Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
7.270
Cevap
124
Favori
392.958
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> OnePlus >> ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ
Giriş
    555 Mesaj

Bende 5T var. Açıkçası tasarımı hâlâ güncel bence. Batarya bulsam 2 sene daha götürür donanım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ICromwelleI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Götürür ama emekli edersin 2 yıl sonra o zamana belki kaç güncelleme gelicek ve batarya sıkıntısı olduğu için gidermi bilinmez yaşam destek ünitesine bağlı gibi şarj cihazı ile gezebilirsin.

Zaten firmalar bu yüzden gömülü batarya yapıyor az çok hem batarya üretilmiyor yada gömülü olduğu için batarya alsan bile ilk günkü gibi olmuyor....

|
    |
    fox_doctor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yeni batarya aldım 1300 mah çıktı. 2 saat ekran süresi her 8 saatte sarj ediyorum Almanya dan bir tanıdık gelirken batarya getirecek eğer iyi çıkarsa 1 2 yıl daha götürür beni kamera hariç telefon dan memnunum.

|
    |
    |
    |

Oneplus telefonları oldum olası çok sevmişimdir. Xiaomi mi8se telefonum var. Bu telefonla takas yapmak mantıklı olur mu? Yoksa saçma bir iş mi olur?

Bir de bu batarya mevzusu cok mu sorunlu, n11 vs baktım 2018 üretim olması performansi cok etkiler mi

Not : hiç oyun oynamam

Orjinal romdaki arkadaşların dikkatini çekerim :)

Orjinal değil onlar gerçek değerini yansıtmıyor kısaca. Batarya süresi daha berbat olur.
    |
    |
    m4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Söylediğin model ile kıyaslama yapmam doğru olmaz ama one plus tan hertürlü memnun kalacağını garanti ederim. Ben bugüne kadar kullandığım en iyi telefon markası olduğunu düşünüyorum.i phone da kullanmış biri olarak söylüyorum bunu. Bir sonraki telefon modelim de kesinlikle one plus ın bir modeli olacak. Bataryaya gelirsek telefonu çok yormazsan batarya ile ilgili bir sorunu yok telefonun,sadece Türkiye'de resmi satışı olmadığı için parça bulmak daha doğrusu orjinal parça bulmak zor oluyor. Ben 2,5 yıldır one plus 5 kullanıyorum herhangi bir en ufak sorun yaşamadım. Ara da oyun oynamışlığım var ama aşırı derecede oyun oynamadığım için batarya konusunda henüz bir sorun olmadı. yani şarjı gün aşırı gidiyor çok rahat hâlâ.

|
    |
    m4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hangi rom hocam ve bug vs durumu nasıl
    |
    |
    CheckVizoR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cryptosy

hangi rom hocam ve bug vs durumu nasıl
    https://forum.xda-developers.com/oneplus-5/development/rom-theone5os-v5-0-5-0-4-v8-0-ob8-t3776574
    Bu rom hocam. 2 haftayı geçti kullanma sürem. Herhangi bir olumsuzluk yaşamadım hocam. Denemek isteyene tavsiye ederim. Şaşkınım şahsen. Daha önce de kullandım. Bu kadar ekran süresi almamıştım.

|
    |
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.