki diğer kişiler daha çok yardımcı olabilir.
    Aldığımda yoktu klidi ilk defa açınca hemen efs ve modem yedeğini almıştım rom yükledikten sonra bu yedekleri geri kurdum telefona sonuç aynı uçak moduna alıp geri açıyorum düzeliyor. 🙄Twrpden 10.3.3 flaslamıştım zaten romu kurarken onuda istiyor Türk Telekom kullanıyorum ayrıca

• Msm download tooldan söylediğim romu flaşlayabilir misin ?
    Tüm verilerin silinecek(temiz bir kurulum ) verilerini yedekle.
    https://androidfilehost.com/?fid=4349826312261737160 bunu indirin zipten dosyaları klasöre çıkartın ve msm download tool ile flaşlayın (Bootloader açık olmalı)

Eğer nasıl yapılacağını bilmiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyin. Kurulum adımları birebir aynı.
    https://www.youtube.com/watch?v=d4Lo5F6hGQ4
    Bu programda telefonumu görmüyor bahsettikleri qualcom driveri de defalarca kurdumm 🙄

• başka pc denemelisin veya uzaktan yardımcı olabilirim ücret karşılığında. Ö.M atabilirsiniz.
    Sorunum düzeldi teşekkür ederim. Batarya kaç mah kaldığını nasıl öğreniyoruz acaba

• Selam arkadaşlar. Bu telefonu ikinci el olarak almayı düşünüyorum. Birkaç sorum olacak.

Herhangi bir kronik sorunu var mı?

İki yaşında temiz kullanılmış cihaza kaç lira verilir?

İki yaşındaki cihazda batarya ömrü nasıldır?
    (Kullanıma bağlı olduğunu biliyorum ama fikir vermesi için)

Kaliteli batarya bulunuyor mu? Kendi başıma değiştirebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci eli çok temiz full kutulu bulursanız 2000 Tl civarında verebilirsiniz. Dolar arttığı için biraz ikinci el fiyatları arttı sadece op6 için değil tüm cihazlar için arttı. 2000 Tl eder mi dersen son damlasına kadar eder. Kronik hiçbir sorunu yok.2 yaşında cihaz olması bir problem teşkil etmeyecektir lakin sırf batarya için alıyorsan pişman olursun ama bir günlük kullanımı çok rahat çıkartır.
    Batarya TR'de bulunuyor mu biliyorum lakin aliekspressten alabilirsiniz me kadar orjinaldir ne kadar iş yapar bilmiyorum.Kendi başına yapabilirsin elin becerisine güveniyorsan nette videoları var.

Sadece tek birşey soracam eğer günde 4-5 saat pubg oynuyorsan farklı alternatfilere yönel derim . Performans olarak hiçbir sıkıntı yaşatmaz ama pil olarak çok yoğun oyun oynandığında üzebilir.
    xda geliştirici desteği ve oneplus kalitesi için almayı düşünüyorum. Oyun hiç oynamam.
    Telefonumu buldum sanırım keşke zamanında sıfır alsaymışım. Teşekkür ederim hocam.
  • Temiz ikinci el yurtiçi kayıtlı cihaz satan varsa alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihaza yeni rom atiyim dedim rom açılıd ama depolamna alanı ile ilgili sorunlarım var epolama dolu diyor ama 100 gb boş alan var google play kurulum bile yapmıyor twrpden stock rom flaşladım onu açtım onda da aynı şekilkde neden oluyordur twrpden kaç kere format data yaptım yine aynı
  • Selamlar, oneplus 6/6t kullanan arkadaşlar, cihazınız orjinal şarj aleti ile DASH şarj yapıyor mu? Eski telefonum oneplus 6 orjinal kablo ve adaptörle hızlı şarj yapıyor.
    Eskiden ekranda dash yazardı, şuan hızlı şarj yazıyor, sizlerde de böyle mi, bir açıklaması var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: birkuşgibi

Selamlar, oneplus 6/6t kullanan arkadaşlar, cihazınız orjinal şarj aleti ile DASH şarj yapıyor mu? Eski telefonum oneplus 6 orjinal kablo ve adaptörle hızlı şarj yapıyor.
    Eskiden ekranda dash yazardı, şuan hızlı şarj yazıyor, sizlerde de böyle mi, bir açıklaması var mı?
    Önemli olan aynı sürede şarj edip edememesidir.Bende de hızlı şarj yazıyor bunun bir problem olduğunu düşünmeyin.
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.