Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

Üretim tarihi 2017.08.31 , oreo yüklü değil.

Üretim tarihine nerden bakıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan.yurdakan

Arkadaşlar aranıza yeni katildim 3 gündür op5 kullanıyorum ancak bazı sorunlarım var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
    1. Fotoğraf da görüldüğü gibi whatsapp widget'i kullanıyorum ancak mesaj geldiğinde direk widget den göremiyorum ya saatler sonra widgete geliyor yada hic gelmiyor. Mesajı girip cevaplıyorum ama widget de göstermeye devam ediyor falan yani stabil çalışmıyor sebebi yada çözümü nedir acaba?
    2. Galeriye girince fotoğraflar ve koleksiyonlar diye iki kısım var, albümlere girmek için her seferinde koleksiyonlara tıklamak gerekiyor. Direkt koleksiyonlar da açılamıyor mu galeri?
    3. Galeri de silinen fotoğraflar kalıcı olarak mı siliniyor geri dönüşüm kutusu yok mu? Geri dönüşüm kutusu için ne yapmak gerekiyor?
    4. Batarya nın tam anlamıyla oturması için nasıl kullanılmalıdır ilk başlarda, ne zaman sarj edilmeli ne kadar şarj edilmeli neler yapılmalı önerileriniz nelerdir?
    5. Uygulama menüsünü düzenlemek mümkün değil mi? Alfabetik sıralamaya müdahale edilemiyor mu?
    6. Ekran görüntüsü (SS) almak için 3 parmakla ekranı aşağı çekmek yerine altta geri tuşu ve son uygulamalar tuşlarına basılı tutarak SS almak istiyorum. (Asus Zenfone 2 kullanıyordum onda öyleydi). Ayarlar kısmında düğmeler seçeneği var ancak onların içinde ki şeylerin hic biri kullanışlı gelmedi. Menüyü açma, sesli arama, ekran bölme gibi şeyler var ancak bahsettiğim gibi SS almak yada farklı şeyler atamak istiyorum bu mümkün mü?

Şimdilik aklıma takılanlar bunlar, yardımcı olacaklara şimdiden bin teşekkür🙏 ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

Arkadaşlar yokmu yardım edecek kimseler

• quote:

Orijinalden alıntı: nabal

İlgilenenler için satılık kılıf ve ekran koruyucu var arkadaşlar.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-oneplus-5-kilif-ve-ekran-koruyucu-515139560/detay/

Dostum ekran koruyucuların linki varmı ya temper cam mı yoksa ince film mi şeffaf olanlar?

• hasan.yurdakan kullanıcısına yanıt
    Hocam facebook da Oneplus Türkiye sayfası var oraya sorun orda çözüm bulabilirsiniz büyük ihtimalle...

• quote:

Orijinalden alıntı: Neferzade

quote:

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

Üretim tarihi 2017.08.31 , oreo yüklü değil.

Üretim tarihine nerden bakıyoruz.

Telefon kutusunun arkasında yazıyor hocam

• Arkadaşlar bana neden hala oreo gelmedi ayarlardan sistem güncellemelerine bakmadan bıktım neden gelmedi hala ?

• madada256 kullanıcısına yanıt
    Vpn ile canada üzerinden güncellemeyi yükleyebilirsin

• Merhabalar,

Ben de OP5 alacağım ama hepsiburada'nın stokları tükenmiş. Farklı satıcılarda var sadece. Sizce güvenilir mi? Nereden almalıyım? Bir de telefonun fiyatı her geçen gün artıyor, biraz bekleme şansım var. Beklemeli miyim?
  • hmzakblt kullanıcısına yanıt
    Hamza Bey Videonuz için teşekkürler. Keşke Düşük Işık koşullarında da karşılaştırma yapsaydınız.
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    bu video da sadece portre moduna odaklanmak istedim. Düşük ışık koşulları hdr vs. başka bir video da yer vereceğim :)
  • Oreo Açık Beta dağıtımının 3. Dalgasında "Face unlock" gelmiş bulunmakta..

Beta 2 ve 3'de kamera ile ilgili bir geliştirme göremedim...

Üzücü
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmzakblt

bu video da sadece portre moduna odaklanmak istedim. Düşük ışık koşulları hdr vs. başka bir video da yer vereceğim :)

Peki hocam, Düşük ışık koşullarında da Portre modunu denemeyi ihmal etmeyin lütfen. Videonuz için tekrar teşekkürler
  • hmzakblt kullanıcısına yanıt
    Nerde video?

• Neferzade kullanıcısına yanıt
    buyrun :)

• ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeagateWD

jely efekti tamamiyle çözüldü mü arkadaşlar? 1-2 günüm kaldı almak için ip7 ile arasında gidiyorum. eğer sorun donanımsalsa ip7 alacağım

En az 2 güncelleme önce kalktı. 3 aydır yok...

• Şu spawn smsleri engellemek için güvenilir bir program var mı sadece ama için

• VPN yükledim kanadayi seçtim ancak sistem guncellemesinde kontrol ediyorum ama hala yok gorunmuyor sisteminiz güncel diyor .. :(

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.