Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VoLTE'yi kullanabilmemiz için OnePlus'ın TurkTelekom ile iletişime geçip ayarlarını uygulaması lazım. Şuanda operatürm desteği var ama telefonun VoLTE desteği yok gözüküyor. OnePlus TTnin ayarlarını uygularsa, Sim ve telefon ayarlarında VoLTE sekmesini açmanız yeterli.

VoLTE açık OP5/T ekranı
    ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ
    https://forums.oneplus.net/threads/how-to-activate-volte-on-oneplus-5.617534/

VoLTE'nin gerçekten açık olup olmadığını anlamak oldukça basit. Eğer telefon ile arama yaptığınız sırada bildirim ekranındaki data değeri 4G(+)'den H+'a(3G) düşüyorsa VoLTE servisini kullanamıyorsunuz demektir. Hattınız arama sırasında 4G(+) üstünde kalıyorsa VoLTE'niz açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man From Atlantis -- 25 Şubat 2018; 19:42:39 >
  • Man From Atlantis kullanıcısına yanıt
    Android'in arka planda çalışmasını kapatmak derken hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .eRCaN. kullanıcısına yanıt
    Airdroid, android değil.

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ
  • Volte cihaz desteği karşısında - yazıyor. Uygulamadan açtım ama uygulamayı yeniden başlatıp bakınca kendi kendine kapanıyor.
    Olmamış sanırım daha
  • Beni de kulübe ekleyebilirsiniz. Hepsiburada kanalıyla aldığım 8/128 GB versiyonu elime cumartesi günü ulaştı. Kapsamlı değerlendirme çok yapıldı, ben de aynı cümleleri kurmayayım. Genel olarak "çok etkileyici". Üç yıllık emektar G3'ümden sonra bunu kullanmak harika.

• sweet81 S kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan açarsan ekranı 3 parmağınla çizince alıyor ekran görüntüsü.işlem kısayollarından 3 parmağı açman lazım.

• Son güncellemeden sonra kulaklıkla müzik dinlerken şarkılar kendiliğinden değişiyor duruyor ,aynı sorunu yaşayan varmı?

• üstüne üstlük ses de sapıtıyor bazen sağdan bazen soldan çok ses geliyor...
  • telefon cep mesafesinden yere düştü ekran koruyucu kırıldı. ekran çizikler içinde kaldı.. gorilla glass felan hikaye.. cizilmedik yeri kalmadı gerçekten cihazı aldıktan beri başıma gelmeyen kalmadı.. ne uğursuzluk abidesi çıktı bu cihaz ya valla.

• Beta kullananlar var mı? Open beta 3 nasıl stabilite anlamında?

• JrMaster kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun, herhangi bir kılıf kullanıyor muydun?
  • Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Open beta 5 kullanıyorum çok memnunum şu an tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Umut Aşkın U kullanıcısına yanıt
    Düz 5 kullanıyorsunuz sanırım. Aynı gün 5T ye open beta 3 çıkmış. Aynı sürümler, sadece adları farklı galiba.

Oxygen updater ile geçsem sıkıntı olur mu acaba?

• Hocam ben direk twpr üzerinden full rom indirim geçtim. Data wipe edip etmemek size kalmış 2 ayda 1 sıfır kurulum yapıyorum o şekilde belirli bi döngüde temizleniyor cihaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Man From Atlantis kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam

bir tane cam benzeri ekran koruyucu kullanıyordum, çok ince bir kılıf kılıf da çatladı.. ekran çizikler içinde kaldı yani gorillası morillası yalan

ya böyle bir şansızlık abidesi olunamaz yani daha da bir şey takmam patlarsa patlasın umurumda değil dikkat ettikçe sıkıntı oluyor
  • JrMaster kullanıcısına yanıt
    Dostum keşke tamperli tam ekran koruyucu kullansaydin. Geçmiş olsun kulak seviyesinden sert bir elden kaymayla 2 buçuk metreden asfalta düştü tamperli koruyucu catladi kılıf silikon orijinal kilifti şükür hiçbir çizik dahi almadan kurtardım silikon kılıfın ses bölgesinde kırılma oldu o kadar. Gorilla glass sadece cizilmeyi zorlastiriyor. Ama ciziliyor

• Arkadaşlar hepsiburada dan 64 gb lık modelinden satın almak istiyorum. yalnız satıcı olarak hepsiburada görünen cihaz için kargo tarihi 6 mart, cep gen, gezegen gsm gibi firmalar için ise tarih bugün/yarın gözüküyor.

Aramızda bu firmalardan alan ve sorun yaşayan/yaşamayan (açık kutu/jelatinsiz ürün/ölü piksel vs) oldu mu sonuçta 1 hafta kargo beklemek can sıkıcı... Cevaplarınız için Teşekkürler
  • pvnrt P kullanıcısına yanıt
    Bence bekleyin. Hem delta garantili hem de hakem heyeti kararını uyguluyor Hepsiburada

• Oneplus 5 bakıyordum bir süredir ancak hepsiburadada stok bitmiş. Oneplus 5t şuan 5 modelinden daha ucuz. +ları neler bu cihazın ve neden daha ucuz şuan ?
  • arkadaşlar 5t'yi ciddi ciddi almayı düşünüyorum. 3 senedir htc m8 kullanıyorum. çok sık telefon alan biri değilim. sizce alıp devam edeyim mi, çok baktıkca insanın kafası karışıyor
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.