Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aradaki fiyat farkına ve beklediğim zamana değecek mi ki.
  • Ayrıca 5t zaten piyasada değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa 09

Ayrıca 5t zaten piyasada değil mi ?

Piyasada fakat Türkiye'de yok. Gelse de fiyatın yüzümüzü güldüreceğini sanmıyorum... Yıl sonu indirimi falan yaparlar umarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21 kasımda mı sürülmüştü piyasaya.Birde dediğim gibi aradaka oluşacak fiyat farkı ve geçen zamanı beklemeye değecek kadar mı fark olacak kamera anlamaında.
  • mustafa 09 kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki sitede çekilmiş fotoğraflar bulunmakta. Porte vs.
    https://forums.oneplus.net/threads/round-2-review-your-oneplus-5.582343/

Arka plana atılan uygulamalar arasında geçişlerde ben herhangi bir sorun yaşamadım şahsen.

Aksesuar olayında ben telefon için bir kılıf aldım hepsiburada.com ( spigen ) üzerinden belki birde koruyucu kırılmaz cam alabilirim üzerindeki jelatini çıkarıp. Başka bir aksesuara da şimdilik ihtiyacım olmaz gibi tabi daha güzel bir kılıf denk gelirse fikrim değişebilir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savetheplanet -- 11 Aralık 2017; 17:4:39 >
  • Gördüğüm en iyi batarya optimizasyonu olan telefon.

Sabah 7 de şarjdan çektim şu an %66 ve 3 saat ekran süresi sürekli 4.5G.

Oneplusa kocaman tesekkurler.

Edit:Arkadaşlar bildirim sorununu çözemedim ve telefon görüşmesi yaparken kulaklığın mikrofonu çalışmıyor yardımcı olabilecek var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackWondo -- 11 Aralık 2017; 18:45:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Gördüğüm en iyi batarya optimizasyonu olan telefon.

Edit:Arkadaşlar bildirim sorununu çözemedim ve telefon görüşmesi yaparken kulaklığın mikrofonu çalışmıyor yardımcı olabilecek var mı ?

Hocam en iyi demek biraz fazla iddalı olmuş pil genel olarak one plus 5 de çok daha iyi ama yarı yarıya parlaklık ile bendede htc u11 de durum bu

Htc u11 in pili 3300mah falan olsaydı çok daha iyi olurdu gibi bende one plus 5 alacaktım tercihi htc u11 den yana kullandım memnunum ama hala aklımda one plus 5 var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar hepsiburada dan 64 gb lık versiyonu aldım . Ama midnight black yerine füme olan versiyonu geldi .

Hepsiburada.com dan 64 lık versiyon alıp midnight Black versiyon gelen var mı ?
  • Nasıl tavsiye eder misiniz one plus 5 i.?

• vesselam510 V kullanıcısına yanıt

Sabah 7 akşam 4.30 arası 4.5G geri kalan süre wi-fi ve müzik dinleme.

Kendi kullandığım telefonlar içinde diyeyim hocam.

S8 den geçtim ve telefon cidden hızlı.

Kamera biraz daha iyi olsa Samsung Apple Huawei adı kalmaz.

• quote:

Sabah 7 akşam 4.30 arası 4.5G geri kalan süre wi-fi ve müzik dinleme.

Kendi kullandığım telefonlar içinde diyeyim hocam.

S8 den geçtim ve telefon cidden hızlı.

Kamera biraz daha iyi olsa Samsung Apple Huawei adı kalmaz.

Hocam s8'e göre ne kadar hız farkı var?

• arka planda çalışan uygulamaları normalde yeniden başlatınca veya telefonun tamamen kapatıp açınca sıfırlanması gerekmez mi?

Ben ilk defa benimm OP5 de gördüm, şaşırdım.
    yeniden başlatsan da, kapatıp açsanda sol buton ile tüm çalışan uygulamalar (silme butonu ile silmediğiniz sürece) ilk açıldığı zamandan beri duruyor...
  • Arkadaşlar her AMOLED ekran yanacak(Ghost Screen olacak)diye bir şey var mı? Cihazı Ocak başlarında almayı düşünüyorum tek sorun bu benim için. Jöle efekti sorun değil çok tatlı duruyor bence :)

• Arkadaşlar bu telefonu babama almayı düşünüyorum. Normalde stock androidli telefonlar bana pek pratik gelmiyor mesela otomatik parlaklık bildirim çubuğundan ayarlanmıyor ayarlara girip yapmak gerekiyor vs. Ancak OxygenOS da bunun gibi pratik kısayollar var gibi görünüyor, ilk defa akıllı telefon kullanacak birisi için önerir misiniz bu telefonu? (arayüz açısından) Mesela stock androidde mobil veri açmak için ayarlara girmek gerekiyordu bildirim çubuğunu çekip yapamıyorduk diğerlerindeki gibi. En son öyle hatırlıyorum bunda da öyle mi

• quote:

Gördüğüm en iyi batarya optimizasyonu olan telefon.

Hocam o 3 saat ekran süresini LG g4te alıyorum fakat benim sarım %66 değilde %10 falan kalıyor kararsızım hala op5 ile mi6 arasında ne diyorsunuz kullanıcı olarak op5 için

• dostlar merak ettiğim birşey var Bu şarj kablosuyla adaptör özel ya kablosusu zedelendi adaptör bozuldu vs başlarına birşey geldi biz bunları nerede bulacağız.Sanırım dash şarjı yaparken kablosuna kadar orjinal olmalı orjinal yedek parçayı türkiyede nereden temin edilecek.
  • S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Uygulama açma bakımdan gayet hizli.

Normalde amiral gemilerinin performansları birbirinin aynısı olmalı ama normal bir kullanıcının gözüyle farkedilecek derecede fark var buna emin olabilirsiniz.

Samsung büyük ayıp ediyor Tr ye Exynos işlemci getirerek.

Snap835 daha uyumlu ve optimizasyonda sıkıntı yok.

• aybrsc A kullanıcısına yanıt
    %10 kaldığında 8 9 saat arası oluyor.

Şu an 2000 TL olupta alınabilecek en üst düzey gereksinimleri karşılayacak nadir telefonlardan..

• XDA forumunda yeni bir OREO güncellemesinden bahsediliyor ve güncellemenin oldukça başarılı olduğunu söylüyorlar. İlgilenenler olursa aşağıdaki linkten bakabilirler.

https://forum.xda-developers.com/oneplus-5/how-to/leaked-official-oxygen-os-oreo-8-0-t3699753/

Saygılarımla.
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.