Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.092
Cevap
28
Favori
118.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba bende 8-128 modeli ile aranızdayım ancak bir sorunum var. devre dışı bıraktığım google uygulamaları tekrar devreye giriyor bu sorunu nasıl çözebilirim.
  • ResulB kullanıcısına yanıt
    Ben böyle bir sorun yaşamıyorum ama acaba play store otomatik güncelleme açık ondan olabilir mi. Birde devre dışı bırakırken pil kısmından da uygulamayı kısıtlayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadafa1 kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi yaptım bakalım eve gidince wifide yine aynısını yapacak mı.. Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

Hocam bende hepsiburada dan 6/64 luk alacağım

Ancak birkaç sorum olacak cihaz a6003 seri mi

Kutudan turkiye uyumlu adaptor çıktımı

Kargo paketlemesi iyi yapılmışmıydı

Alışverişte herhangi bir sorun yaşadınız mı

Ve satıcı hepsiburadanın kendisimiydi yoksa herhangi bir satıcımı.

Alıntıları Göster
    Hocam seriyi bilmiyorum

Adaptör Türkiye uyumlu

Paketlemede hiçbir sıkıntı yok

Herhangi bi sorun yaşamadım

Satıcı hepsiburadanın direk kendisi ve ithalatçısı evo teknik servis.

Genel anlamda cihazdan gerçekten çok memnunum. Bi arkadaş daha yazmıştı xiaomi bunun yanında gerçekten oyuncak gibi kalır. Zevkli ele oturuşu falan güzel cihazın. Hepsiburadanın sitesinde satıcıyı hepsiburada seçerek alabilirsin. 3300 TL şu anda.

Kullan arkadaşlara bi sorum olucak. Mate 10 prodan sonra karşılaştırmak gerekirse cihaz oyunlarda biraz ısınıyor. Bu normalmidir? Oyun modunda kullanıyorum bu etkilermi?

• quote:

Orijinalden alıntı: CanKartay98

Şu anki kullanım yorumları ve batarya ömrünü bilmiyor olsam da ben OnePlus 6 almasaydım Asus Zenfone 5z almayı düşünüyordum. Bı bakmanızda fayda var.

Alıntıları Göster
    Hocam bende almadan önce çok inceledim çok kullanıcı yorumları okudum asusta yazılımsal problemler mevcut. Bu cihaz gibi stabil değil. Kullananlara baktığımda genellikle şikayetler:ses tuşunun bozulması, cihazın kendi kendine kapanıp açılmaması, bazı uygulamalarda kilitlenmesi gibi benzer çok bug mevcut. Bence oneplus bu fiyat bandında en mantıklı seçenek

• must@fa M kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum ama benimki arkadaşa nacizhane tavsiye yoksa ben OnePlus dan başka bir markaya geçmem bu saatten sonra. Hatta şu Bluetooth kulaklığı çok övülüyor bakalım 2 hafta sonra onu da deneyimleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: must@fa

Hocam seriyi bilmiyorum

Adaptör Türkiye uyumlu

Paketlemede hiçbir sıkıntı yok

Herhangi bi sorun yaşamadım

Satıcı hepsiburadanın direk kendisi ve ithalatçısı evo teknik servis.

Genel anlamda cihazdan gerçekten çok memnunum. Bi arkadaş daha yazmıştı xiaomi bunun yanında gerçekten oyuncak gibi kalır. Zevkli ele oturuşu falan güzel cihazın. Hepsiburadanın sitesinde satıcıyı hepsiburada seçerek alabilirsin. 3300 TL şu anda.

Kullan arkadaşlara bi sorum olucak. Mate 10 prodan sonra karşılaştırmak gerekirse cihaz oyunlarda biraz ısınıyor. Bu normalmidir? Oyun modunda kullanıyorum bu etkilermi?

Alıntıları Göster
    Ben pubg ve wot oynuyorum yüksek ayarlarda ısınma öyle abartılacak gibi değil. Huawei ve Samsung serilerinde daha fazla var ısınma. Zaten özellikle oyun için cihaz alınıyorsa tek seçenek snapdragon işlemci olması lazım. Gpu tarafında snapdragon lider dir adamların 4 çekirdekte yaptığı işi diğerleri 18 20 çekirdekte yapmaya çalışıyor ve uzun kullanımda hem pil hemde ısınma ya dayalı performans kaybı olarak geri dönüyor. Gönül rahatlığıyla kullanın cihazı.

