Şimdi Ara

OnePlus 5, yüz tanıma kilidi özelliğine kavuşuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    OnePlus 5T ile birlikte duyurulan Face Unlock teknolojisi, kardeş model OnePlus 5'e geliyor. Şimdilik yüz tanıma özelliği bulunan tek OnePlus modeli OnePlus 5T olsa da bu durum yakın bir zamanda değişecek.

OnePlus'ın kurucularından olan Carl Pei; Twitter'da yapmış olduğu bir paylaşımda, "Yoğun istek üzerine Face Unlock teknolojimizi OnePlus 5 modeli için de aktif edeceğiz." ifadelerine yer verdi. Yeni özelliğin ne zaman etkinleştirileceği henüz belli değil lakin yeni bir yazılım güncellemesiyle birlikte Çinli firmanın bu özelliği yakın zamanda kullanıcıların hizmetine sunması bekleniyor. 

Firma, dün itibariyle OnePlus 5 için Android 8.0 Oreo sürümüyle beraber Oxygen OS 5.0 arayüzünün dağıtımına başladı ancak Face Unlock özelliği bu güncellemeyle birlikte kullanıma sunulmadı. Şirket, yakın zamanda yeni bir güncelleme yayınlayarak bu özelliği aktif edecek lakin kesin bir tarih bilinmemekte. 

• Android 4.0 dan beri stok olarak var zaten bu özellik, önce kaldırıp sonra tekrar ekleyip yenilik yaptık diyorlar

• Daha önce bilgi sızdırdığı ortaya çıkmıştı. Şimdi yüz tanıma sayesinde yüzünüzün resmini de sızdıracak hayırlısıyla...

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Daha önce bilgi sızdırdığı ortaya çıkmıştı. Şimdi yüz tanıma sayesinde yüzünüzün resmini de sızdıracak hayırlısıyla...

Diğer tüm markalar hiçbir bilgi almıyor zaten elhamdülillah...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben xiaomi tlf kullanıyorum memnunum.özel programları parmak izi ve şifreyle koruyorum diğerleri yüz tanımayla kullanıyorum parmak izi de kulllanıyor hangisi denk gelirse.

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Sanki diğer firmalar yapmıyormuş gibi konuşulması bu olayın sıktı biraz😒

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaw yapıyorlardır tabi de ben OnePlus ı çok başarılı ve belli bir seviyesi olan bir firma olarak görüyordum.
    Yakışmadı yani..
  • Bencede artık tüm çihazlar da olması gereken bir özellik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.