Şimdi Ara

OnePlus 5T [ANA KONU] (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.274
Cevap
36
Favori
105.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Peaky

Oneplus diagnostic uygulamasını indir netten. Bataryanın pil sağlığına bak. Büyük ihtimalle yüzde 80 civarına düşmüştür. Benim de ekran sürem düştü yeni batarya siparişi verdim.
    Yüzde 86 yazio

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 33 Betaya geçtim ilk izlenimlerim şu oldu bekleme süresi çok kötü gece 00 full şarj dan çektim sabah yüzde 96 idi hiçbir şey yapmadım. Pil geçmişinde birşeyde görünmüyor.
    Şuan ki 9.0.10 stabil daha iyi aynı değerleri sabah kalktigimda yüzde 99 olurdu bazen yüzde 100 olurdu.

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    Begenmedin ise yedek alip stabile gec yada root atip custom romlari deneyebilirsin ayrica rootusz calisan google kamera var ön kamera pembe arka kamera normal cekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snnanar

Begenmedin ise yedek alip stabile gec yada root atip custom romlari deneyebilirsin ayrica rootusz calisan google kamera var ön kamera pembe arka kamera normal cekiyor
    Link varmı Google kamera için. Şuan bunda kalacam bilgisayar yok.

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/
    Bu sitede tüm sürümleri var ama youtubede arat 5t için daha rahat bulursun calisan google camera

• quote:

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/
    Bu sitede tüm sürümleri var ama youtubede arat 5t için daha rahat bulursun calisan google camera
    Sağol bakacam

• Şuan aldığım değer bu

OnePlus 5T [ANA KONU]

OnePlus 5T [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizci535 -- 8 Mart 2020; 21:13:39 >
  • 5 saatlik ortalama bir deger fena degil cihazin rootlu olsa tahminimce sure biraz daha artar google uygulamalarindn kurtulursun hic degilse

• quote:

5 saatlik ortalama bir deger fena degil cihazin rootlu olsa tahminimce sure biraz daha artar google uygulamalarindn kurtulursun hic degilse
    Aynı kullanimla şarj yüzde 15 kalınca 5.30 5.50 arası alıyordum stabilde.
    Şimdi yüzde 5 kaldığında 5saat alıyorum. Baya fark var.
    Stabil her zaman en mantıklısı. Bakalım bu ara yedekleyeyim dönerim.
    Coştum rom işi pismanliktir. Yıllarca kullandım ondan biliyorum.

• Tekrar stabil Roma dönmek istediğimde bu hatayı alıyorum.

OnePlus 5T [ANA KONU]

• Sonunda tekrar stabile döndüm.. ama herşeyi silerek döndüm. Yedek almadan baya uğraştırdı.

• İyi yapmissin o hata verdigi zaman recoervyden yukleme yaparsin dondunse sorunsuz güzel.

• quote:

İyi yapmissin o hata verdigi zaman recoervyden yukleme yaparsin dondunse sorunsuz güzel.
    Döndüm ama herşeyi silerek döndüm. Kesinlikle stabil daha iyi. Bekleme süresi ve şarj harcama vs daha iyi...
    Ama şunu anladım daha önce oyun oynadığım da telefon isinmiyordu ama şimdi ısındığını fark ettim. Beta dan stabil e geçince...
    Bence stabil mi beta mi derseniz stabilde kalın.

• Stabil rom da aldığım şarj suresi. Betadaki değer bi kaç mesaj üstte..

OnePlus 5T [ANA KONU]
    OnePlus 5T [ANA KONU]

• Arkadaşlar şarj kablom bozuldu. Hızlı şarj olan telefonların kablolarını kullanıyorum ama benim telefonu hızlı şarj etmiyor. Dash şarj olayı çok farklı. Dash şarjı destekleyen kablo nereden bulabilirim link atarsanız sevinirim.

• Oxygen updater programından yeni bir stabil güncelleme geldi. Yaptım. Görüşmeyi kapattıktan sonra bildirimde kalan 2 saniye olayını düzeltmişler. Başka bir şey yok gibi. Güvenlik güncellemesi 02.2020 olmuş.

• xxSpecter kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada ve n11 de iki ilan var. İkisinin de yorumlarında 5t de hızlı şarj destekliyor diye yazmışlar. Biri 75 diğeri 67 lira.

https://m.n11.com/telefon-ve-aksesuarlari/cep-telefonu-aksesuarlari/sarj-cihazi

https://www.hepsiburada.com/oneplus-dash-usb-c-type-c-usb-sarj-data-kablosu-1-metre-p-HBV000009M1FD

• quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

Oneplus diagnostic uygulamasını indir netten. Bataryanın pil sağlığına bak. Büyük ihtimalle yüzde 80 civarına düşmüştür. Benim de ekran sürem düştü yeni batarya siparişi verdim.
    Merhaba. Yeni bataryayı nereden aldınız, benim telefonumun batarya sağlığı yüzde 81 seviyesinde. Bataryayı yenilemek istiyorum bende.
  • G.USTA kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/batarya/oneplus-5t-blp637-batarya-ve-tamir-seti-P415394603

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Çakma bataryasl kullanacap 6 saat ekran süresi alacağına, orjinalinde kalsın 5 saat kullan hocam. Pil işi sakata getirmesin aman.

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.