Şimdi Ara

Oneplus 5 mi almaliyim yoksa 5t mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar oneplus 5 ya da 5t dusunuyorum malum sitede fiyat 2000 e kadar dusmus durumda 5t nin gelicek mi gelmicek mi belirsiz fiyat olarakta nasil bi fiyattan satilacak bilmiyorum sizce beklemelimiyim 5t yi yoksa 5 alip devam mi etmeliyim 2-3 bin tl arasi butcem var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5t'nin tasarımını çok beğendim. Ben olsam onu beklerdim. Sırf çerçevesiz diye 3bin lirayı da geçmez herhalde.

• Bu arada Konu acmak daha mantikli geldi cunku yeni almayi dusunen kisiler icinde bir baslik acilmis olur 5t hakkinda elle tutulur bi baslik yok henuz forumda

• Exfat E kullanıcısına yanıt
    Bende tasarimina vuruldum acikcasi en sevdigim tasarim sekli ama cercevesiz degil 5t bu sekilde telefonlari nexus serisi yillar once cikariyordu on panelde tus olmadan lakin iphone x ve samsung s8 den sonra sanki yeni birseymis gibi tanitilmaya baslandi. Benim cercevesiz dicegim telefonun on tarafinda hicbir ekran cercevesi olmamasi lazim s8 in ust ve alt kisminin yan taraflar gibi olmasi lazim kisacasi

• Bende 5t yı beklıyorum. Acıkcası oneplus 5 de guzel ama gorunusu cok sıradan gelıyor sımdıden gorunusu sıkıcı gelıyorsa bunu 2 sene nasıl kullanıcaz dıye bakıyorum. o yuzden 5t yı beklıyorum ben muhtemelen aralık ortasında gelır herhalde dıye dusunuyorum.
  • Bence acele etmeyip 5T al.

• Acele Etmeyin Bencede
  • Kesinlikle 5t alıcam da hiçbir haber yok memlekette ne zaman geleceğine dair yurtdışından şahıslar getiriyor ama şahıslardan almak istemiyorum.
  • o şahıslara 3-5 kuruş fazla ödemekten çekiniyorsunuz ama gidip Delta gibi berbat ve dandik şirketleri zengin etmeyi göze alıyorsunuz. anlamak mümkün değil gerçekten, bence ilk fırsatta sıfır yurtdışı cihaz alıp pasaport kaydı yaptırın. güle güle kullanın, paranız da cebinizde kalsın.
  • One plus 5 te jelly scrolling effect var. Aynı durum 5t de devam etmiyorsa kesin ona yönelinmeli. Devam ediyorsa isterse 10gb Ram koysun, alınmaz.

• jelly scrolling effect , one plus 5T de yok. Yalnız nerde satılıyor?
  • bende senın gıbı arda kaldım hocam hatta 5 sipariş edip sonra iptal bile etim. şimdi 5t beklıyorum. muhtemelen yurt dışı alıcam dolar bi yerinde dursa dahada rahat alıcaz ama şu an biraz zorluyor. ayrıca şimdi aliexpreste de 570 dolar civarı sipariş ediliyor. bu şekilde gelmeside biraz uzun surecek. o yuzden ben yurt dışı getiren bi fırsatcıdan 2600 civarına kadar alınabilir yada dediğim gibi aliden bir müddet sonra rahatlıkla sipariş edilebilir o zaman 2300- 2400 civarına kadar mal olabılır.
  • Oneplus 5t için soruyorum, Çin yada Avrupa cihazları arasında herhangi bir uyum farkı var mı? Bir arkadaşım ay sonu Çine gidecek, imkanım olursa oradan aldırmak istiyorum da.

• bu konuyu bende biraz araştırdım, şu ana kadar internette incelenen tüm cihazlar A5010 kodu taşıyor.
    bu hem Avrupa'da hemde Asya ve ABD incelemeleri için geçerli. OnePlus bu kez tek bir global model çıkarmış olabilir, tabii kesin değil.
    lakin eğer durum böyle ise Çin'den almak daha mantıklı olur, oldukça daha ucuza gelir.
  • Aynı ikilemdeydim. Donanımın aynı olması ve sanal olmayan navigasyon tuşları nedeniyle 5 modelini denemek istedim. Jelly çekincem vardı, cihazı wifiye bağlamadım ve sim kart takmadım bu sebeple denemek için. Açıkçası çok rahatsız edici değil fakat içime sinmedi. Cayma hakkımı kullanmak istediğimde sanki ekranda arıza varmışta iade etmek istemişim gibi yorumladı hb ve servis raporu istiyor. Şu an onunla uğraşıyorum maalesef. Keşke azıcık daha sabretseydim
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    Ürün Global.
    Çin versiyonun içinde kurulu olan ROM, Çin'de Google ve servisleri yasak olduğu için HydrogenOS.
    Cihaza OxygenOS kurup devam edebilirsiniz sıkıntısız.
  • peki Çin'de satın alırken OxygenOS'li versiyon satın almak mümkün mü?
    yoksa Çin'de yerinde sadece HydrogenOS'li versiyonlar mı satılıyor mağazalarda?
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    Türkiye'ye Çin'den gelenlere bile kutuyu açıp HydrogenOS atıyorlar isteğinize göre, ya da size nasıl atılacağını gösteriyorlar.
    Çin'de Oxygen satılacağını sanmıyorum.
    Aliexpress'den falan almayı düşünüyorsanız zaten kutu açık gönderiyorlar. Belki Oxygen flashlayıp gönderirler. sormanızda fayda var :)
  • 5t hepsiburadaya gelmiş ama fiyat şu an çok yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: herze

5t hepsiburadaya gelmiş ama fiyat şu an çok yüksek.

128 gelmemiş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.