Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inferior Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende hb de ki bi saticidan aldim.buyuk ihtimal telefonu baskasina gonderdiler alan begenmedi teli geri yolladi onu da bana itelemeye calistilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hastiger

Bende hb de ki bi saticidan aldim.buyuk ihtimal telefonu baskasina gonderdiler alan begenmedi teli geri yolladi onu da bana itelemeye calistilar

Aynısı benim de başıma geldi ben de iade sürecini başlattım.
  • Bende aldım şükür cihazda sorun yoktu ama dikkat ettim evo garanti logosu naylonun altında kutunun üstündeydi. Yani sonradan kutular kapatılıp paketlenmiş belli

• Cihazlar TR için uyumlu üretilmediğinden ithalatçı firma adaptör vs koymak için mecburen açıyor paketleri. Açılmamış paket bulmanız imkansız ithalatçı firma ürününde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deae

Cihazlar TR için uyumlu üretilmediğinden ithalatçı firma adaptör vs koymak için mecburen açıyor paketleri. Açılmamış paket bulmanız imkansız ithalatçı firma ürününde.

O kabul de hiçbir ayar ekranı gelmeden telefonun açılması o ürününün daha önce kullanıldığını gösteriyor. Yani o işlemleri yapmak için telefonu açmaya gerek yok diye düşünüyorum. Iki adet telefon aldım biri kurulum ekranı ile açıldı diğeri direkt açıldı. Ürünü satan satıcı da hepsiburada merdiven altı satış yapan bir firma değil. Piyasada daha ucuza varken hepsiburadadan aldım ama sonuç fiyasko

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 12 Ağustos 2017; 23:54:10 >
  • Yeni EIS güncellemesinden sonra durumu anlatan bir video.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lektonstar -- 13 Ağustos 2017; 1:4:27 >
  • SIFIR, Jelatinli kapalı kutu official 128GB isteyenler PM atabilirler.
    Ayrıca orjinal araba şarjı da mevcut
    ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupremeXXL -- 13 Ağustos 2017; 1:18:26 >

• Ankara'dan garantili alabileceğimiz bir yer varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Deae

Cihazlar TR için uyumlu üretilmediğinden ithalatçı firma adaptör vs koymak için mecburen açıyor paketleri. Açılmamış paket bulmanız imkansız ithalatçı firma ürününde.

Adaptörü telefon kutusunun icine koymuyorki yaninda yolluyor.kutunun ici standart cikiyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

quote:

Bende hb de ki bi saticidan aldim.buyuk ihtimal telefonu baskasina gonderdiler alan begenmedi teli geri yolladi onu da bana itelemeye calistilar

Odeme iadesini alabildin mi.aldiysan kac gun surdu soylermisin

• Selam arkadaşlar xxx_nolimints rom ile xcreed kernel hem performanslı hem stabil çalışıyor kullanmak isteyenlere tavsiye edilir

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• Birde magisk modüle kullanan arkadaşlar varsa hangi modülleri kurdularsa birbirimiz için kullanmakta olduğumuz modülleri görüp olmayanları yükleriz paylaşım olmuş olur

• https://www.xda-developers.com/google-camera-hdr-ported/

Google Pixel cihazlarda olan HDR+ ı Snapdragon 820-821-835 kullanan cihazlara port etmiş bir geliştirici. Oneplus'ta HDR+ ı destekliyor, haberdeki google camera'yı kurup, karşılaştırma yapabilir misiniz? Teoride çok büyük gelişme olması gerekiyor.
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Xda konusu var ve stock kamera uygulamasıyla Google fark ediyormuş özellikle karanlık ortamlarda burada yazıyor

https://forum.xda-developers.com/oneplus-5/themes/google-camera-hdr-t3655215

• Arkadaşlar merhaba p10 plus ile oneplus 5 8 ram modeli arasında kararsız kaldım sizce hangisi daha iyi çok kararsız kaldım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

quote:

Odeme iadesini alabildin mi.aldiysan kac gun surdu soylermisin

İade talebini oluşturdum hepsiburada'dan gelecek cevabı bekliyorum. Size gelen telefonun imei'sini özel mesaj yolu ile bana gönderebilir misiniz? Belki sizin iade ettiğini telefon bana geldi.

• Arkadaşlar telefonu alıp kullanan ve istanbulda oturan varsa bi yazabilirmi zahmet olmazsa
  • BSAPER B kullanıcısına yanıt
    p10 plus kamerası tabiki daha iyi ama fiyat farkı çok. bence geri kalan kısımlarda op5 çok daha iyi bi telefon
  • vforfreedom kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için. Kamera bu zamanda önemli tabi ama bilemedim. 1 ay içerisinde karar veririm inşallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

Ankara'dan garantili alabileceğimiz bir yer varmi

PM

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.