Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba klonlu öne plus 5 alicam sıkıntı yaratır mı, güncelleme veya hard resette IMEI gider mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,one plus 5 için orjinal yada orjinale yakın ekran koruyucu nereden bulabilirim? Orjinali gibi ince yapıda olması önemli benim için piyasadaki dandik kalın camları istemiyorum arkadaşlar. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• One plus 5 GPS navigasyon sorunu yaşıyorum telefonu sıfırlayıp tekrar denesem sonuç alır mıyım ? Yardımcı olursanız sevinirim
    ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 9.0.11 güncellemesini öneririm telefon gözle görülür şekilde hızlandı. Arkadaşlar telefonla konuşurken ses yankılanması sorunu yaşayan var mı? Karşı taraf kendi sesini duyuyor. İnternette araştırdığım kadarıyla oneplus telefon kullanan birkaç kişide bu problemi yaşamış
  • uaksk U kullanıcısına yanıt
    Mi note 3 kullanan 2 arkadaşta aynı şikayet vardı. sorunu hiçbir şekilde çözemediler.
    Bu arada güncellemeden sonra mı oldu önceden de var mıydı sizde?

• Güncellemeden önce de vardı

• uaksk U kullanıcısına yanıt
    bende de var ya tamir için anlayan birine goturecektim. bir turlu zaman bulamadım. uzun sureli konusacağım zaman kulaklık kullanıyorum mecbur. tavsiyelere açığım.
  • Güncellemeden sonra çağrıların geç kapanması sorunu çözüldü mü? sistem stabil mi? Güncelleyelim mi yoksa 9.0.10 ile devam mı edelim ne dersiniz?

• Güncelleme gayet stabil telefonun geç kapanma sorunu çözülmüş. Ses yankılanma olayı bana yazılımsal gibi geldi volte aktif ettikten sonra oldu ama tam emin değilim

• Arkadaşlar
    Orijinal ve yeni tarihli batarya bulabilen var mı ?
    Piyasada adam gibi batarya yok. Anlaşılan altı ay sonra atacaz telefonları.

• Android 10 sürümünü deneyen var mı ?
    Bu haberde yüklenebilir linkler verilmiş. Sanırım firma tarafından legal güncelleme de çok yakın.

https://www.androidsage.com/2020/03/24/android-10-for-oneplus-5-and-5t-downloads/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lektonstar -- 25 Mart 2020; 20:1:24 >
  • lektonstar kullanıcısına yanıt
    Legal değil mi bu?

Ben buldum ama yeni tarihli hiç yok neredeyse bir tane var oda orjinal değil 5300 mah bir batarya lion olandan. Ama onu kullanana kişiler orjinal bataryaya nazaran daha çabuk bitiyor dediler kısacası oda yemedi.

Elimde para olsa satıp 7 pro falan yada Mi 10 falan kaymak istiyorum açıkcası.
    Bu linkdekini indiriyim dedim ama belli bir süreden sonra inmiyor sanırım sıkıntı var.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Satıcılar da bir garip. Adama soruyorum tarihi ne diye . İlk başta 2019 diyenler oluyor. Sonra diyorum ki, paketine değilde lütfen bataryanın üzerindeki tarihi söyleyin. O zaman, 2018 tarihliymiş diyorlar. Altı yedi aydır batarya arıyorum. Sabah bir satıcıya mesaj attım. Direk 2019 dedi. Yüzde yüz orijinal batarya. Sonra dedim bataryanın üzerindeki tarihe bakın. Adamdan saatlerdir ses yok. Oneplus neden bu kadar kısa zamanda yedek parça üretimini bitirdi anlamadım. Bize zorla iki üç yılda bir telefon aldırmak istiyorlar.

• kemalex1907 kullanıcısına yanıt
    Legal olabilir. Firma tarafından dağıtımı yapılmadığı için öyle dedim.

Bence oneplus batarya satamadı uzun süre. O yüzden yeni batarya yapmadı. 5 lerin ve 5t lerin bataryaları daha yeni yeni bitiyor.

• evet arkadaşlar batarya bulan duayı kapar. oyun oynamasam bir günü çıkarıyor batarya ama bulabilirsek telefon bu donanımıyla daha 2 sene kullanılır

• inferior İ kullanıcısına yanıt
    2 sene biraz fazla gibi götürür ama çok fazla değeri düşmeden elden çıkarmak lazım bana göre.
  • 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.