Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Noise konusu en büyük sıkıntı. Hele ikinci kamera gündüz de çok noise yapıyor. Yazılımla pek düzelteceklerini zannetmiyorum. Fotoğrafa eis gelirse bir nebze olsun düzelebilir, onun dılında bu telefon noise konusunda hep böyle kalır, beklentinizi düşük tutun derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbo VPN ile güncellemeyi aldım. 4K da eis başarılı.

Gece çekimlerinde nosie sorun eden arkadaşlara tavsiyem gidin DSLR veya aynasız ikinci el bir makina alın. S8+ ve İphone 7 s plus ve de U11 e o kadar para vermenize gerek yok derdiniz fotoğraf ve noise ise eğer.

Profesyonel olarak yıllarca fotoğraf çeken bir arkadaşımla ve amatör olarak fobi amaçlı bu işle uğraşan biri olarak söylüyorum. Bu telefonun fotoğraflarını beğendik. Noise olayını da gerek mobil gerekse PC de PS/LR ile düzeltebilirsiniz raw çekerek. Fotoğraf karı pro mod ayarlarında raw çekmeyi öğrenmenizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umuttogargor

Noise konusu en büyük sıkıntı. Hele ikinci kamera gündüz de çok noise yapıyor. Yazılımla pek düzelteceklerini zannetmiyorum. Fotoğrafa eis gelirse bir nebze olsun düzelebilir, onun dılında bu telefon noise konusunda hep böyle kalır, beklentinizi düşük tutun derim.

EİS'in fotoğraflarda çalışmadığını yeni öğrendim. Android'e ön yargım olmadığı için geçiş yapmak istiyorum ama kamera konusu benim için önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: dHmann

Turbo VPN ile güncellemeyi aldım. 4K da eis başarılı.

Gece çekimlerinde nosie sorun eden arkadaşlara tavsiyem gidin DSLR veya aynasız ikinci el bir makina alın. S8+ ve İphone 7 s plus ve de U11 e o kadar para vermenize gerek yok derdiniz fotoğraf ve noise ise eğer.

Profesyonel olarak yıllarca fotoğraf çeken bir arkadaşımla ve amatör olarak fobi amaçlı bu işle uğraşan biri olarak söylüyorum. Bu telefonun fotoğraflarını beğendik. Noise olayını da gerek mobil gerekse PC de PS/LR ile düzeltebilirsiniz raw çekerek. Fotoğraf karı pro mod ayarlarında raw çekmeyi öğrenmenizi tavsiye ederim.

Hocam iyi demişsiniz de herkes bunları bilmiyor. Ortalama kullanıcı basıp çekmek istiyor. Bunlarla uğraşacaksam tabiki zaten gider koca koca makineleri alırım.😊

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dHmann kullanıcısına yanıt
    Guncelleme sonrası kamera performansı nasıl oldu peki

• Güncelleme sonrası videoda eis çok iyi. Ama fotoğrafta bir değişme yok. Ve hiçbir zamanda büyük değişim olmayacak bence. Ois olmadığı için bu telefon hep yüksek İSO da çekmek istiyor. Bu güncelleme ile halledilecek bir sorun pek değil. Çok çok gürültü temizlemeyi biraz düzeltirler.

• must_my kullanıcısına yanıt
    Hangi Vpn uygulamsi oldugunu ogrenebilir miyim acaba?

• Camerada noise mi var arkadaşlar. videolarda göremedim ben öyle bişey ?
  • Arkadaşlar telefonda kronik bir sorun varmı ? noise var demişler birde ekranda jelly diye bi hata siz yaşıyormusunuz böyle şeyler ?

ek olarak kamerası çok iyi değil diyen olmuş gördüğüm kadarıyla iyi ama göremediğimiz bişeymi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

quote:

Orijinalden alıntı: dHmann

Turbo VPN ile güncellemeyi aldım. 4K da eis başarılı.

Hocam iyi demişsiniz de herkes bunları bilmiyor. Ortalama kullanıcı basıp çekmek istiyor. Bunlarla uğraşacaksam tabiki zaten gider koca koca makineleri alırım.😊

Bilmeyenler içinde noise o kadar da sorun edilecek bir durum değil ☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: Mynameisresat

Guncelleme sonrası kamera performansı nasıl oldu peki

Fotoğraf ile ilgili bir güncelleme olmadı bildiğim kadarıyla. Gerçi kontrol de etmedim maalesef.

• Güncelleme isteyen arkadaşlar

VPN için android markete girin, hotspot vpn indirin, Almanya'yı seçin. Ondan sonra güncellemeyi alabilirsiniz.
    Ben bizzat yaptım biraz önce.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • p10 ile bu telefon arasında kaldım hala karar veremedim aklımı çalacak birilerine ihtiyacım var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

p10 ile bu telefon arasında kaldım hala karar veremedim aklımı çalacak birilerine ihtiyacım var sanırım.

P10 direk işlemciden kaybeder bu telefonla mukayese bile edilemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deae

quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

p10 ile bu telefon arasında kaldım hala karar veremedim aklımı çalacak birilerine ihtiyacım var sanırım.

P10 direk işlemciden kaybeder bu telefonla mukayese bile edilemez.

Hocam p10 kameradan kazanamaz mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benkisaca.bc

Arkadaşlar telefonda kronik bir sorun varmı ? noise var demişler birde ekranda jelly diye bi hata siz yaşıyormusunuz böyle şeyler ?

ek olarak kamerası çok iyi değil diyen olmuş gördüğüm kadarıyla iyi ama göremediğimiz bişeymi var

Arkadaşlar cevap verirmisiniz ?

+ bu telefon alınırmı ? ön kamera ve şarji iyi telefon arayan biri için
  • Hocam pil konusunda rahat ol. Ben M8den geçtim. Günde 3den fazla şarja takıyordum. Bunda gerek kalmıyor bile bir iş gününde şarj etmek. Kameraya gelince. Ön kamerada sıkıntı yok. Arka kameraya gelince. Ois olmadığı için kamera hep yüksek İSO ile çekmeye meyilli. Ama kamera kalitesi paket olarak gayet iyi bence. Burada kıyaslarımız hep s8lerle ip7lerle falan. Yani en üst klasmanda. Orta seviye falan hepsini ezer geçer.

• internet uzerinden yurtdisi sipariş veren oldu mu? Türkiyede çin sitelerinden alınabiliyorsa öyle yapıcam yoksa almanyadayken almayı düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.