Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inferior Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar antivirus kullaniyormusunuz?kullaniyorsaniz ne onerirsiniz? Ben kaspesky kullaniyorumda galiba backgrounda hep calisiyor uygulama pil acisindan oylese kotu bir etkisi olur dimi?
  • Umuttogargor U kullanıcısına yanıt
    Evet, magisk ile root yapman lazım
  • Orkhan95 O kullanıcısına yanıt
    rootsuz cihazlarda reklam engellemeyi kolay kolay yapamazsınız.
    Reklam engelleme ve arkaplan uygulamaları için magisk root öneririm.
    kameradan ayarlayabilirsin bu ayarı
    hayır kullanmıyorum ben, çokta saçma bence, bilinçli bir kullanıcı olduktan sonra sorun olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: imamalemdar

kameradan ayarlayabilirsin bu ayarı

Hocam peki hangi ayarda cekim daha iyidir? Birde root yapmak istemiyorum cihaza arka plan icin baska bir oneriniz varmi?
  • 2300 Tl One Plus 5 128 gb olanı buldum açıkcası fiyat benim için biraz yüksek gibi duruyor değermi bilmiyorum 1 yıl boyunca satıcı garanti veriyor.? Jelly efect sorunu kafamı karıştırıyor açıkcası.
  • Fiyat bilgisi isteyen arkadaşlar için ben yaklaşık 1,5 ay önce 128gb olanını sirkeci de bir adamdan 2350 ye aldım, kapalı jelatinli kutu olarak.
    Neden uygun derseniz, cihaz çin cihazı olduğu için, Ancak cihazı bilenler, bunun global tek bir cihaz olduğunu ve tek farkın şarj başlığı ve tr rom olduğunu bilirler. Bunu da global romu yükleyerek ve şarj dömüştürücü kulanarak halledebilirsiniz.
    Adamı bugün de aradım aynı şekilde fiyat yine 2350 olur diyor isterseniz kayıt işinide orada hemen yapabiliyor, isteyen arkadaşlar olursa tel numarasını pm atabilirim, boşuna 2800 gibi rakamlar vermeyin bence
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Ben 16*9 geniş ekran kullanıyorum şahsen ancak bu durumda 16mp 'den düşük çekim yapacaktır, bilgin olsun.
    Uygulamalar içinde şunu yapabilirsin, ayarlar->uygulamalr kısmına gelip burdan çalışmasını istemediğin uygulamaları devredışı bırakabilirsin, rootsuz telefonda başka seçeneğin yok, mudahale edemezsin.
  • Hk romdan global roma gecebilmek icin bilgi verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • khan143 kullanıcısına yanıt
    burdan indir global romu, ata hafızaya, recovery den önce wipe yap (storage hariç) sonra bu dosyayı yukle,
    gerçi dosyayı indireceğin yerde de nasıl yükleneceği anlatılıyor.
    http://downloads.oneplus.net/oneplus-5/oneplus_5_oxygenos_4.5.8/
  • quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

Alanlar nereden ve kac paraya aldıklarını yazabilirler mi

HB 2399 6gb/64 modeli

On sipariş mi verdiniz acaba? Ben bir telefon iade ettim kullanılmış ya da iade edilmis bir telefondu inşallah satışa çıkarmamışlardır.

15 inde sipariş verdim 16 sında ulaştı sıfır kurulum yaptım fakat sizin gönderdiğiniz yada başkasının iade ettiğimi bilmiyorum zira sifirlayip koyabilirler herhangi bir sıkıntı yok açılmaması mümkün değil çünkü açıp içine kitapçık ve garanti kağıdı koyuyorlar bu yüzden ayırt etmek zor yani iade telefonları silip yeniden koyup paketleyebilirler

Jely olayını çoğu kişi soruyor

Arkadaşlar jely olayı büyük ihtimal daha sonradan çözülecek bir durum değil az önce bir arkadaşımla buluştuk telefonu aldı inceledi fark ettim mi dedim hayır dedi tekrar baktı yine göremedi ama ben çok rahat görüyorum alıştım dikkatli bakınca görülecek bişey ama bunu asla lg lerdeki hayelet ekranla karıştırmayın zira o ekran kusuruydu

