Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde Huawei var sadece iPhone Yok maalesef olmadı bulabilirsem öyle denicem sanırım huweide olmuyordu herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Bilemiyorum hocam, işlemleri en baştan yaparak denediniz mi? Ve Oxygen sürümünüz nedir?
    Kullandığınız sim kartı daha önceden volte destekli bir telefona taktınız mı acaba?
  • santhora kullanıcısına yanıt
    Huawei taktım onda denedim volte servisinden sadece faturalı kullanıcılar yararlanabilir diyor. Komedi resmen.
  • Arkadaşlar telefonumda bazen bazı uygulamalar crash veriyor (face gmail one plus başlatıcı pubg vb) ne zaman telefonu yeniden baslatsam düzeliyor ama aradan 1-2gün veya bir zaman aralığı geçse tekrar aynı sorunla karşılaşıyorum çözümünü bilen yardımcı olabilir mi sürüm 5.1.7

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Edit iki defa paylaşılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 27 Aralık 2018; 14:34:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Denedikten sonra sonucu paylaşırsınız hocam.

• santhora kullanıcısına yanıt
    Yok hocam takmadım hiç

• volte olayını çözdüm başka bir telefon üzerinden sadece bu şekil çözülüyor pie güncellmesi yapamayan arkadaşlar telefon rootlu oldugu için güncelleme recowery yükleme olmuyor xda degiştirmiş zip dosyasını yüklemeniz gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06 girdap 66

volte olayını çözdüm başka bir telefon üzerinden sadece bu şekil çözülüyor pie güncellmesi yapamayan arkadaşlar telefon rootlu oldugu için güncelleme recowery yükleme olmuyor xda degiştirmiş zip dosyasını yüklemeniz gerekiyor
    Nasıl cözdunuz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Nasıl cözdunuz hocam?

Alıntıları Göster
    volteyi destekleyen bir telefona hattı takarak yaptım müşteri hizmetleri volte aktif yaptı bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06 girdap 66

volteyi destekleyen bir telefona hattı takarak yaptım müşteri hizmetleri volte aktif yaptı bu kadar

Alıntıları Göster
    Faturalı olarak mı kullanıyorsunuz? Bende denedim ama olmadı. Başka Bir telefona takarak.

• Pie güncellemesi alan var mı? Resmi dağıtım başlamış görünüyor.

• Marufy304 M kullanıcısına yanıt
    bende bu yontem ıle volteyi actım ama telefon artık 444 nu nuramaları aramaları yapmıyor volte devre dısı bıraktıgımda arama yapıyor onun dısına bir problem yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sweet81 -- 28 Aralık 2018; 12:55:39 >
  • Barlas kullanıcısına yanıt
    Vpn ile Almanya seçip hemen yükleyebilinler var.

• İki gündür kullanıyorum. Kasmalar takılmalar var. Biraz beklemenizi tavsiye ederim
  • Pil süresi yine aynı gibi Oreo ile neredeyse wipe falan yapmadım ama öyle aman aman kasma Yok.

Bu arada volte olayında ise yapamadım başka bir kaç telefona takıp denedim sadece faturalı bireysel kullanıcılar volte servisinden yararlanabilir diyor. Herkes yaptida Benim sim kartindami sorun var anlamadım arkadaş

• Merhaba oneplus 5 kullanıyorum pie güncellemesi mükemmel olmuş şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı olmadı arayüz mükemmeldi daha da iyi olmuş vurgu renkleri özelleştiriliyor kulağa götürüp direk aramaya cevap verilebiliyor ve daha bir çok özellik eklenmiş ve en önemlisi pili mükemmel olmuş 19 saat beklemeye 7 saat civarında ekran süresi veriyor en az 1 saat ekran süresi arttı

Not telefon 1.5 yıllık pili ilk aldığım günkü duruma gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asil1425 -- 29 Aralık 2018; 11:42:33 >
  • Arkadaşlar OnePlus 5 beta surumden kararliya nasil geçeceğiz acil yardım

• Gelsin artık şu 9 baydı beklemesi

• Geldi zaten

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.