Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inferior Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

quote:

Orijinalden alıntı: Sphygmus

64 lük yeter. 128 le arasindaki fark 64 gb hafiza ve 2 gb ram,geri kalan şeyler ayni. Oyun oynamiyorsan ve video cekmiyorsan hafiza olarak yeter,ram olarak iki türlüde yeter zaten. Baya hizli telefon,bu kadar hizli bir telefon görmemistim hayatimda. Video cekenler varsa diye yazayim genel bilgi olsun. 10 saniyelik 4k ve 1080p 60 fps bir video 50 mb yer kapliyor(ona göre kac dk video cekecekseniz hesaplarsiniz),fotolar portre ve normal modda 3 mb civari,200 müzik var 1.41 gb. Hafiza yeter mi diye dusunenlere genel bilgi olsun. Ram 6 gb her seye yeter zaten. Arka planda atiyorum 6 uygulama ayni anda calistiracaksan 8-9 uygulama ayni anda calistirabilirsin fark bu olur. İslemcileri ayni zaten,hiz olarak ayni telefonlar

Yok hocam arka planda açtigim uygulamalari hep kapaltirim. İphone kullanirken böyle bi tik oldu bende. 6/64 yeter yani değil mi? Hocam peki kamerasi nasil? Beni 2-3 yil idare eder mi? Öyle durumum yok her sene cihaz almak gibi hele bu fiyatlara cihaz asla almam. Bu 7 32 gb kaç tl gider üstüne kaç tl koymam gerekli acaba ? Hiç kaydı yaptırmadan elden çikarmayi düşünüyorum. Sar değeri ve yakın zamanda oneplus6 çıkıcağini düsündügümde bir pismanlik olur mu hisside yok değil.

Iphone bilmiyorum açıkçası. Kamera da pek kullanmıyorum. Oneplus türkiye grubu var facebookta oraya girebilirsin oraya çektikleri fotoları da paylaşıyolar iyi görünüyor,netten de bakabilirsin. Birsürü özelliği var pro mod,hdr,portre modu falan onları bilmediğim için bir şey söyleyemeyeceğim. Her sene almazsın 64 yeterli. Kamerasını beğenirsen 2-3 sene idare eder çok iyi telefon arkadaşa da önerdim çok ince,çok hızlı,şarj süresi de fena değil hızlı da doluyor. Op6 haziranda çıkıyor beklenebilir belki çok daha iyi bir telefondur ama op5t de herkese önerebileceğim bir telefon. Hangi telefonu kullanıyordun daha önce?

• Telefonu yeni yeni kullanmaya başladım, verdiği ekran süresi çok fazla değil mi yoksa bana mı öyle geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar google pixel'lerdeki hareketli duvar kağıdı 5t'de de oluyor mu? çok şarj yiyor mu gözlemleyen var mı?

bir de geri tuşuna basılı tutup ekran kilitleme özelliği mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balcis

arkadaşlar google pixel'lerdeki hareketli duvar kağıdı 5t'de de oluyor mu? çok şarj yiyor mu gözlemleyen var mı?

bir de geri tuşuna basılı tutup ekran kilitleme özelliği mevcut mu?

ben kendim 2 TL verip bi tane uygulama aldım Adı AMOLED ( daha doğrusu adam seçenekler koymuş 2TL den 8TL kadar hepsi aynı işi yapıyor donate mantığı ile yapmış sağolsun) :)

Gayet güzel %1 şarj yiyor 19mAh

evet ikinci dediğin de var ayarlanabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 19 Mart 2018; 11:57:17 >
  • Şuan 5s kullaniyorum hocam. Beni her türlü tatmin eder oneplus 5t yazılım işinde nasıl peki hocam hakkını veriyor mu? 5s'den 7ye gecicektim ama applenin saçmaliklari cihaz gelmeden soğumama neden oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    hocam ben de 5s'ten bu ve başka bir cihaz arasında kaldım, forumu burası değil detay vermeyeyim ama apple'dan dönünce sıkıntı yaşamazsın gibime geliyor. ben bir daha apple'a geri dönmeyi düşünmüyorum mesela.
  • iPhone 4 5 5s 6s kullanmış biri olarak bir daha iOS a geçeceğimi düşünmüyorum. Eksiklik hissetmezsiniz.

• fox_doctor F kullanıcısına yanıt
    Hocam kamerasi nasil memmun etti mi? Sizi 6s göre.

• balcis kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam apple artik eskisi gibi değil.

5s den sonra çok iyi gelir. 5s den sonra büyük gelebilir,büyük ve ince bir telefon. Teknosa varsa teknosada da var inceleyebilirsiniz kamerasına boyutlarına hızına bakarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

Hocam kamerasi nasil memmun etti mi? Sizi 6s göre.

Kardesimde 7 plus var. Kameralari actim yanyana baktim pek fark göremedim

Kamerası 6s ten çok çok daha iyi. iPhone 8 ayarında bence

• Bugün bir arkadaşa verdim aleti kurcalamak isteyince kendisinde i8 var. Kamerasını çınca vay be bunun kamerası baya iyimiş dedi. 8 den 4K 60 hariç eksiği yok eis de çok iyi çalışıyormuş dedi.

Bana göre ise kamera berbat çekiyor eis de hiçbir işe yaramıyor. Kör müyüm ben, bizim cihazın kamerası bu kadar övülecek kadar güzel mi aydınlatsanıza

• Kamerası ışığı güzel aldığında çok iyi işler yapıyor ama ışıksız ortamda bu telefona yakışmayacak kadar kötü oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uaksk U kullanıcısına yanıt
    görüyorum ve 10Milyon arttırıyorum.

• Beyler aranızda böyle bir problemle karşılaşan oldu mu?

https://youtu.be/Q-7UCDLnCAI

Android 8.1.0 beta 4

• Galaxy s8den geçilir mi arkadaşlar pil için vs? Ne gibi farklar var ikisini de kullananlar söyleyebilir mi?

• Merhaba arkadaşlar,

Biraz sonra Oneplus 5T siparişi vereceğim HB üzerinden. Sizce Fixpack almalı mıyım, daha önce alıp kullanan var mı?
    Bilgi verebilir misiniz?
  • barnesallen B kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmadım ancak kullanan bir arkadaşım memnun kaldı fiyatı önemli tabi

• LunarOgred kullanıcısına yanıt
    Oneplus 5 kullanan biri olarak gecmenize gerektirecek bir neden yok. Ama değişiklik istiyorsanız sizi uzmeyecek bir telefon 5t içinde aynı şeyler gecerli

• 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.