Şimdi Ara

OnePlus 5 performans testinde Galaxy S8 ve Xperia XZ Premium'u geçti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hala real racing, modern combat, whattsapp, instagram, youtube var. Neyin puanı bu.

• Haha. Senelerdir android kullanmasam her sene performansı artan telefonlara bakıpta "ne iyi grafikli oyunlar var, pcye yetişmiş android" diye düşüneceğim. Gerçekten anlamıyorum ne gerek var bu kadar performans artışına, her sene telefon değiştirmeye ? Şuan snapdragon 800'lü bir telefonun açamayıpta, 835linin açabildiği bir uygulama varmı acaba? hayır yok. Senelerdir "performans arttı,pil tüketimi ..% azaldı" haberleri ama hala aynı batarya süreleri, 1günü zor çıkaran telefonlar.

• Valla SD808 li V10 dan S8 e geçtim geçenlerde ( Normalde yapmayacağım bir şey ama telefon birden arızalanınca, uygun fiyata da bulunca aldık artık. ) cidden pil performansında artış var diyebiliriz.

Gerçi V10'da da pil sorun değildi. Saat 1 e kadar pil %20 lere geliyordu ama hemen pil değiştirip bir 8 saatlik daha kapasite sağlıyordum. S8 de tek şarj yetiyor hatta muhtemelen biraz az kullansam 2 günü çıkarır.

Sorun insanların fazlası oldukça fazlasını tüketmesi. Ben aynı kullanımımı koruduğum için şu an baya memnunum o konuda.

• Asya dillerinin hemen hepsinde 4 rakamı ile ölüm benzer kelimelerdir.

Bizdeki akar su olan "Çay" ile bitki olan "Çay" gibi düşünebilirsin.

O yüzden asansörlere 4 rakamlı katlar bile konulmaz. Yani 1-2-3-5 ya da 12-13-15 diye gider katlar.

• Aman ne geçmiş ne geçmiş...

• ne olduğu belirsiz! dandik! telefonu bencede alma, ne olduğu belli! kaliteli! S8 veya XZ P'ye 2 katı para ver. En akılıcısı bu olur.

• Sony'nin kalitesi, o 2 markayı toplar,çarpar, böler, birbirinin içinden çıkarır.

• en vurucu tarafı bu donanıma ek 4000 mah pil olması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • one modelinden bu yana oneplus kullanıyorum. one modelini hala annem kullanıyor android 7.1.2 üzerinde çalışıyor alet. aynı dönem çıkmış lg samsung ve sony lerin versiyonunu bi kontrol et ;)

• bu senin sorunun ama benim değil :) oneplus one, x, 3t kullanıcısı olarak

• keşke resmi olacak Türkiye'ye gelseler. Yoksa kedinin ciğere baktığı gibi anca haberini okuyoruz
  • WarSaw kullanıcısına yanıt
    Teknolojiyi "sadece Türkiye de olanlar " diye mı gruplandıracağız ? Yada sadece "Türkiye ye gelenler " diye mi habercilik yapacağız ?

Evrensel bir terim ve evrensel cihazlar bunlar. Ben mesela letv LeEco kullanıyorum bataryası için. Kardeşim de mi5s var. Oneplus 3t kullandım yakın zamanda. Bunların dışarıda satılıyor olması alamayacağımız yada haberini yapamayacağımız anlamına mı geliyor ?

O zaman Türkiye dışında olan her şeyi göstermeyelim. Haber etmeyelim. Bi haber kalalım.

Bana mantıklı gelmiyor bu tarz durumlar. Bern de yapılan internet i de bilmek isterim , Amerika da yapılan teleskobu da. Teknolojik gelişmeler güzeldir. Her alanda olanları bilinip fikir sahibi olunması gereken şeylerdir. (şahsi fikrim tabi. Değişir kişiden kişiye. İşim bu olduğu için böyledir belki de. )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında burada kullanıcı şunu düşünmeli aynı deneyim ve performansı yarı fiyatına sahip olmayı ne kadar istiyorum yada 2 kat pahalı olsun herkesin elinde olan bilindik bir marka mı olsun ama bu ciddi bir yanılgıdır one plus modellerinin Türkiye pazarında resmi satışı olsa belki çok farklı senaryolar görebilirdik ki kendi ülkelerinde satış rekorları zaten kırıyorlar. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz ama One plus yine iyi iş çıkarmışa benziyor hep birlikte bekleyip görelim...

• Samsung S8 ile telefon tarihinde çığır açtı, ana panelde tuş olmayacak, kullanın sizde böyle düşüneceksiniz.

• Cengiz55 C kullanıcısına yanıt
    Önceden olan birçok telefon var, nasıl çığır açtı? Mesela sony i 500 yıl geriden takip ediyor bu konuda Haa samsung kendi ürün gamında çığır açmış olabilir, doğrudur
  • Samsung arka plandaki programlarida bu islemci testini etkiliyor olabilir.
    Ornek diyelim:
    Samsung s8+ da arka planda 8 program calisiyor
    One plusta arka planda 4 program calisiyor
    Bu farklar testi etkilemez mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mi6 düşünüyordum bu pil olayı doğru çıkarsa one plusa yönelicem hem mi6 pil büyüttüğü halde pcmarkta 6 saat çıkmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman allahım 20 puan fark atmış olay yaratacak bir şey bu :D Sony al geç 3 sene de arkana bakmazsın bakmayın şöyle telefonlara

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.