Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

OnePlus 5, yüz tanıma kilidi özelliğine kavuşuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> OnePlus 5, yüz tanıma kilidi özelliğine kavuşuyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    676 Mesaj

OnePlus 5T ile birlikte duyurulan Face Unlock teknolojisi, kardeş model OnePlus 5'e geliyor. Şimdilik yüz tanıma özelliği bulunan tek OnePlus modeli OnePlus 5T olsa da bu durum yakın bir zamanda değişecek.

OnePlus'ın kurucularından olan Carl Pei; Twitter'da yapmış olduğu bir paylaşımda, "Yoğun istek üzerine Face Unlock teknolojimizi OnePlus 5 modeli için de aktif edeceğiz." ifadelerine yer verdi. Yeni özelliğin ne zaman etkinleştirileceği henüz belli değil lakin yeni bir yazılım güncellemesiyle birlikte Çinli firmanın bu özelliği yakın zamanda kullanıcıların hizmetine sunması bekleniyor. 

Firma, dün itibariyle OnePlus 5 için Android 8.0 Oreo sürümüyle beraber Oxygen OS 5.0 arayüzünün dağıtımına başladı ancak Face Unlock özelliği bu güncellemeyle birlikte kullanıma sunulmadı. Şirket, yakın zamanda yeni bir güncelleme yayınlayarak bu özelliği aktif edecek lakin kesin bir tarih bilinmemekte. 

|
    |

• Yarbay
    2791 Mesaj
    Android 4.0 dan beri stok olarak var zaten bu özellik, önce kaldırıp sonra tekrar ekleyip yenilik yaptık diyorlar
    |
    |
  • Yarbay
    10970 Mesaj
    Daha önce bilgi sızdırdığı ortaya çıkmıştı. Şimdi yüz tanıma sayesinde yüzünüzün resmini de sızdıracak hayırlısıyla...
  • Yarbay
    2937 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Daha önce bilgi sızdırdığı ortaya çıkmıştı. Şimdi yüz tanıma sayesinde yüzünüzün resmini de sızdıracak hayırlısıyla...

Diğer tüm markalar hiçbir bilgi almıyor zaten elhamdülillah...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ben xiaomi tlf kullanıyorum memnunum.özel programları parmak izi ve şifreyle koruyorum diğerleri yüz tanımayla kullanıyorum parmak izi de kulllanıyor hangisi denk gelirse.
    |
    |
  • Binbaşı
    1298 Mesaj

Sanki diğer firmalar yapmıyormuş gibi konuşulması bu olayın sıktı biraz&#128530;

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    OverClocK1ng kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yaw yapıyorlardır tabi de ben OnePlus ı çok başarılı ve belli bir seviyesi olan bir firma olarak görüyordum.
    Yakışmadı yani..
    |
    |
  • Çavuş
    60 Mesaj
    Bencede artık tüm çihazlar da olması gereken bir özellik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Masal
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.