• Enginesin_55 E kullanıcısına yanıt
    Isınma konusunda farkettigim birsey var. Ben oyun oynarken cihaz daha az ısınıyor. Galiba bunun nedeni ben telefonu tamamen kavramıyorum. Parmaklarıma tutuyorum genelde.
    Beta 15 çıktı. Beta sürüm kullananlar için optimizasyonlar içeriyor.
    Birde ekleme telefon ısınsa da pil soğuk kalıyor. Ajda64ten bakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadafa1 -- 26 Mart 2019; 14:53:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadafa1

Isınma konusunda farkettigim birsey var. Ben oyun oynarken cihaz daha az ısınıyor. Galiba bunun nedeni ben telefonu tamamen kavramıyorum. Parmaklarıma tutuyorum genelde.
    Beta 15 çıktı. Beta sürüm kullananlar için optimizasyonlar içeriyor.
    Birde ekleme telefon ısınsa da pil soğuk kalıyor. Ajda64ten bakıyorum.
    Bende de öyle bir ısınma yok zaten de işin gerçeğini yazdım ben yukarda. CPU performansını tartışmanın anlamı yok ama GPU da tartışmasız lider dir snapdragon zaten bütün bütün testler de de bunu açıkça göstermiştir.

• Evo veya Güncel Dijital teknik servisleri nasıldır, çok mu kötü sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail1612

Evo veya Güncel Dijital teknik servisleri nasıldır, çok mu kötü sizce?
    Hiç birini sallama kardeşim hepsi birbirinden rezil durumda bana göre. Güvenilir yerden garantisiz alın hem yüksek donanımlı olur hemde daha ucuz

• arkadaşlar dash şarj aleti alabileceğimiz bir yer var mı? internette satılan her ürün için altında ki yorumlarda alanlar orjinal olmadığını söylüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResulB

arkadaşlar dash şarj aleti alabileceğimiz bir yer var mı? internette satılan her ürün için altında ki yorumlarda alanlar orjinal olmadığını söylüyor.
    Direk Çin'den alacaksın başka çaren yok bende öyle aldım. 15 20 günde geldi. Link isteme şimdi bulma şansım yok uygulamayı sildim. Aliexpres e gir orda özellikle Türklerin alışveriş yaptığı bir yer var hatta burda da paylaşıldı link olarak ordan al.

• ismail1612 kullanıcısına yanıt
    Ben güncel digital garantili aldım. Nasıldır bilmiyorum yolumuz düşmedi. Allah düşürmesin. Ben onlara değil hakem heyetine güveniyorum. Bir sorun olursa yasal sorumlulukları var.
    6-64 ile sıkıntı yaşıyor gibi oldum. Kullanmadığım uygulamaları devre dışı bıraktım. 20 uygulama arka planda çalışabiliyor. Bana yeter. Tabi bunlar büyük uygulama değil ama herkesin kullandığı uygulamalar. 64 GB ile barışamadım. 4k 60 video çekeceksen dk sı 1 gb tutuyor.

• Beta 15 i kuran oldu mu arkadaşlar değişiklikler neler ben hala stabildeyim

Ben kurdum pek değişiklik yok daha stabil hale getirmişler. Yalnız kulaklık eq ayarlarına giremiyorum. Zaten kullanmıyorum ama bakarken farkettim. Çok az İngilizce yerler haricinde beta güzel ve bana daha stabil geliyor. Geçmek isteyen için oneplus in sitesinde beta ve normal sürüm mevcut. Beta 14 baya iyiydi. Hiç sorunum yoktu.

• quote:

Ben kurdum pek değişiklik yok daha stabil hale getirmişler. Yalnız kulaklık eq ayarlarına giremiyorum. Zaten kullanmıyorum ama bakarken farkettim. Çok az İngilizce yerler haricinde beta güzel ve bana daha stabil geliyor. Geçmek isteyen için oneplus in sitesinde beta ve normal sürüm mevcut. Beta 14 baya iyiydi. Hiç sorunum yoktu.
    İşin asli geçmek istiyorum rom telefonda şuan da ama herşey silindiği için uygulamalar falan eriniyorum açıkçası birde bu volte ayarını falan da yaptim gerçi o ayar her güncelleme sonrası tekrarlamak gerekiyor ya neyse

Ben beta 12 ye geçmiştim galiba. Hiç birsey silinmedi. Ayarlar, Uygulamalar aynı kaldı. Sadece volte gitti.
    Tabi siz yine de yedek alın. Ne olur ne olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadafa1 -- 28 Mart 2019; 13:36:47 >
  • quote:

Ben beta 12 ye geçmiştim galiba. Hiç birsey silinmedi. Ayarlar, Uygulamalar aynı kaldı. Sadece volte gitti.
    Tabi siz yine de yedek alın. Ne olur ne olmaz
    Eyvallah

• Arkadaşlar ben hala IMEI numarası işini halledemedim malum %300 zam geldi.Sorum şu 4 aylık süre zarfı doldu acaba hattıma TL yüklesem mobil veriyi kullanabilir miyim bilgisi olan varmı ?

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.