Buradaki durum şu önceden bu jely nasılmış görmek istiyorum diyenler icin bir amoled ekrani (Samsung serilerinin çoğunda var) ters çevirip aşağı yukarı yapın hafif yaylandigini göreceksiniz oyle çok değil dikkatli bakmaniz lazım Hah işte odurum bizde düz ekranda oluyor yani ekranı ters takmışlar ( bilerek bilmiyerek orasi muamma)

Sonuç bütün amoled ekranlarda ekran yönüne göre olan bir durum önceden bakın öyle alın bircogunuz belki de goremiyeceksiniz forumlarda da çok tartışılıyor kimisi benim telimde yok diyor kimisi su seride düzeldi diyor halbuki ne düzelen nede olmama gibi durum yok büyük kitlenin görebildiği bazılarının çok bazılarının az hissettiği bir durum

• arkadaslar battery saver gibi bir uygulama kullaniyormusunuz onerirmisiniz yoksa telefonun kendi battery saveri yeterli olurmu?
  • Şu ana konuyu adam gibi düzenleseniz yada yapacak birine bıraksanız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vforfreedom -- 21 Ağustos 2017; 14:47:28 >
  • Piyasada hicbir yerde kalmamış telefon.

• Mi6 formuna bakıyorum almış başını gitmiş 600 sayfa olmuş biz daha 30 sayfa olamadik op5 formu çok durgun xda ve yabancı yerlerde baya bir kitlesi var demek TR de yeni yeni keza bende yeni tanıştım

Op5 gitti gidiyor ve n11 de de tükendi olay şu mi6 ilk çıktığında 1999 girdi hatta 5m migrasta elime aldım inceledim alabiliyordum ama almadım sonra talep artınca mi6 64 2300 bandına çıktı bazı mi6 alacaklar kasa ekran kalitesi çok daha iyi olan op5 in 2399 fiyatını mi6 nin 2300 fiyatına kıyas yapınca op5 kısa sürede tükendi hb dede tükendi fakat 28 Ağustos da girecek mis stoklara

Bu arada an itibariyle şarjım %12 kalmış 1 gün 16 saat kullanmisim ki 4 saat ekran surem var bu kullanımda dediğim gibi arkadaş baya kurcaladi oyun oynamayan birisi 1.5 gün çok rahat görür hatta 2 bile olur 8 saat şarjı giden nexus5 den sonra ilaç gibi geldi

Bakalım op bize Android 8.0 ne kadar hızlı verecek Nexus dan alışık olduğum hızlı güncelleme alma olayı umarım op dede gerçekleşir.

• quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

Şu ana konuyu adam gibi düzenleseniz yada yapacak birine bıraksanız ?

Geçmiş mesajlara bakabilirsin. Defalarca söyledim konuyu devir almak isteyen raporlasin bu mesajı alsın diye. Kimse uğraşmıyor. Ois olmayınca ben soğudum telefondan başlıkta başa kaldı. İstersen bu mesajı yönetime rapor gönder ve konuyu sana versinler.?

• telelefon 1 haftada cok deger kazandı altin mübarek
  • MAS207 M kullanıcısına yanıt
    Mi6 ile bu bir değil yalnız Mi6 buna nazaran biraz daha ucuz ve daha iyi bir işlemci var ve çoğu kişi artık Miu tercih ediyor diyebilirim. Açıkcası bana göre çok pahalı biraz daha piyasaya göre fiyatının inmesi lazım birde çinden getirmeye kalksan adamda 128 gb olanı var 6 gb versiyonu yok veya satmıyorlar buda böyle olunca illaki üst model alınması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Mi6 ile bu bir değil yalnız Mi6 buna nazaran biraz daha ucuz ve daha iyi bir işlemci var ve çoğu kişi artık Miu tercih ediyor diyebilirim. Açıkcası bana göre çok pahalı biraz daha piyasaya göre fiyatının inmesi lazım birde çinden getirmeye kalksan adamda 128 gb olanı var 6 gb versiyonu yok veya satmıyorlar buda böyle olunca illaki üst model alınması gerekiyor.

islemcileri ayni nasil daha iyi ola biliyor hiz bakimindan saf android oldugu icin testlerde oneplus ilk sirada suan
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.