Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala oreoya geçmedim 5.15 deyim belki sonra 5.11 e geri dönerim şarjı daha iyi zira.

oreo pil konusunda vasat malesef
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    Hocam arada şarz etmedinizmi 4 gündür %29 ve 9 saate yakın ekran süresi bir yanlışlık olması lazım

Cihazınız nedir hangi sürümdesiniz ve bu şekilde ekran görüntüsü eklermisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• asil1425 A kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yanlışlık en son sürümdeyim.

Şu an şarja taktım bir daha istediğiniz gibi paylaşırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorun yok bende TT kullanıyorum

• arkadaşlar one plus 5t ile huawei mate 10pro arasında kaldım sizce hangisini almalıyım
  • Man From Atlantis kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım gerçekten gelmiş görünüyor volte desteği tt için. Ancak telefondan aktif hale getiremedim ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de bugün oneplus 5t 128gb aldım. Oxygenos 4.7.2 sürümünde. güncelleme var 5.0.3.
    sizce güncellemeli miyim? 5.0.3 sanki biraz sorunlu gelmiş gibi okuduğum kadarıyla.
  • e6750 kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun. Nereden aldınız? HB ise, arka kapak jelatini vs. Üzerinde miydi?

Ben de aldım beyaz olandan. Güncelleme geldi ama yüklemedim ben de.

• QuasarPanda kullanıcısına yanıt
    5t için aktif değil bu ayarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: DrB77

Hocam hayırlı olsun. Nereden aldınız? HB ise, arka kapak jelatini vs. Üzerinde miydi?

Ben de aldım beyaz olandan. Güncelleme geldi ama yüklemedim ben de.

N11den aldım hocam. Jelatin ekrandaydı, slikon kılıf da paketten çıktı. Delta servis garantili. Bana maliyeti 2400.

• Yazılım güncellemesi yapmaya çalışıyorum ancak %100e gelip download failed diyor çözümü nedir?

• turkcell'in volte desteği için herhangi bi gelişme var mı? herhangi bi duyum veya geri dönüş alan?
  • fox_doctor F kullanıcısına yanıt
    Cihaz daha TT sisteminde tanıtılmamistir büyük bir ihtimal ama arayıp hız güncellemesi isterseniz hayatınız direk 4G+ olur

• QuasarPanda kullanıcısına yanıt
    kimi arayıp ne diyeceğiz mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

Yazılım güncellemesi yapmaya çalışıyorum ancak %100e gelip download failed diyor çözümü nedir?

Oxygen Updater ile güncellemeyi yaptım.

• arkadaşlar iyi akşamlar, 5t kullanıyorum android autoyu aracımda çalıştıramıyorum. araç telefonu tanımıyor desteklenen cihazı usbye takın uyarısı veriyor. samsung note 4 te hiçbir sorun olmadan çalışıyordu. bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e6750

Ben de bugün oneplus 5t 128gb aldım. Oxygenos 4.7.2 sürümünde. güncelleme var 5.0.3.
    sizce güncellemeli miyim? 5.0.3 sanki biraz sorunlu gelmiş gibi okuduğum kadarıyla.

Yok mu bilen?
  • e6750 kullanıcısına yanıt
    sıkıntılar var.. biraz daha olgunlaşması gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

One Plus 5t almak istiyorum fakat TurkTelekom hatlarda 4.5G de sorunlar olduguna dair birkac yorum okudum, bilgilendirebilecek birisi var mi acaba? Sorn yoksa 128GB/8 RAM versiyonunu almak istiyorum. Nerden alsam daha uygun ve guvenilir olur?

TT ye ozgun bir sikinti yok. Hic bir hat telefon icin volte destegi sunmuyor. Her hatta 4.5G internet calisiyor.

Artık attığımız mesajlardan sonra TT de de sorun yok artık cihazı sistem tanıyor.

• quote:

quote:

Ben de bugün oneplus 5t 128gb aldım. Oxygenos 4.7.2 sürümünde. güncelleme var 5.0.3.

Yok mu bilen?

5.0.2 de sorun vardı.5.0.3 de düzeltildi diye biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.