Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vhhosta

arkadaşlar benim telefonda ara sıra parmak izi sensörü çalışmıyor.
    Ek güvenlik bir şeyi için desen çizin falan gibi bir şeyler yazıyor. Yazılanı tam net hatırlayamadım.
    Deseni çizmeden kilit açılmıyor. Ve bu yazı çıktıktan sonra hiçbir şekilde bir daha parmak iziyle tel açılmıyor.
    Yeniden başlatınca düzeliyor. Şimdiye kadar 3 kere oldu. Sürüm 4.5.15
    Başına böyle bir şey gelen var mı? Şöyle gerilere doğru okudum ama göremedim

Aynı parmak izi okuma sorunu bende de oluyor. tekrar başlat ile düzeliyor :(
  • Download Oneplus 5 OxygenOS 5.0.1

name: OnePlus5Oxygen_23_OTA_028_all_1801031502_04d7cc5.zip
    date: 2018-01-03 | 15:02
    size: 1,664,663,897 Bytes
    md5: fb5d456d4e013ad2fcddaa016a47aeea

Bug fixes for third party camera application
    Fixed network issues for European operators

Download Oneplus 5 OxygenOS 5.0

name: OnePlus5Oxygen_23_OTA_027_all_1712231851_8d16de8.zip
    date: 2017-12-23 | 18:51
    size: 1,664,634,046 Bytes

Updated to Android O (8.0)
    Launcher
    Optimizations for Shelf
    Now you can upload your photo through Shot on OnePlus
    Camera
    New Camera UI design
    Optimizations for photo quality
    Added beauty effect for Portrait Mode
    Gallery
    Added “Places” tab for viewing photos on a map
    Calculator
    Added history feature
    Clock
    Added alarm calendar feature
    System
    Added Parallel Apps feature
    New design for Quick Settings
    New design for Lift up display
    Added “Adaptive model" screen calibration
    Optimizations for Wi-Fi
    Optimizations for Battery Saver
    Updated Android security patch to December

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savetheplanet -- 7 Ocak 2018; 0:54:25 >

• Yeni güncelleme sonrası batarya performansı gözle görülür derecede arttı inşallah bu şekilde gider de rekor süreler alırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sürümde herşey mükemmel mi hiç kötü birşey gören yok mu?

• mustafa 09 kullanıcısına yanıt
    Oreo ya geçecek isen geçme..

Özetle felaket. Bug dolu resmen Beta sürümü vermişler official final diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En başından beri takip ediyorum yorumları genelde okudum sayılır. 5 alacaktım ama 5t çıkacağını duyduğum an türkiyeye gelmesini bekledim. Fakat çıkış fiyatı yüksek geldi 5t den vazgeçme aşamasındayım. 5i uzun zamandır kullanan kişiler bir şeylerde bozulma hissetti mi? Mesela zamanla odaklama geç çalışmaya başlar. Daha kötü çeker falan kamera.

İkinci sorum ise 5 kullanıp 5t ye geçen arkadaşlar ekran genişliği ve parmak izi okuyucu yeri harici ne gibi farklılıklar gördüler. Kamera gerçekten çok farklı mı yoksa aynı sayılır diyebilir miyiz?

• mustafa 09 kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl herşey felaket diyorsunuz ben hiç bir sıkıntı görmedim en ufak bir hatayla da karşılaşmadım göremediğimiz bie hata varsa zaten güncellemeler ile düzeltilir

• Admdgnx A kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar sizde pil tüketiminde telefon beklemesi kaçıncı sıralarda görünüyor bende sürekli ilk sırada pil performansı kötü değil ama anlamadım neden böyle

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• asil1425 A kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon şuan şarjda ve %100 oldu şuan için bir şey diyemeyeceğim. Ama bugünkü kullanımda özellikle bakarım, genelde %3-4 yiyor 15 saatte.
  • .eRCaN. kullanıcısına yanıt
    güle güle kullanın nerden kaça aldınız acaba? garantisi hangi firmadan?
  • burcink kullanıcısına yanıt
    teşekkürler "kıbrıs türkçe" yazıyor ben de şaşırdım.

https://i.hizliresim.com/kOrXMJ.png
  • 5T 128GB geldikten sonra telefona yapmam yüklemem gereken şeyler nelerdir? Ne gibi testlerden geçireyim? Oxygen Os kurmayı planlıyorum Android 8 Beta'yı henüz kurmıcam çünkü stabil değil, stabili de kullanıcı yorumlarına bakıp kurarım. Ne yapayım elime geçince.

• Konunun 5 ve 5T kullanıcıları olarak güncellenmesi lazım bana göre. Arkadaşlar cihazın kutusundan gelen ekran jelatini cebimde hafif cizilmiş açık renkli sayfalarda piksel kayması var bana f/p önerebileceğiniz ekran camı var mı?

• balcis kullanıcısına yanıt
    Garantili değil hocam cihaz yurtdışı. Garantili telefon kullanmadım şu ana kadar.

Hasan BAHAR'dan aldım. Facebook sayfalarında fiyat listesi var

• Admdgnx A kullanıcısına yanıt
    Hocam benimkide aşağı yukarı aynı gidiyor ama tüketim bilgilerinde telefon beklemesi diye baya yüksek bir değer ilk sırada ben anlamadım sizde telefon beklemesi hangi sıralarda yer alıyor acaba

• arkadaşlar bu oneplus telefonlar bilgileri topluyor gibi söylentiler vardı hala devam ediyor mu ya da bunu bilerek mi kullanıyorsunuz?
  • .eRCaN. kullanıcısına yanıt
    hocam ne kadar süreçte geldi aksesuarlar ve telefon ne zaman kargolandı süreci biraz anlatırmısın
  • uaksk U kullanıcısına yanıt
    aynen hocam bide henüz 5t için net paylaşımlar yok çok fazla insanda yok bakalım bu gidişle ayrı konu açılacak gibi zaten. bu arada benım cihaz henuz gelmedi beklemedeyiz o yuzdenbişey diyemeyeceğim ben bitane koruyucu cam isstedim ama emen takmıcam.
    https://tr.aliexpress.com/item/3D-Oneplus-5-T-Tam-Kapak-9-H-I-in-Temperli-Cam-Koruyucu-film-patlamaya-dayan/32840445754.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.JowEGT
  • quote:

Orijinalden alıntı: heat2797

arkadaşlar bu oneplus telefonlar bilgileri topluyor gibi söylentiler vardı hala devam ediyor mu ya da bunu bilerek mi kullanıyorsunuz?

Herhangi bir akıllı telefonun ilk açılışta sunulan kullanım sözleşmesine bir göz at dostum Öyle birşey vardı ama güncelleme ile artık soruyorlar ilk açılışta, verilerin anonim olarak OnePlus a gönderilmesi diye.

• asil1425 A kullanıcısına yanıt
    Bende sondan bir üstte telefon beklemesi var.

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.