Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inferior Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kartal6767

Böyle duruyor update yerine girince
    Çok ilginç gerçekten. Kaldırıp baştan kurmayı denediniz mi. Hiç böyle problem ile karşılaşmadım.
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

Settings ayarları da böyle nyse 9.0.0 olarak kullanrim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal6767 K kullanıcısına yanıt
    O zaman aşağıdaki linkten 9.0.1 güncellemesini indirip yükleyebilirsiniz.

https://otafsg1.h2os.com/patch/amazone2/GLO/OnePlus5Oxygen/OnePlus5Oxygen_23.J.43_GLO_043_1812290030/OnePlus5Oxygen_23_OTA_043_all_1812290030_0d3042.zip
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim saol

• Hocam playstore dan dediğiniz uygulamayı indirdim. Bende de sürüm 9.0.0 çıkıyor nedense.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar OxygenUpdater uygulamasından 9.0.0 çıkıyor evet son sürüm olan 9.0.1 güncellemek isteyenler bu linki indirip yüklesin.

https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://otafsg1.h2os.com/patch/amazone2/GLO/OnePlus5Oxygen/OnePlus5Oxygen_23.J.43_GLO_043_1812290030/OnePlus5Oxygen_23_OTA_043_all_1812290030_0d3042.zip

• İndirdikten sonra açmıyor ki zip dosyasini

• Kartal6767 K kullanıcısına yanıt
    zip dosyasını açmayacaksınız, telefonun hafızasının ana klasörüne atıp güncelleme kısmından yerel güncellemeyi seçeceksiniz.
  • Netflix üyeliği alacağım da oneplus 5 hd özelliği geldi mi?

• Ben de VPN üzerinden Kanada'yı seçip güncellemeyi aldım. OTA görününce VPN'i kapattım TR olarak indirdim ve kurdum. Yerel .zip dosyası yerine OTA olarak resmi güncellemeyi yapın arkadaşlar.

• Barlas kullanıcısına yanıt
    Biz bunu kuralı 1 hafta oldu zaten yine güncelleme gelmisti 9.0.1 onu kurduk

• Android 9 baya iyi arkadaşlar pil ömrü vs kullanım arayüzü, herhangi bir sorunla karşılaşmadım henüz.tereddüt eden varsa beklemeden güncelleyebilir

• Arkadaşlar ben Android 9 yükledim. İlk defa da root denemek istedim. Her şey magiske kadar yolunda gitti. Son sürüm twrp tamam, yüklendi ama magisk zip dosyasını görmüyor. Bazı yerlerde twrp son sürümün oos9 u desteklemediğini yazıyorlar ve img ile root yapmışlar vs. Oneplus 6 için yapmışlar bunu. Oradaki oos9 için olan twrp yüklersem olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

zip dosyasını açmayacaksınız, telefonun hafızasının ana klasörüne atıp güncelleme kısmından yerel güncellemeyi seçeceksiniz.
    Hocam dediğin şeyi nasıl yapacağız ? Ben vpn üzerinden 9.0.0guncellemisini yaptım ama 9.0.1 güncellemesini yapamıyorum. O linkteki eki indirdim ama yapamadım. Dosyayı zip olarak nereye atmam gerekiyor ?

• Wipe yaptınızmı peki çünkü hafif hafif kasmalar var gibi duruyor açıkcası Pil performansı 8 kadar diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal6767

Biz bunu kuralı 1 hafta oldu zaten yine güncelleme gelmisti 9.0.1 onu kurduk
    9.0.1'deki iyileştirme nedir peki?
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Hayır wipe yapmadım direk güncelledim sadece ama bende gayet seri çalışıyor sistem,pil süresinde artış varmı tam anlayamadım ama öncekinden kötü değil en azından.

• Hızlı şarj sorunu olan var mı peki ? Benim tel hızlı şarj olmuyor. Güncelleme ile düzelir dedim ama düzelmedi. Tam şarj 2-2,5 saatte oluyor

• XaosGeneto kullanıcısına yanıt

İndirdiğini kes bu resimdeki alana disari yapıştır sonra güncelleme yerine gel yerel ayarlardan yerel yükseltme yerine tıkla ordan kur

• Arkadaşlar bootloader kilidi açtıktan sonra telefon sıfırlanıyor ya, silinen resimleri falan geri getirmenin yolu var mı kesin bildiğiniz?

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.