Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle bir şey demiyor da , bekleterek müşterinin pes etmesini ve siparişi iptal etmesini bekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gittigidiyor ceport sekiz gb lıgı getirmiş chip para ile iki altıyüze geliyor

• balekoglu kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadan tek parça olarak gelir ama açıkçası bankanın yaptığı taksite ne olur hiçbir fikrim yok, bankanın müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizci07

quote:

Orijinalden alıntı: İts My Life

quote:

Orijinalden alıntı: denizci07

Ben 19 akşamı verdim bana da hala ulaşmadı

Hocam sizde durum ney, hareket var mı?

3 gündür satış ekranında "En geç 27 Eylül Çarşamba günü kargoda" yazıyordu, biraz önce

En geç 28 Eylül Perşembe günü kargoda" yazmaya başladı. Hepsiburada.com'da hiç bu kadar ciddiyetsiz bir satış görmemiştim. 12 yıldır alışveriş yaparım bu siteden yazık müşteriye doymuşlar anlaşılan kaç tane mesaj attım umurlarında bile değil hatta müşteri hizmetleri temsilcisi 30 gün tedarik süreci var ama isterseniz siparişi iptal edebilirsiniz dedi pişkin pişkin.

Bu arada geçen hafta yani benim sipariş verdiğim gün de En geç 22 Eylül Cuma günü kargoda" yazıyordı

Maalesef Hepsiburada işin suyunun çıkardı. Birkaç ay önce halı alayım dedim 20 günde kargoya veremediler. Üç günde bir kargolama tarihini yenileyip durdular. Ben de aradım hala niye kargoya vermiyorsunuz diye. Kadın aynen sizde olduğu gibi isterseniz iptal edelim dedi. Aşırı derecede vurdum duymazlık var.

• hepsiburada'dan 22 eylül cuma sipariş verenlerdenim. 26 eylül salı (bugün) yola çıkacak yazıyordu.
    Dediğiniz gibiyse, ben de hiç umutlanmayayım.

Aslında 300 fark olmasa iptal ettirip gg. cepport'tan 128 lik almak en uygunu.

Hep bunlar vestel venüs almak istemediğimiz için oluyor
  • Vay arkadaş şansa bak

Oneplus sitesinden 30 Eylüle kadar op5 alanlara bullets v2 kulaklık hediye edilecek. Alacak olanlar elini çabuk tutsun. Bu arada bize bir kulaklığı çok gören oneplus firmasına buradan en sert şekilde saydırıp sektiriyorum.

• Cepport firmasından almanızı tavsiye etmem. Bir ay önce bana kullanılmış telefon göndermişlerdi iade ettim.

• inan ki tam iptal edip, alsam diyordum. uyarın için sağol.
  • An itibari ile hepaiburada one olus satışını durdurdu, diğer mağazalar üzerinden satıyor şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Beyler Hepsiburada da spigen kılıflarda%40 indirim var. Mesela MAS207 arkadaşımızın aldığı rugget armor kılıf 35 liraya düşmüş. Ben aynı ürünü AliExpress den 1.93 dolara aldım o ayrı mesele:)

Kardeş ben AliExpress de çok aradım sen nerde buldun aynı kılıfı

Nasıl duruyor bu kılıf baya kaba falan duruyor mu. Cebe falan sigiyormu.

• Arkadaşlar ekranı ikiye bölüp çift uygulamayı sıkça kullanıyorum ama Google da olunca iki tane yapmak istediğim şey yapamıyorum, nasıl olacağını bilen var mı? Mesela üstte YouTube altta chrome da bir sekme oluyor ben alt üst chrome da iki sekme oldun istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oneplus 5 ile mi6 arasında kaldım Kamera acısından oneplus daha iyi gorunuyor 60fps video çekebiliyor.Sizlere Sormak istediğim kılıfla kullanılacağı için cepte tasınması nasıl? İlk defa 5.5 inç telefon kullanıcağım daha onceleri flip kapak 5 inç telefon kullandım.Oneplus da flip kapak kullanımı kaba mı olur?
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Cepten kastiniz on cep se sigiyor yanlız kılıfla baya bir büyüyor kilifsiz kullanıp birden kılıfa geçince alışması zor oluyormuş :)

• Pil performansı ile ilgili az önce şöyle bir video gördüm. Baya baya ezdi iphone ları

https://youtu.be/IbSjUq_kvSM
  • quote:

An itibari ile hepaiburada one olus satışını durdurdu, diğer mağazalar üzerinden satıyor şuan

o zaman bizim verdiğimiz siparişler ne olacak acaba?

tam da zamanıydı yani. iptal edip geri ödeme yapmazlar umarım, 2700 e de 64 lük alınmaz yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinarbey

quote:

An itibari ile hepaiburada one olus satışını durdurdu, diğer mağazalar üzerinden satıyor şuan

o zaman bizim verdiğimiz siparişler ne olacak acaba?

tam da zamanıydı yani. iptal edip geri ödeme yapmazlar umarım, 2700 e de 64 lük alınmaz yani...

Hepsiburadaya sordum tedarik surecini, henüz yanıt gelmedi, gelişme olursa haber veririm. Tahminimce bu geçici bir durum, ithalatçı firmada stok bitmiş olabilir, umarım kısa zamanda cihazları teslim alırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: rideordie

Ana ekrandayken boş alana basılı tut alt tarafta açılan sekmelerde duvar kağıtlarını seç.

Çok teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan52k

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/oneplus-5-silikon-kilif-niss-tam-koruma-306189512?urvid=85152117
    gayet güzel kılıflar gelmiş satıcıda çeşitleri var 22.90 tl

Aynısı AliExpress de 10 lira.

Oneplus5 Durumda Toraise Lüks Deri Damarlar için Yumuşak TPU Geri OnePlus 5 Için kapak Durumda Funda Moblie Telefonu Çantası Coque Anti-vurmak

http://s.aliexpress.com/Un6JfE77

(from AliExpress Android)

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    3.99$ düz hesap 13.5₺ yapar, şahsen 10₺ daha verip burdan almayı tercih ederim, biri neredeyse 30 günde diğeri 3 günde geliyor.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.